POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
It Ends Tonight...
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 25 Październik 12, 05:52   It Ends Tonight...

Dwie piosenki bo nie mogłem się zdecydować:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QSiAQE4riZI[/youtube]

Dzisiaj do wieczora jestem a od jutra mnie nie ma.

Pożegnalny Rozdział PZG , bo bądź co bądź, nie mna mnie nie ma PZG a PZG to ja. ( tak wiem, egoista ze mnie ).

Nie będę pisał podziękować czy czegokolwiek tam innego bo to zostało już dawno napisane i zniszczone a podziękowania są na dole ( zostaną uaktualnionie ).

Jedyne po co mogę tu wejść w przyszłości to tylko i zrobić update linków do downloadu. Póki co pewne że do wakacji mnie nie zobaczycie.

Wszystkim (prawie wszystkim) wielkie:
ARIGATOU GOZAIMASU!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jXFfM05Q3KY[/youtube]

RYCERZE COLLECT'A, WYMARSZ!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 3 Listopad 12, 19:34, w całości zmieniany 6 razy  

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 25 Październik 12, 15:13   Re: Adios PC!

No cóż, sporo tu przesiedziałeś. Brava za wytrwałość i pomoc przy forum.

DominLoL napisał/a:
Póki co pewne że do wakacji mnie nie zobaczycie.

Co do przyszłości to życzę powodzenia w życiu :)

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 25 Październik 12, 19:29   

Cóż,Człowiek się żegna więc creditsów nadszedł czas:
-Inaka - Słowa nie wyrażą, jak bardzo wdzięczny jestem za te wszystkie lata, w których mnie znosisz i czytasz te moje wypociny i pomagasz mi z moim marzeniem ;) Powiem więc: Arigato Gozaimasu, Inaka-chan!
-Maron - Góru jeśli chodzi o pisanie ficków, gdyby nie on, kto wie czy bym dzisiaj bazgrał swoje gryzmoły :]
-Blue - Cóż mogę rzecz, dużo zrobiła dla mojego marzenia ale rozmowy z nią sprawiły też że w jakimś stopniu stałem się lepszym człowiekiem. Nie zapomnę ci tego.
-Afil - GUILTY CROWN! XD Ale serio, dobry kumpel i otaku, będzie mi brakować tych kłótni między tobą, mną a ekranem ( i byakiem )
-Byaku - Pomimo że bywało różne to koniec końców skończyło się na tym że zostaliśmy Kumplami Massy :] KOBRA NA PIĄTEJ FALI!
-PokeMan - Wiem, wiem, co on tu robi? Nie jest to hołd dla pokemana jako admina dla Pokemana jako człowieka. Niech to wystarczy, ja już swoje o nim wielokrotnie powiedziałem. Koniec końców, żałuję trochu że się pokłóciliśmy.
-Poxer - tyle lat, pomimo że były między nami spięcia , nieraz i niemałe, dalej się do mnie odzywa, gdy inny by mnie zbanował czy ogólnie gdzieś wyrzucił w cholerę. Arigatou, Poxer-san!
-Szymbar - Kumpel w emulacji, wspólne polowanie na B2/W2 zapadnie mi na długo w pamięci. Dziękował też za wsparcie.
-Nenloth - Mistrz strategicznej strony poków, statystki mu nie obce! Pomimo że nie lubię trochę tej strony jego osobowości i niezbyt gadaliśmy ze sobą, to i tak powiem dzięki.
-Raik - pomimo że nie trzymaliśmy ze sobą kontaktu, chcę mu podziękować że pomógł postawić właśnie to forum, o które mogę teraz dbać i walczyć.
-Vabi - Vabi, Vabi, wiem że prawdopodobnie nigdy tu nie wbijesz i a nawet jeśli to będziesz się zastanawiał co tu robisz. Otóż co tu robisz? Bo uwielbiałem twoje warny! XD
-Conquest - Pomimo że piesek Pokemana to jednak równiejszy gość aniżeli sam Poke. Gratki, w krótkim czasie zdobyłeś rangę admina, bo nawet pół roku nie minęło od twojej rejestracji. POWODZENIA!!!

Acha, do administracji, wisicie mi własną emotkę :D Skoro paqo z vabim ją maja, ja też chcę jedną :D

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

Ostatnio zmieniony przez DominLoL 25 Październik 12, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 25 Październik 12, 19:49   

Domin... nie chcę się czepiać, bo to jest twoje odejście i tak dalej... ale... ja miałem być emotką Ninja, a Byaku emotką Zombie od dawna, ale kogoś zwolniono i tego się nie doczekaliśmy ^ ^"

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle

Wysłany: 25 Październik 12, 19:58   

Cytat:
Maron - Góru jeśli chodzi o pisanie ficków

nom, Maron pisał tyle ficków ze ohh. i w twoich fickach błędy ortograficzne i stylistyczne poprawiał.

adios

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 25 Październik 12, 20:01   

Kojot napisał/a:
Cytat:
Maron - Góru jeśli chodzi o pisanie ficków

nom, Maron pisał tyle ficków ze ohh. i w twoich fickach błędy ortograficzne i stylistyczne poprawiał.

adios

kojot, GET FUCKING LOST! Maron pomógł mi w pisaniu ficków i natemperował mnie tu i ówdzie! WIĘC SHUT THE FUCK UP!

Sygnatura użytkownika

Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle

Wysłany: 25 Październik 12, 21:54   

eh dominku, przeciez Maron mieszka ode mnie rzut beretem i wiem co robił :|
Ostatnio zmieniony przez Kojot 25 Październik 12, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 26 Październik 12, 15:43   

DominLoL napisał/a:
Cóż,Człowiek się żegna więc creditsów nadszedł czas:

Bez tego się nie obejdzie :D

DominLoL napisał/a:

-Conquest - Pomimo że piesek Pokemana to jednak równiejszy gość aniżeli sam Poke. Gratki, w krótkim czasie zdobyłeś rangę admina, bo nawet pół roku nie minęło od twojej rejestracji. POWODZENIA!!!

Nie jestem niczyim pieskiem :kapitanbomba: To, że często zgadzam się z PokeManem wcale nie znaczy, że codziennie latam mu po świeże bułeczki :D

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 16 Listopad 12, 20:49   

Proszę wybaczyć, że raczę się odezwać w tym temacie, ale dopóki mam świeżą pamięć to chcę kilka spraw wyjaśnić, bo druga strona też winna napisać "swoją wersję" wydarzeń.

DominLoL napisał/a:
bo bądź co bądź, nie mna mnie nie ma PZG a PZG to ja. ( tak wiem, egoista ze mnie ).

A ja będę szczery i do końca spalę za sobą mosty: Mówię nie Fan-ficom, dopóki leży sfera oficjalnego informowania i opisywania oficjalnej fabuły znanej z anime tudzież mangi.

Powtórzę się, ale to śmieszne, że prędzej znajdę w polskim necie fanowskie opowiadania w uniwersum Pokemon, ale opisów ZWYKŁYCH odcinków nie znajdę - aha, i jako, że tydzień temu padł PoPL, a wraz z nim Wikinezka, poziom rozwoju się cofa i jesteśmy w głębszej dupie.

PZG było zbędne, już więcej sensu miały opisy odcinków emitowanych w Japonii, umieszczane w POLSKIEJ Gazetce PokeCollect - tak, jakiś geniusz opisywał odcinki s13, gdy w tym samym czasie na DXD było emitowane s12 czyli czytelnicy Gazetki czytali o czymś, co obejrzeli dopiero za rok. Typowa logika polskiego niedojrzałego internetu.

DominLoL napisał/a:
Nie będę pisał podziękować czy czegokolwiek tam innego bo to zostało już dawno napisane i zniszczone

Chodzi o aferę, od której zaczęło sie zepsucie moich relacji z Dominem. Domin miał mi za złe, że jako admin, raczyłem dać linka do jego tematu, w ogłoszeniach forum. To wg. niego było "zniszczeniem" choć nie wiem jakim cudem można coś zniszczyć, przez popularyzację/promowanie.

DominLoL napisał/a:
Koniec końców, żałuję trochu że się pokłóciliśmy.

A ja nie. Chyba trzeba było skończyć raz na zawsze tę komedię cackania się z Tobą jak z jajkiem, bo masz jakieś fochy i człowiek powie źle jedną literkę, a ty już robisz dramę.

Swoją drogą, nie każdy chyba wie, że gdyby nie ja, to Domina W OGÓLE by na PC nie było. Otóż będąc jeszcze na PokeBoard czyli w wrześniu 2008 r. , Domin dostał na Revie bana za bronienie Inaki, i potem na SB PB, ja go odwiodłem od odejścia z PB, a być może i PPS - nie pamiętam aż tak szczegółowo.

DominLoL napisał/a:
-Maron - Góru jeśli chodzi o pisanie ficków, gdyby nie on, kto wie czy bym dzisiaj bazgrał swoje gryzmoły :]

No to znamy winowajcę -_-

DominLoL napisał/a:
-Raik - pomimo że nie trzymaliśmy ze sobą kontaktu, chcę mu podziękować że pomógł postawić właśnie to forum, o które mogę teraz dbać i walczyć.

Tak dbasz i walczysz, szczególnie przez to, że z niego odchodzisz. Poza tym miałeś szansę, byłeś adminem, więc proszę Mi nie wymiawiać, że coś robię na forum - każdy mógł zostać adminem i kierować jak chciał, a że TYLKO Conquest był cierpliwy i pokazuje, że mu zależy (oraz nie przestrasia się tymczasowego spadku) to nie moja wina.

Poza tym, Raik nie pomógł, tylko W OGÓLE stworzył te forum jak Bóg stworzył ziemię - Stworzył i sobie poszedł zostawiając innym.

DominLoL napisał/a:
Acha, do administracji, wisicie mi własną emotkę :D Skoro paqo z vabim ją maja, ja też chcę jedną :D

Jak narysujesz, to wstawię.

I nie ma aktualnie grafika, jak i to jest tak, że inne emotki specjalne powstały przypadkowo i sam nie wiem czemu akurat Draga, paqo i Vabiego je mają, ale jak ktoś zrobi emotę DominLolową, to chętnie wstawię.

Co ciekawe, na PC nie ma Mojej emotki, ale już na Revie jest - już od początku 2009 r.

Afil napisał/a:
nie chcę się czepiać, bo to jest twoje odejście i tak dalej... ale... ja miałem być emotką Ninja, a Byaku emotką Zombie od dawna, ale kogoś zwolniono i tego się nie doczekaliśmy ^ ^"

Gdzie napisano o tych planach ?
Conquest napisał/a:
To, że często zgadzam się z PokeManem wcale nie znaczy, że codziennie latam mu po świeże bułeczki

Dokładnie, od cateringu mam osobnych ludzi ^^

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 12, 07:40   

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
bo bądź co bądź, nie mna mnie nie ma PZG a PZG to ja. ( tak wiem, egoista ze mnie ).

A ja będę szczery i do końca spalę za sobą mosty: Mówię nie Fan-ficom, dopóki leży sfera oficjalnego informowania i opisywania oficjalnej fabuły znanej z anime tudzież mangi.

Podkreślając słowo "dopóki" to całkowicie się z Tobą zgadzam. Trzeba pracować nad tym co oficjalne, a nie babrać się z FANem :no-wai:

PokeMan napisał/a:
Powtórzę się, ale to śmieszne, że prędzej znajdę w polskim necie fanowskie opowiadania w uniwersum Pokemon, ale opisów ZWYKŁYCH odcinków nie znajdę

To oczywiste. To bardzo dziwna (chora) sytuacja, kiedy fanowskie opowieści górują ilością, a nawet popularnością nad tym co prawdziwe :ninja:

PokeMan napisał/a:
aha, i jako, że tydzień temu padł PoPL, a wraz z nim Wikinezka, poziom rozwoju się cofa i jesteśmy w głębszej dupie.

PoPL był mocno zofftopowany, ale Wikinezki troszkę szkoda, bo było tam sporo czysto-Pokemonowych artykułów... chociaż do bycia Polską Bulbapedią sporo jej brakowało...

PokeMan napisał/a:
PZG było zbędne, już więcej sensu miały opisy odcinków emitowanych w Japonii, umieszczane w POLSKIEJ Gazetce PokeCollect - tak, jakiś geniusz opisywał odcinki s13, gdy w tym samym czasie na DXD było emitowane s12 czyli czytelnicy Gazetki czytali o czymś, co obejrzeli dopiero za rok. Typowa logika polskiego niedojrzałego internetu.

Zawsze lepiej opisać oficjalne, choć częściowo z błędnym podejściem, niż zajmować się czymś co nigdy się nie przyda do celów informacyjnych. Powtórzę - piszcie sobie fiki, ale nie zapominajcie o tym co naprawdę ważne - oficjalnym anime, mandze, grach itd.

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
Nie będę pisał podziękować czy czegokolwiek tam innego bo to zostało już dawno napisane i zniszczone

Chodzi o aferę, od której zaczęło sie zepsucie moich relacji z Dominem. Domin miał mi za złe, że jako admin, raczyłem dać linka do jego tematu, w ogłoszeniach forum. To wg. niego było "zniszczeniem" choć nie wiem jakim cudem można coś zniszczyć, przez popularyzację/promowanie.

Twój życzliwy gest został przez oponenta źle odebrany. Tak czy inaczej Vabi i paqo znaleźliby temat. Poza tym ich krytyka była bezzasadna, gdyż to co Domin napisał, było subiektywnym opisem przeżyć, a nie artykułem pt. "Historia forum PokeCollect".

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:
Koniec końców, żałuję trochu że się pokłóciliśmy.

A ja nie. Chyba trzeba było skończyć raz na zawsze tę komedię cackania się z Tobą jak z jajkiem, bo masz jakieś fochy i człowiek powie źle jedną literkę, a ty już robisz dramę.

Trzeba się wyluzować :D

PokeMan napisał/a:
DominLoL napisał/a:

Tak dbasz i walczysz, szczególnie przez to, że z niego odchodzisz. Poza tym miałeś szansę, byłeś adminem

Podobało mi się adminowanie Domina, w pewnym sensie, bo były jaja :D Pamiętam jak dostałem niesłusznego warna i kłóciłem się z nim na GG xD Ale tak generalnie to nie był najgorszy...

PokeMan napisał/a:
TYLKO Conquest był cierpliwy i pokazuje, że mu zależy (oraz nie przestrasia się tymczasowego spadku)

Spadek nie jest wielki. Wkrótce będzie lepiej. Prawda, że trudno być cierpliwym, ale jak najbardziej wierzę, że warto :)

PokeMan napisał/a:
Poza tym, Raik nie pomógł, tylko W OGÓLE stworzył te forum jak Bóg stworzył ziemię - Stworzył i sobie poszedł zostawiając innym.

Robił dużo, tyko mało skończył, a szkoda. Dla Raika, i dla mnie w sumie też zawsze ważniejszy był PokeSerwis...

Ostatnio zmieniony przez Conquest 17 Listopad 12, 07:42, w całości zmieniany 1 raz