POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Moje Arcydzie³a :D
Autor Wiadomo¶æ
PokeTadek 
Pewnie nie zna PokeMana



Do³±czy³: 20 Lut 2013
Posty: 40
Kontakt:
Wys³any: 17 Marzec 13, 17:32   

Kabuto ma trochê ko¶lawy pancerzyk, ale ogó³em niez³y. Voltorb bardzo fajny :) . Czekam na Geodude :D .
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 30
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wys³any: 3 Kwiecieñ 13, 14:55   

2 uwagi, ale o nich pó¼niej, teraz czas na sam± ocenê twoich rysunków. Lipa, choæ nawet je¶li to s± pocz±tki, to nie wiem czemu, ale wydaje mi siê, ¿e robisz je na odwal, ¿e my¶lisz, ¿e rysunki to co¶, co wychodzi za pierwszym razem i koniec. No wiêc... rysowanie to co¶, co robi siê na próbach i metod± prób, i b³êdów. I niby widzia³em na Cyndaquilu, ¿e mia³e¶ kilka podej¶æ, ale pó¼niej to ju¿... inna sprawa.

A teraz co do uwag:

Nie zwróci³e¶ w ogóle uwagi na oceny, wydaje mi siê, ¿e masz je g³êboko w dupie i robisz swoje nie zwracaj±c uwagi na to co pisz± inni, ale na jedn± rzecz zwróci³e¶ uwagê. Nie czepia³bym siê, ale no có¿, jedyna krytyka, a wiêc musia³e¶ na ni± zwróciæ uwagê. Wiem, ¿e Opti oczywi¶cie pojecha³ swoimi chamskimi odzywkami, ale prawda jest taka, ¿e mia³ racjê. Twoje rysunki nie s± genialne, nie s± dobre, ale nie s± te¿ z³e, wiêc praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

No i... uwaga jest co do samych rysunków, a nie zachowania. Polecam trenowanie cieniowania na figurach geometrycznych, bardzo fajna sprawa, a i jeszcze siê trenuje. Ogólnie, to jeszcze nigdy nie rysuj na tej samej kartce kiedy ju¿ Ci na niej nie wysz³o, a pozosta³ ¶lad. Fajn± metod± jest bowiem patrzenie na stosik kartek, w których Ci ju¿ nie wysz³o gdy masz ju¿ udan± wersjê.

P.s.
W razie gdybym mia³ zaraz otrzymaæ mocny ¶cisk, nie, nie uwa¿am siê za super-mega-atomowego prosa co wszystko potrafi narysowaæ z palcem w nosie. Nieeee... sam nawet nie uwa¿am, ¿e moje sygnaturki s± super-mega, a raczej po prostu dobre, wiêc proszê bez ¶cisku. Mi³ego ;3

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Microice 
Pewnie nie zna PokeMana
Mistrz pokemon



Wiek: 28
Do³±czy³: 21 Lut 2013
Posty: 91
Sk±d: Tychy
Kontakt:
Wys³any: 4 Kwiecieñ 13, 21:19   

Przepraszam ¿e nie dodaje rysunków ale telefon mi siê zepsu³ i nie mam jak wrzucic. A do poprzedniej opini to te rysunki co by³y potem by³y narysowane wcze¶niej i wrzuca³em od najlepszego do najgorszego.

Sygnatura użytkownika
Domin mój Mentor <3
 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 28
Do³±czy³: 31 Pa¼ 2010
Posty: 184
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 4 Kwiecieñ 13, 22:37   

Cytat:
Opti oczywi¶cie pojecha³ swoimi chamskimi odzywkami, ale prawda jest taka, ¿e mia³ racjê.


Aphyl, wzruszy³em siê



moj zolty kon to teraz twoj zolty kon

Sygnatura użytkownika
 
     
Poxer 
Nosi czapkê Asha
co ja tu robiê



Wiek: 28
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wys³any: 4 Kwiecieñ 13, 22:49   

Microice napisa³/a:
Przepraszam ¿e nie dodaje rysunków ale telefon mi siê zepsu³ i nie mam jak wrzucic. A do poprzedniej opini to te rysunki co by³y potem by³y narysowane wcze¶niej i wrzuca³em od najlepszego do najgorszego.


To ju¿ mo¿esz imho przestaæ wrzucaæ. Albo naucz siê chocia¿ podstaw i wtedy wrzucaj...
 
     
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 4 Kwiecieñ 13, 23:01   

EJ NO, spokojnie! Rysunki s± lepsze ni¿ przeciêtne, a to dlatego, ¿e nie przerysowuje artworków, a rysuje z g³owy! To jest umiejêtno¶æ godna podziwu, polecam poogl±daæ trochê Pokemoniastego anime, popatrz sobie na Pokemony w ró¿nych pozycjach, mo¿e która¶ Ciê natchnie? :)
Powodzenia!

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Sk±d: Z internetów
Kontakt:
Wys³any: 5 Kwiecieñ 13, 06:53   

Szymb napisa³/a:
EJ NO, spokojnie! Rysunki s± lepsze ni¿ przeciêtne, a to dlatego, ¿e nie przerysowuje artworków, a rysuje z g³owy! To jest umiejêtno¶æ godna podziwu


Ok, ok, ale skoro brak mu umiejêtno¶ci to powinien rysowaæ co¶ gotowego i przerysowaæ to by se wyæwiczyæ rêkê. Jak bêdzie git niech ser rysuje nawet ma³py skacz±ce po zbo¿u, ale niech sobie poæwiczy najpierw co¶, co ma ju¿ rêce i nogi

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Microice 
Pewnie nie zna PokeMana
Mistrz pokemon



Wiek: 28
Do³±czy³: 21 Lut 2013
Posty: 91
Sk±d: Tychy
Kontakt:
Wys³any: 5 Kwiecieñ 13, 22:37   

Poxer napisa³/a:
Microice napisa³/a:
Przepraszam ¿e nie dodaje rysunków ale telefon mi siê zepsu³ i nie mam jak wrzucic. A do poprzedniej opini to te rysunki co by³y potem by³y narysowane wcze¶niej i wrzuca³em od najlepszego do najgorszego.


To ju¿ mo¿esz imho przestaæ wrzucaæ. Albo naucz siê chocia¿ podstaw i wtedy wrzucaj...

Spokojnie go¶ciu wyluzuj dopiero siê ucze.

Sygnatura użytkownika
Domin mój Mentor <3
 
     
Poxer 
Nosi czapkê Asha
co ja tu robiê



Wiek: 28
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wys³any: 5 Kwiecieñ 13, 22:48   

To co napisa³ Domin wy¿ej. EoT.
 
     
Microice 
Pewnie nie zna PokeMana
Mistrz pokemon



Wiek: 28
Do³±czy³: 21 Lut 2013
Posty: 91
Sk±d: Tychy
Kontakt:
Wys³any: 7 Kwiecieñ 13, 00:22   

Nawet na pvf tak ostro nie oceniaj±.

Sygnatura użytkownika
Domin mój Mentor <3
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.