POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
ęPokemą Nirvana
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 10 Marzec 13, 09:28   ęPokemą Nirvana

Tak sobie pomyślałem, że pozakładam tematy o ciekawych blogach. Ten który teraz zaprezentuję ma ledwo dwa wpisy, ale jest prowadzony w ciekawy sposób i pisany z polotem. Działał on w lutym 2012. Jest to ęPokemą Nirvana.

Anonimowi twórcy przedstawiają się tak:

O nas napisał/a:
Dwójka, która nadziwić się nie może głupotą rzekomych fanów Pokemon w Polsce. Społeczności zapomną, bloggerzy nigdy.

Nie oceniamy ludzi, oceniamy zjawiska. Spodziewajcie się raczej humorystycznych, czasem ostrych i chamskich spostrzeżeń. Choć nasze posty mogą brzmieć hejtersko, wcale hejterami nie jesteśmy, po prostu - jesteśmy uczuleni na głupotę, której jest coraz więcej.


Na blogu PVF zostaje nazwane imperium Daru, zaś PV jego propagandą. Propagandą GlossyGema jest natomiast w ich opinii MPoke. PoPLa nazywają "burdelem", a najbardziej podoba mi się część o Revie: "Minecraft, i wszystko byle nie pokemony.".

Jednym z wpisów jest Mish detronizuje Daru! Nowy administrator PV?, który opisuje to wydarzenie.

Drugim zaś Przyczajony Glossy, ukryta Mysza mówi o aferach fejsbukowych MPoka.

Oczywiście widać, że blog robiony jest dla jaj, a przedstawiam go by podnieść ogólną świadomość xD

Podoba się? |D

Ostatnio zmieniony przez Conquest 10 Marzec 13, 09:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 13, 13:58   

Wszedłem na to za czasów jak "mnie tutaj jeszcze nie było" i nie wiadomo czemu od razu pomyślałem, że to jest projekt Cona i Poke na boku.
Śmieszy mnie troszkę to, że w chwilach, kiedy oceniają inne strony PPS'owe, PC zostawiają na boku i w ogóle go nie ruszają. Poza tym, napisany post (ostatni) 27 marca jest 20 dni przed oficjalnym ogłoszeniem odejścia Poke, no i nie wiem czemu, ale mi się to składa w całość.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 3 Maj 13, 23:17   

Za tym blogiem stoi BZW Golem i Gonzo.

Blog ten założony był w trakcie ich prac nad Tin Tower, na kilka dni przed kłótnią Enygmy z Golemką, rubin i Gonzem.
Miał on na celu krytykę PV i MPoke, ah...stare, dobre czasy.

Niesławnie dodam, że pomagałem w doborze szablonu do bloga.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 3 Maj 13, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
4xI 
Bug Catcher



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wysłany: 4 Maj 13, 00:00   

szkoda, że jego nie kontynuują...
 
     
Tenzin 
Pewnie nie zna PokeMana
hng



Wiek: 32
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Republic City
Wysłany: 5 Maj 13, 09:56   

Próbowaliśmy to usunąć, ale żadne z nas nie pamięta passów, bo na wszelki wypadek tak się poTORowaliśmy i pofakepasswordowaliśmy, że do dziś nie wiemy jak się tam dostać i z jakich w ogóle maili się zalogowaliśmy XD

Good times.

Sygnatura użytkownika
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 19 Styczeń 17, 22:18   

Conquest napisał/a:
Tak sobie pomyślałem, że pozakładam tematy o ciekawych blogach.

Chętnie podchwycę i pokontynuuję myśl wkrótce.

Conquest napisał/a:
Ten który teraz zaprezentuję ma ledwo dwa wpisy, ale jest prowadzony w ciekawy sposób i pisany z polotem.

Czyli idzie na jakość.

Conquest napisał/a:
Dwójka, która nadziwić się nie może głupotą rzekomych fanów Pokemon w Polsce.

Ja bym wolał uznać, że PPS jest miniaturą społeczności w której żyjemy faktycznie. A w takiej skali łatwiej dostrzec smutną prawdę, że hobby czy idea jest narzędziem tylko do realizacji podstawowych pobudek.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.