POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: PokeMan
24 Stycze 17, 10:58
Ulubiona Postaæ Drugoplanowa
Autor Wiadomo
lexsiso 
Pewnie nie zna PokeMana

Doczya: 03 Wrz 2012
Wysany: 26 Wrzesie 12, 19:51   Ulubiona Postaæ Drugoplanowa

No to tak jak w temacie, jaka jest wasza ulubiona postaæ drugoplanowa? S± w±tki o g³ównych postaciach to chyba i taki mo¿e byæ :)
Moj± ulubion± postaci± jest Steven Stone. Dlatego, ¿e posiada on mojego ulubionego Pokemona(zreszt± bardzo lubiê Poki typu stalowego), jest mistrzem *czy raczej by³* w moim ulubionym regionie. Dodatkowo widaæ po sposobie w jakim walczy³ w serii R/S ¿e ma dok³adnie przemy¶lane strategie walki. No i by³ gotowy oddaæ swoje ¿ycie dla ratowania Hoenn.
No i ma ¶liczne w³oski :3
A waszym zdaniem kto jest najlepszy?
I z góry przepraszam je¶li taki w±tek ju¿ by³, ja ¿adnego takiego nie zauwa¿y³am :P
Ostatnio zmieniony przez lexsiso 26 Wrzesie 12, 19:54, w caoci zmieniany 2 razy  

Conquest 
Nosi czapk Asha
Sir

Doczy: 15 Kwi 2012
Kontakt:
Wysany: 27 Wrzesie 12, 15:14   

Ja tam lubiê Prof. Oaka, jak i Brocka. S± jacy¶ bardziej bezczelni, twardsi ni¿ w anime (zreszt± jak wszystko w mandze :sliniak: ).

Lubiê te¿ Sabrinê, Kogê i Lt. Surge'a, równie¿ za to, ¿e s± mroczniejsi (lubiê mroczne postaci :D )

Kojot 
Nosi czapk Asha
Rumble in the Jungle

Doczy: 01 Sty 2009
Skd: Bandle City
Wysany: 28 Wrzesie 12, 14:40   

Pokemony!

piotrmaster13 
Pewnie nie zna PokeMana
trener

Doczy: 02 Lis 2014
Skd: z domu
Wysany: 11 Czerwiec 15, 15:08   

Moj± ulubion± postaci± drugoplanow± jest Eusin (sorry je¿eli ¼le napisa³em ) poniewa¿ ma kilka fajnych pokemonów i chyba te¿ ze wzglêdu na ostatni tekst jaki wypowiada w mandze. Mam nadzieje ¿e w nastêpnej czê¶ci poke special wróci. Moj± drug± ulubion± postaci± jest Looker (szkoda ¿e nie ma ¿adnych poków). A tak w³a¶ciwie czy lepszym ksywk± dla niego nie by³oby "Inspektor Gad¿et wersja 2.0"? Przy wiêkszo¶ci jego akcji strasznie siê ¶mia³em.

Sygnatura użytkownika
kocham s³odkie poki!

Wywietl posty z ostatnich:   
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku