POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: tt22
23 Grudzieñ 13, 20:23
Tin Tower
Autor Wiadomo¶æ
Kapuczino 
Pewnie nie zna PokeMana


Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 37
Wys³any: 20 Listopad 12, 15:02   

Wszystkie nie dzia³aj±, poniewa¿ pracujemy nad tekstami do ka¿dej kategorii. Bêd± dzia³aæ, gdy bêdziemy nimi dysponowaæ :)
 
     
Enygma 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 38
Do³±czy³: 10 Pa¼ 2010
Posty: 18
Kontakt:
Wys³any: 22 Listopad 12, 23:28   

Kategorie z tej tabelki bêd± zmienione, np zamiast kalkulatora IV bêd± "narzêdzia" gdzie owy kalkulator bêdzie jedn± z kilku aplikacji. Mamy troche rzeczy do podlinkowania ale uczynimy to jak bêd± zupe³nie gotowe. Pracujemy nad pokedexem, abiliydexem i attakdexem. Powstaj± te¿ analizy i poradniki. Brakuje tylko rzeczy zwi±zanych z anime jak opisy postaci itp Jak kto¶ chêtny to zapraszamy :D Powiem szczerze ¿e to jeszcze nie jest oficjalny start strony. Jak takowy nast±pi to poinformujemy i bêdzie to uczczone DSowym turniejem walk z Ho-Ohem jak nagrod± :)

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez Enygma 23 Listopad 12, 00:54, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 8 Grudzieñ 12, 10:26   

Enygma napisa³/a:
Mamy troche rzeczy do podlinkowania ale uczynimy to jak bêd± zupe³nie gotowe. Pracujemy nad pokedexem, abiliydexem i attakdexem. Powstaj± te¿ analizy i poradniki.


Bo to w³a¶nie w TT jest najwa¿niejsze - gry, wiêc proponujê siê na tym w³a¶nie skupiæ.

Enygma napisa³/a:
Brakuje tylko rzeczy zwi±zanych z anime jak opisy postaci itp Jak kto¶ chêtny to zapraszamy :D


Od pocz±tku by³em przeciwny artyku³om o anime na TT.

Enygma napisa³/a:
Powiem szczerze ¿e to jeszcze nie jest oficjalny start strony. Jak takowy nast±pi to poinformujemy i bêdzie to uczczone DSowym turniejem walk z Ho-Ohem jak nagrod± :)


Trzymam za s³owo co do poinformowania. Czekamy...

Ostatnio zmieniony przez Conquest 8 Grudzieñ 12, 10:27, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Pelek2000 
Pewnie nie zna PokeMana



Do³±czy³: 08 Gru 2012
Posty: 65
Wys³any: 8 Grudzieñ 12, 11:38   

Na Troll Tower nic nie ma ciekawego.

Sygnatura użytkownika
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 27 Styczeñ 13, 17:41   

Pelek2000 napisa³/a:
Na Troll Tower nic nie ma ciekawego.


W³a¶nie jest du¿o ciekawych rzeczy - Tin Speaker (podcast), ostatnio by³ nawet w nim wywiad ze mn± ^^ du¿o turniejów , tylko du¿o offtopu i PBFu, ale nie jest ¼le. Trzeba podkre¶liæ, ¿e userzy TT maj± du¿o kreatywno¶ci i zaanga¿owania w ten projekt :)

 
     
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 4 Luty 13, 00:59   

niestety, dalej nie ma

ale prosze, wymieniaj dalej =)
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 4 Luty 13, 19:18   

4xIjestêg³up napisa³/a:
niestety, dalej nie ma


Nie p³akaj nad banem. Nie pierwszy, nie ostatni :vabi: xD

4xIjestêg³up napisa³/a:
ale prosze, wymieniaj dalej =)


Wiêcej nie ma. Nie ¿eby kto¶ pomy¶la³, ¿e ich chwalê, ale udokumentowaæ dzia³ania konkurencji trzeba ^^

 
     
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 4 Luty 13, 21:32   

po prostu dra¿ni mnie nieaktywno¶æ w tych tematach - tak, jakby tylko zbanowani mieli chyba o czym gadaæ na temat tego forum

chwalisz konkurencje... a ja powiem ci szczerze, ¿e j± jadê - jest gorzej ni¿ z PVF, a to ju¿ podchodzi pod ustawow± obelgê xD
 
     
Chorus_Guy 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 35
Do³±czy³: 07 Gru 2012
Posty: 19
Kontakt:
Wys³any: 4 Luty 13, 22:10   

Nawet tu musisz p³akaæ tak ja na PoPlu, widaæ bardzo nisko upad³e¶. Gorzej ni¿ na pvf byæ nie mo¿e bo ty jeste¶ tam globalem.
Ostatnio zmieniony przez Chorus_Guy 4 Luty 13, 22:13, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  
 
     
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 5 Luty 13, 11:03   

co prawda to prawda - na PVF nie ma co nawet zaczynaæ tematu o TT, gdy¿ za du¿o tam jest osób które siê ze mn± zgodz± i przez to nie ma kogo trolowaæ :<

anyway, dziêki stoica za dzienn± dawkê dobrego humoru xD
Ostatnio zmieniony przez 4xI 5 Luty 13, 11:04, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.