POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 19:25
Saturn kręci się wokół... Marsa?
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 31 Grudzień 11, 13:51   Saturn kręci się wokół... Marsa?

...

Głucha cisza. Jedyne co słychać to delikatne mruczenie jakiegoś zwierzęcia. Czujesz, że coś mokrego trąca cię po twarzy. Otwierasz oczy i widzisz tylko nos jakiegoś purpurowego kota. No tak, Glameow. Rozglądasz się dookoła i jedyne co widzisz to jakieś drzewa, wąska ścieżka i rzędy ławek, na jednej z nich zresztą leżysz. Wszystko jest oświetlone bardzo słabym światłem latarni. Pada deszcz, a ty jesteś cała przemoczona. W pewnym momencie fala wspomnień napiera na ciebie tak gwałtownie, że aż zaczyna ci się kręcić w głowie. Jedyne co pamiętasz, to to, że masz na imię Mars, twoim Pokemonem jest stworzonko biegające wokół ciebie, oraz to, że oberwałaś bardzo mocno w głowę. Co się tu tak właściwie dzieje?

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 16:41   

Ten kot jest Shiny, że purpurowy? O_o
-------------------------
- Boże... - szepczę sama do siebie, próbując się zorientować w sytuacji. Kot, obolała głowa... wspomnienia... moje...
Biorę głęboki wdech, próbując się uspokoić - w końcu panika nic nie da, oprócz kłopotów, oczywiście. Obserwuję uważnie kota - może jego zachowanie mi coś powie? Przeszukuję uważnie okolicę (tzn. ławkę, na której się ocknęłam, ziemię pod nią), ewentualnie idę kawałek dalej, nie zbaczając z wąskiej ścieżki. Jeśli znajdę coś, co może mi pomóc, to chowam to do jakiejś kieszeni (o ile ją mam, jak nie mam, to trzymam w dłoniach) i wracam po kota (jak nic nie znajdę to i tak muszę się wrócić po kota, ne?), a następnie idziemy wspólnie tą ścieżką... Może dojdziemy na komisariat, będę musiała złożyć zawiadomienie o pobiciu... czy jak się to to nazywa...
"Szkoda, że ten kot nie umie mówić, może nie byłoby tak źle i ponuro...?"

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 19:01   

Jedyne co udało ci się znaleźć to paczka chusteczek higienicznych. Wydaje się, że mogą ci się przydać, bo właśnie zaczęło ci kapać z nosa. Hm... Krwią? Ah, no przecież. Chyba masz jakąś chorobę, albo coś... Idziesz dalej, mijając po drodze tylko kilka wiewiórek.

*po chwili łażenia*

Tymczasem powoli zaczyna świtać. Przed tobą pojawia się panorama jakiegoś miasteczka, nie za bardzo dużego, ale za to sprawiającego dobre wrażenie.

- Meow! Meow! - kot zaczyna drzeć japę, ewidentnie chcąc ci coś przekazać. Wskazuje ci na znak, stojący przy wejściu do miasta. Próbujesz go przeczytać.. ale chyba coś nie wyszło. Zaraz, czemu nie umiesz czytać? Nagle widzisz kogoś wychodzącego z budynku o czerwonym dachu. Ma... takiego samego kota jak ty, tylko szarego...?

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 4 Styczeń 12, 18:25   

- O...kej... - mruczę szybko do kota z nadzieją, że obca mi istota, która także jest posiadaczem Glameowa, tego nie słyszy. Zaczynam do niego (człowieka, oczywiście) podchodzić. Powoli, ostrożnie stawiając kroki, tak, by nie zorientował się, że jestem całkowicie zdrowa - zataczam się i podpieram o każdy płotek, jakbym miała zaraz zemdleć... I udaję zemdlenie gdzieś w połowie drogi do tajemniczego osobnika. Jeśli zaraz rzuci się, by mi pomóc, nadal udaję stan nieprzytomności (albo częściowego jej zaburzenia), a jeśli jest taki nieczuły na niedolę innych... czekam, aż zniknie mi z oczu, a wtedy się podnoszę (powoli, oczywiście) i znikam w podobny sposób, w jaki wkroczyłam do miasteczka - w końcu ktoś mógł mnie obserwować.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:

Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 16 Styczeń 12, 20:01   

- Święty Zapdosie, tam ktoś leży! - słyszysz krzyk. Hm. Osobnik płci męskiej, prawdopodobnie młody, bo w trakcie mutacji. Najwidoczniej uciekł po pomoc, bo po chwili słyszysz donośne kroki, i ktoś do ciebie podbiega.

- Halo? Żyjesz? Wszystko z tobą w porządku? - ktoś do ciebie mówi, przy okazji tobą potrząsając. Czujesz, jak sprawdza twój puls i oddech. - Uff. To tylko omdlenie. Pomóż mi, zaniesiemy ją do Centrum. -

I jak powiedział, tak zrobił. Ktoś momentalnie cię podnosi i przenosi do jakiegoś budynku. Oczywiście purpurowy kociak od razu na ciebie wskoczył, gdy tylko chcieli cię podnieść. W końcu jesteś wniesiona do jakiegoś pomieszczenia i położona na czymś miękkim, chyba łóżku.

- Ty tu poczekaj, aż się obudzi, a ja polecę po lekarza, żeby sprawdził, czy wszystko w porządku. - słyszysz głos. Aha. Czyli zaraz będziesz miała na karku doktorka. A kot leży na tobie i mruczy.

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 12, 20:51   

"Cholerka...!", myślę sobie, poruszając się lekko - a, ot tak, by symulować powolne odzyskiwanie przytomności. Jednocześnie rozmyślam nad tym wszystkim...
Kim byłam, to znaczy, jestem...? Jak się tutaj znalazłam...? Próbuję znaleźć odpowiedzi na te pytania... na pewno są "zakodowane" gdzieś w głębi mojego umysłu... ale gdzie?
Marszczę nos, skupiając się na wydobyciu interesujących mnie informacji. To też idealnie wpasuje się w zachowanie osoby odzyskującej przytomność.
----------------
Tym razem ja proszę o wybaczenie, gdyż ledwo trzymam się na nogach.

Sygnatura użytkownika
Cytat:

Cytat: