POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:27
Spekulacje odnośnie 14 serii anime Pokemon w Polsce
Autor Wiadomość
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*

Kontakt:
Wysłany: 6 Styczeń 12, 12:58   

Poxer napisał/a:
Ten dubbing mnie po ludzku odstraszył. Już nie odpalę tego anime. :/

Idą sobie, Ash spotyka lidera sali (tego trawiastego)
Cilian: Chcesz z nami powalczyć?
Ash: SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!
-_-
Juniper: Zaopiekujesz się tym Oshawottem?
Ash: Taaaaaaaak!!
Juniper: TO WSPANIAAAAAAAAAAALE!!!!!
-_-

Sygnatura użytkownika

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 5 Wrzesień 12, 17:51   

Kojot napisał/a:
ciekawe jaki głos będzie miał asz.
drugie bardzo dziwne, że to Dragó przekazuje tą wiadomość, a nie PokeMan który jest zakochany w dubbingach.

A jaki miał mieć ? To główna postać, więc zmieniać już bez istotnego powodu (np. niemożność Hanii, tfu, tfu) nie będą/nie mogą. I nie, nie zakochany, tylko myślący. Bo dubbing to przyszłość, niezła kasa, część kultury polskiej (wielu aktorów gra tylko w teatrze i w dubbingu, rezygnują z serialów/filmów, i ja wiem dlaczego, mogę na życzenie wytłumaczyć czemu tak robią) która jest niedoceniana, a jest większym "biznesem" niż polskie filmy kinowe, i w ogóle...
Szymb napisał/a:
Szczerze, to jednak poczekam na Polskie gry,

To bedziesz czekał do u**anej śmierci, zresztą gry po polsku to bezsens, ale by to zrozumieć, trzeba pomyśleć i zasięgnąć prostej wiedzy, np. że jesteśmy zbyt małym rynkiem, czy zę Nintendo i tak lokalizuje na mało europejskich języków - są większe od nas kraje które nadal nie mają lokalizacji, a co dopiero nasz.

Wracajac do tematu, BW poleciał u nas pierwsze 3 miechy intensywnie, czyli bezsensownie zapremierowali wszystkie epki (oprócz ostatniego) w tak krótkim czasie, bo premiery były w dni powszednie. Potem od kwietnia do sierpnia mieliśmy powtórki. Na wrzesień Poki miały być tylko o 12:00 w południe od pon. do pią. Ale w ostatniej chwili zmienili program i serial Pokemon w ogóle zdjęli.

Nie wiadomo co się stało. Być może mógł mieć na to wpływ mejl, jaki wysłał Dilorian do TPCI, o czym więcej się dowiecie w wątku na PVF . W tym samym, na następnej stronie zaczęła się moja dyskusja z Ato i Suisho, w której udowodniłem, jak bardzo SDI Media Polska robi gorszy dubbing niż ten z s1-6 czy nawet s11 (nie był idealny, miał błędy z pośpiechu, ale i tak był czymś lepszym niż to coś co nagrywa esdijaj), link do początku tej dyskusji. Może was tylko lekko zdziwić, że występuję tam jako "zupaztrupa", ale jeśli chcecie wiedzieć czemu tak, to wystarczy przeczytać moją tamtejszą sygnę.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 23 Wrzesień 12, 08:54   

W październiku, w dni powszednie o 6:00 emisja Pokemon: Czerń i Biel wraca do Disney XD

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 23 Wrzesień 12, 10:59   

I tak nie mam Disney XD.... ale już niebawem... Muahmuahmuah...

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 10 Październik 12, 16:13   

Disney XD na YouTube napisał/a:
48 odcinek serialu "Pokemon: Czerń i Biel" zostanie wyemitowany na kanale Disney XD 26 października o godzinie 6:00

Wreszcie ten nieszczęsny odcinek :D

[ Dodano: 16 Październik 12, 14:49 ]
Disney XD na YouTube napisał/a:
Odcinek "Battle for the Underground" wyemitujemy 31 października o godzinie 6:00.

Czyli prawdopodobnie właśnie wtedy będzie odcinek 48, a nie tak jak poprzednio zapowiadano...

Ostatnio zmieniony przez Conquest 13 Październik 12, 13:33, w całości zmieniany 1 raz