POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:19
Nowa seria Pokemon na Jetix PL
Autor Wiadomość
pok5 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 8
Wysłany: 16 Listopad 08, 21:13   Nowa seria Pokemon na Jetix PL

Od 1 grudnia stacja Jetix PL wyemituje 1 odcinek 10 serii Pokemon Diamond&Pearl !
Serial będzie emitowany codziennie w godzinach:
7:35, 15:15 i 19.15.

Szkoda że pominą resztę odcinków z Hoen :cry:
Ale trzeba się cieszyć że znowu w naszych telewizorach zagoszczą nowe odcinki Pokemon :-)
 
     
Devil 
Pewnie nie zna PokeMana
666



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: brać kase?
Wysłany: 16 Listopad 08, 21:44   

Ja tam bardziej bym się cieszył z PAC i reszty niż z D&P, a nawet D&P to jak dla mnie mogą nie emitować w Polsce skoro nie emitowali kilku wcześniejszych serii.

Sygnatura użytkownika
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 16 Listopad 08, 21:47   

No w moim na pewno nie zagoszczą, bo nie mam Jetix :/ Jedyna nadzieje, że ktoś będzie wrzucał do neta.

Poza tym to jeszcze nic pewnego, na razie Pokemonu goszczą tylko w róznych programach telewizyjnych.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 16 Listopad 08, 22:34   

Monopol informacyjny nt. Pokemonów na jetix posiada święta trójca:

AtoMan
Daru
PokeMan

Naczelny Valhalli mnie zabije, ale trudno, na tym forum premiera tych informacji:
Po pierwsze, Nie możecie zrozumieć, że jetix mógł kupić TYLKO sezon 10 i 11 bo innych amerykańce nie sprzedali.
Więcej info o polskiej wersji w wtorek, po rozmowie św.trójcy z aktorami.
Wtedy też wyjaśni się wszystko ostatecznie.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 08, 16:24   

PokeMan napisał/a:
Monopol informacyjny nt. Pokemonów na jetix posiada święta trójca:

AtoMan
Daru
PokeMan

Naczelny Valhalli mnie zabije, ale trudno, na tym forum premiera tych informacji:
Po pierwsze, Nie możecie zrozumieć, że jetix mógł kupić TYLKO sezon 10 i 11 bo innych amerykańce nie sprzedali.
Więcej info o polskiej wersji w wtorek, po rozmowie św.trójcy z aktorami.
Wtedy też wyjaśni się wszystko ostatecznie.


A to dopiero rewelacje:"czekajcie do wtorku" xD . No ale dobra, poczekamy, nie mamy innego wyjścia :P

Co do tego, że D&P a nie PAC: w Pokemonach poszczególe sezony nie są ze sobą jakoś mocno powiązane, więc powinniście się cieszyć, że mamy chociaż to, a nie narzekać jeszcze :D
 
     
Devil 
Pewnie nie zna PokeMana
666



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: brać kase?
Wysłany: 17 Listopad 08, 16:38   

paqo napisał/a:
Co do tego, że D&P a nie PAC: w Pokemonach poszczególe sezony nie są ze sobą jakoś mocno powiązane, więc powinniście się cieszyć, że mamy chociaż to, a nie narzekać jeszcze :D

Niektórzy preferują Region Hoenn ;-)
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 08, 17:56   

A co ja mam powiedzieć jeśli "preferuję" Johto ?

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Devil 
Pewnie nie zna PokeMana
666



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: brać kase?
Wysłany: 17 Listopad 08, 18:07   

PokeMan napisał/a:
A co ja mam powiedzieć jeśli "preferuję" Johto ?

Ale wydaje mi się, że Johto przynajmniej do końca puścili. Nie mylę się, prawda?
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 17 Listopad 08, 19:05   

Nie, nie mylisz się, Johto puścili do końca. Też bym wolał, żeby puścili PAC ale jak pisał PokeMan na obecną chwilę jest to niemożliwe.
 
     
Meet Mati, Your Maker
[Usunięty]

Wysłany: 17 Listopad 08, 19:47   

Tak, myślę że to będzie przełom w Polkich pokemonach, ja jeszcze nigdy nie widziałem najnowszej serii albo przynajmniej prawie najnowszej serii w Polsce w TV !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.