Co¶ mi siê wydaje, ¿e po¿egnamy siê nied³ugo z Poxer'em ^ ^"
Afilku, ja nie widzê innego wyj¶cia, tak po d³u¿szym przemy¶leniu. Ja wiem swoje, inni wiedz± swoje, doskonale wiadomo, ¿e bêdê hejci³ PokeMana teraz i na wieki, bêdê siedzia³ na ty³ku, patrzy³ co siê dzieje i tylko hejtowa³ i krytykowa³, doskonale wiadomo, ¿e z mojej obecno¶ci wynikaj± k³opoty i k³ótnie.
Tak mi siê wydaje, ¿e jedyne po co tu na razie bêdê wchodzi³ to tylko do gry na PBF'ie u Inaki, bo ¿al marnowaæ jej wysi³ek, który wk³ada³a mi w za³o¿enie gry i odpisywanie. A tak to chyba nie mam ju¿ tu po co pisaæ, bo tematy Pokemonowe mnie nie intersuj±, a inne, no widaæ. Cze¶æ, ludzie, peace for all i powodzenia z forumem.
jak tylko us³yszy ¿e poke siê uspokoi³ albo odda³ w³adzê komu innemu albo w ogóle odszed³ z PC, wróci w podskokach, mogê siê nawet o to za³o¿yæ
Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.