POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Drago
24 Grudzień 11, 18:32
Ash vs. Cynthia

I jak?
Spoko!
80%
 80%  [ 8 ]
Mogłes lepiej...
20%
 20%  [ 2 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 25 Wrzesień 09, 20:24   Ash vs. Cynthia

Cóz, kilka m-cy temu zacząłempisac opowiadanie o wlace Asha z Cynthią. Dziś je dokończyłem. Oto ono: (oczywiście nie zapomniałem o tym, że Ash ma stworki nie wostatnich formach.)

Gdy Ash dobrze wytrenował swoje stworki, zdecydował się wystąpić w Lidze Sinnoh. Sama Elite Four nie sprawiła mu większych kłopotów. Jednak najbardziej emocjonujący był pojedynek z mistrzynią – Cynthią. Ash wiedział, że Cynthia ma specjalną strategię. Przerażało go to bardziej niż widok wściekłego Salamence’a Łowczyni Jay. Ash zmobilizował się, naciągnął czapkę na kruczoczarne włosy i ruszył, by zostać mistrzem. Spotkał się już z Cynthią wcześniej, więc nie musiał się przedstawiać. Przywitali się i po krótkiej chwili rozpoczęli walkę. Pewna siebie Cynthia wyjęła pierwszego Pokeballa. Wyrzuciła go w górę i krzyknęła:
-Spiritomb! Wybieram cię!- Ash dobrze pamiętał swoją wcześniejszą przygodę. Bez namysłu powiedział:
-Pikachu! Twoja kolej. Pamiętaj o twoim najsilniejszym ataku!- Żółty stworek szybko odparł:
-Pika, pika!- i wyskoczył na pole bitwy. Cynthia powiedziała:
-Ash, możesz zacząć!- Młody trener szybko wydał komendę:
-Pikachu, uderz Piorunem!
-Spiritomb! Zrób unik!- odparła Cynthia.- Świetnie! Teraz Ciemny puls!
-Pikachu! Unik, a potem Elektroakcja!- Pikachu błyskawicznie uniknął fioletowo emanującego strumienia i po chwili pędził w żółtej poświacie w kierunku Spiritomba. Stworek Asha był tak szybki, że na nic zdała się prośba Cynthi o unik. Nasz bohater był zdecydowany. Krzyknął:
-Pikachu! Zakończ to Piorunem!- Cynthia uśmiechnęła się. Szybko wydała komendę.- Spiritomb! Srebrny wiatr!- Kilka potężnych fal dźwiękowych uderzyło Pikachu, a jednocześnie zablokowało Piorun. Teraz Cynthia nie miała problemów.
-Spiritomb! Ciemny puls!- krzyknęła. Asha oświeciło. Szybko zawołał:
-Pikachu! Wstawaj!- żółty stworek z trudem wstał.- Skieruj Elektroakcję w Ciemny puls!- Pikachu nie wahał się. Rozpoczął silny atak po raz drugi. Po zderzeniu atak Pikachu stał się mocniejszy o siłę ciemnego pulsu. Cynthia była oszołomiona. Nie zdążyła wydać komendy. Spiritomb powalony mieszanką typu elektrycznego z ciemnym już się nie podniósł. Pikachu wygrał! Jednak to był pierwszy Pokemon. Pikachu był już bardzo zmęczony. Ash przywołał stworka do siebie i polecił mu by odpoczął. Bez wahania powiedział:
-Grotle! Twoja kolej!- Zielony żółw wyskoczył z Pokeballa. Cynthia się na to przygotowała. Szybko rzuciła Pokeballa i krzyknęła:
-Milotic! Wybieram ciebie!- piękny wąż wodny wyłonił się z czerwonej poświaty. Asha zdziwiła ta decyzja. Cynthia natychmiast wydała komendę:
-Milotic! Lodowy promień!- Ash już wiedział co się stanie. Nie był jednak niedoświadczony. Polecił Grotle’owi:
-Unik, a potem Kula energii!- Grotle zrobił unik, ale Kula energii nie zrobiła wrażenia na Miloticu. Cynthia poleciła:
-Milotic! Lustrzany płaszcz!- Ash bez pomocy Brocka nie wiedział co robi ten ruch, a widział go kiedyś na Pucharze Wallace’a. Więc polecił, aby Grotle użył znowu Kuli energii. Lustrzany płaszcz odbił atak Grotle’a i skierował go na niego. Był to potężny ruch, który spowodował, że Grotle musiał się po nim pozbierać. Mistrzyni to wykorzystała.
-Milotic! Lodowy promień!- biało-błękitna wiązka trafiła w nicość. Ash zdołał przywołać Grotle’a do Pokeballa. Wyjął kolejnego i powiedział:
-Buizel! Wybieram ciebie!- Dobrze pamiętał co Buizel potrafi zrobić z Lodowym promieniem. Ash wymyślił przed chwilą kombinację, która mogła zapewnić mu zwycięstwo nad Miloticem.
Polecił:
-Buizel! Użyj Wodnego pulsu! – Buizel utworzył małą niebieską kulkę i wypuścił ją w kierunku Milotica. Wtedy Cynthia wydała komendę obronną:
-Obroń się Lustrzanym płaszczem! – Tego Ash się spodziewał. Krzyknął bez zastanowienia:
-Buizel! Strumień wody! Skieruj go w Wodny puls! – Buizel natychmiast wykonał polecenie. Siła Wodnego strumienia wzmocniła się o Wodny puls. Wtedy Cynthia popełniła najgorszy błąd w tej bitwie. – Lodowy promień! – poleciła. Lodowy promień trafił Buizela, ale tylko umocnił jego strumień wody. Potężny atak trafił Milotica. Wodny wąż wyleciał w powietrze, a gdy spadł na ziemię nie mógł już dalej walczyć. Ash podziękował Buizelowi i przywołał go z powrotem. Następnie wyjął kolejną piłkę i krzyknął:
-Grotle! Wracasz na pole bitwy! – Tymczasem Cynthia przygotowała kolejnego Pokemona.
-Roserade! Stań do walki! – Ash już widział tego Pokemona. Było to w sali Eternie. Ash polecił Grotle’owi:
-Użyj Kuli energii! – Cynthia odpowiedziała tym samym ruchem. Po zderzeniu dwóch potężnych Kuli energii powstało coś w rodzaju zasłony dymnej. Lecz Cynthia miała opracowany plan.
-Roserade! Extraczułość! A potem Bomba błotna! – Roserade wykryła położenie Grotle’a, a po chwili trafiła żółwia potężnym trującym atakiem. Teraz Grotle nie mógł już walczyć. Ash przywołał z powrotem żółwia i powiedział Cynthi:
-Twoja Roserade jest bardzo silna. Lecz w Eternie już pokonałem jedną. Wtedy pomagała mi Aipom. Teraz już jej nie mam, ale ktoś chce się zrewanżować za nieudany występ w Eternie. Staraptor! Wybieram ciebie! – Wielki szpak wyskoczył z Pokeballa.
-Teraz, Staraptor! Dzielny ptak! – Staraptor w niebieskiej poświacie nadlatywał na Roserade z ogromną szybkością. Roserade nie zdążyła zrobić uniku. Po tym ciosie Roserade nie mogła już walczyć. Niestety Staraptor również odniósł obrażenie. Dlatego Ash chciał, by jego stworek odpoczął. Teraz Cynthia dobrze wiedziała co ma zrobić.
-Gastrodon! Musisz pokonać 2 Pokemony! – Ash był zakłopotany. Nie wiedział kogo ma wystawić. Pikachu i Buizel byli bardzo zmęczeni. Grotle nie mógł walczyć. Staraptor odniósł poważne rany. Jednak nasz bohater miał już pomysł.
-Gliscor! Twoja kolej! Pokaż mu! Użyj Nożyc!- Pokemon naszego bohatera z ogromną siła natarł na Gastrodona. Pokemon Cynthii wyleciał w powietrze, ale był jeszcze w stanie walczyć.
-Błotnista woda!- poleciła mistrzyni.
-Gliscor! Zrób unik, a potem użyj Nożyc jeszcze raz!- Gliscor wykonał piękny obrót, a potem znów skrzyżował szczypce w ciosie. Tym razem jednak Cynthia w porę poleciła Gastrodonowi uniknąć ataku.
-Teraz! Kontruj Kamiennym Ostrzem!
Potężny atak zmiótł Gliscora w pola bitwy. Jednak Gliscor wciąż pamiętał swoje trudne czasy, gdy był jeszcze Gligarem. Przypomniał sobie jak Ash wtedy mu pomógł.
Nasz bohater był zrozpaczony. Jednak, gdy ujrzał, że Gliscor się podnosi, szybko wydał mu komendę.
-Gliscor! Nokaut!- Gastrodon został uderzony z ogromną siłą. Nie był już zdolny do walki. Ash był teraz we wspaniałej sytuacji! Wycofał Gliscora i wysłał do walki Monferno. Ale Cynthia przygotowała dla niego piekło.
-Garchomp! Na pole bitwy!- Ash po tonie Cynthii wyczuł, że jest lekko rozdrażniona. Spodziewał się mocnych i szybkich ataków. Więc polecił Monferno:
-Mach cios!- Monferno szybko zaatakował, ale Garchomp odparł Łamaczem murów i nic z tego nie wyszło.
-Giga wstrząs!- Ash znał ten ruch od Spiritomba, którego uwolnił.
-Monferno! Miotacz płomieni!- Monferno odparł ognistym atakiem, który miał zatrzymać smoka Cynthii, ale tylko nieznacznie go zranił. Garchomp nacierał dalej. Wtedy Ash zdecydował się na bliskie starcie. Krzyknął:
-Cynthia! Karty na stół! A ty Monferno, użyj Kręgu ognia!- Monferno zderzył się z Garchompem. Oboje odnieśli ogromne obrażenia. Jednak Garchomp nie mógł się ruszyć. Wtedy Ash przywołał Monferno i wysłał Buizela do walki.
-Lodowy kieł! Atakuj cały czas!- polecił mu. Buizel bez wahania wykonał polecenie. Zdążył uderzyć kilka razy, ale to nie wystarczyło. Garchomp się otrząsnął i Cynthia poleciła mu:
-Smoczy pęd!- Buizel został trafiony potężnym atakiem i nie mógł dalej walczyć. Wtedy Ash znowu wysłał Monferno.
-Jeszcze raz! Mach cios!- ryknął na całą salę. Monferno zmobilizował się i uderzył potężnym atakiem. Wtedy Garchomp padł. Cynthia musiała wysłać ostatniego Pokemona.
-Lucario! Wybieram cię!- Ash zostawił na polu bitwy Monferno. Lecz wtedy Lucario uderzył atakiem, którego się nie spodziewał.
-Psychiczny cios!- poleciła Cynthia. Monferno był już bardzo osłabiony i nie wytrzymał tego ataku. Ash musiał wysłać kolejnego Pokemona. „Im bardziej Lucario się zmęczy pokonując moje Pokemony, tym łatwiej będzie miał ostatni”- pomyślał sobie. Jednak Ash miał tylko dwa, słabe Pokemony. Na sam początek wysłał do walki Pikachu.
-Już! Elektroakcja!- Pikachu nie uderzył już tak szybko. Jednak Lucario nic sobie z tego nie robił. Po poleceniu Cynthii użył Trzęsienia ziemi i Pikachu wyleciał w powietrze. Ash ryknął:
-Gliscor! Ognisty kieł!- To był nowy atak i Ash nie zdążył go jeszcze przetestować. Jednak zdał on egzamin. Lucario odniósł obrażenia. Lecz Cynthia poleciła:
-Smoczy puls!- Gliscor padł po tym silnym ataku. Ashowi został tylko jeden, i to zraniony, Pokemon. Musiał nim walczyć:
-Staraptor! Powietrzny as!- Staraptor skupił się i atakował z ogromną siła. Cynthia odpowiedziała:
-Psychiczny cios!- Lucario zatrzymał Staraptora. Następnie rzucił go na ścianę. Lecz Staraptor rozłożył skrzydła, ponieważ to go zatrzymało przed przeszkodą i także wyczuł intencje Asha. Nasz bohater był zgodny:
-Cyklon!- krzyknął. Staraptor utworzył potężny wiatr, który sprawił wiele problemów Lucario. Jednak mógł on dalej kontynuować walkę. Pokemon Cynthii użył Smoczego pulsu, a potem dobił jeszcze Kulą aury. Staraptor wciąż mógł jeszcze walczyć. Ash musiał zaryzykować.
-Dzielny ptak!- ryknął. Cynthia uśmiechnęła się pod nosem. Wiedziała, że ten ruch da jej remis i obroni ona mistrzostwo. Ale Ash nie był tego pewien. Była to jedynie zmyłka. Gdy Staraptor był tuż przed Lucario, Ash ryknął:
-Przestań! Powietrzny as!- Cynthia nie zdążyła wydać komendy. Lucario uderzony już słabym ruchem, nie podniósł się. Ash wygrał! Wypuścił wszystkie swoje Pokemony i cieszył się razem z nimi. Cynthia podeszła do niego i powiedziała:
-Ash. Dziękuję ci za emocjonującą walkę. Niniejszym przekazuję ci mistrzostwo regionu Sinnoh! Teraz jesteś prawowitym opiekunem Elite Four. Żegnaj.
Wtedy Cynthia zniknęła. Sam Ash wciąż w to nie wierzył. Nie zdążył nawet podziękować. Wyszedł z ligi i przekazał radosną nowinę przyjaciołom. Po kilku dniach Ash rozstał się z przyjaciółmi. Wszyscy odnieśli sukces. Ash pozostał mistrzem przez 20 lat. Dawn po 3 latach wygrała Wielki Festiwal. Brock wygrał konkurs na najlepszego hodowcę i wrócił do Pewter, aby dalej prowadzić salę gimnastyczną. I tak kończą się przygody Asha, legendarnego trenera Pokemonów.

Wyrażajcie swoje opinie.

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Listopad 12, 16:46   

Nenloth napisał/a:
Cóz, kilka m-cy temu zacząłempisac opowiadanie o wlace Asha z Cynthią. Dziś je dokończyłem. Oto ono: (oczywiście nie zapomniałem o tym, że Ash ma stworki nie wostatnich formach.)

Błąd na błędzie, błąd pogania.
Treść nieczytelna, chyba się nie lubisz z akapitami.
Nenloth napisał/a:
Wyrażajcie swoje opinie.

Wyrażam ja, i to po 3 latach jako pierwszy komentujący. Czemu się nie dziwię, bo nawet Domin pisał ociupinkę estetyczniej.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.