POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Film 13 nadchodzi !
Autor Wiadomość
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 18 Sierpień 11, 15:52   

No i mamy reklamę filmu, dla tych co nie widzieli ;) :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ra-VgtrvCb4[/youtube]

Pozwoliłem sobie dodać
Kod:
[youtube][/youtube]
do linku...i można oglądać na stronie tematu :) ~PokeMan


Dzięki PokeMan ;) - Amgeross
Ostatnio zmieniony przez PokeMan 20 Sierpień 11, 19:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Poke_Koleś 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: Z Zawiercia
Wysłany: 19 Sierpień 11, 12:08   

Ciekawe kiedy puszczą na XD skoro już mają zapowiedź.Dobrze że N mam to sobie to nagram

Sygnatura użytkownika
NIE KRADNIJCIE MOICH AVATARÓW.
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 19 Sierpień 11, 12:13   

KURNA! CZYTAJ! 28! W NIEDZIELĘ O 8 RANO!

facet, : O

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Poke_Koleś 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: Z Zawiercia
Wysłany: 19 Sierpień 11, 12:16   

To nei 27

Sygnatura użytkownika
NIE KRADNIJCIE MOICH AVATARÓW.
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 19 Sierpień 11, 12:18   

NIE! 28! po to ktoś publikował reklamę i jeszcze PokeMan datę podawał, by takich pytań nie było : O

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Poke_Koleś 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: Z Zawiercia
Wysłany: 19 Sierpień 11, 12:27   

To ok

Sygnatura użytkownika
NIE KRADNIJCIE MOICH AVATARÓW.
 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 11, 16:50   

DominLoL napisał/a:
NIE! 28! po to ktoś publikował reklamę i jeszcze PokeMan datę podawał, by takich pytań nie było : O

Reklama z DXD napisał/a:

Premiera w sobotę, 27 sierpnia, na Disney XD

Nie uprawiaj tu herezji i nie siej zamętu. Pozdrawiam.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 20 Sierpień 11, 19:46   

DominLoL uspokój się! To że ktoś się pomylil, nie oznacza że trzeba go zbluzgać. Trochę spokoju i pokory. A co do premiery, to fakt, jest 27.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 27 Sierpień 11, 14:10   

Amger napisał/a:
Jest to pierwszy film, po dlugich latach wypuszczony na DVD :) Ostatnim takim filmem byl film 3: Zaklęcie Unown. Sądzę iż PokeMania wraca do Polski, począwszy od przetłumaczonej karcianki, breloczkach w maszynach, polskich tytułach odcinków a skończywszy na właśnie 13 filmie na DVD ;) Jest to świetna promocja dla sagii BW która ta się wzoruje na serii I i może osiągnie taki sam sukces ;)

Na PoPLu kilka dni temu ktoś napisał: "Czy pokemony powracają do Polski?"
Na co odpisałem: "Em ? A gdzie były ? skąd mają wracać ? To, że grupki mangozjebów/ludzi z for o nintendo itp. na kolejne newsy reagują "toto jeszcze leci" lub w ogóle nie wiedzą nic, to nie znaczy, że nic się nie dzieje. Pokemony są 11 lat CIĄGLE emitowane, tylko z różnymi przygodami. Nie było MIESIĄCA przez te 11 lat, kiedy by nie było emisji pokemon w pl tv. Jak nie było ani na Jetixie, ani na TV4, to leciał film pierwszy na Cinemaxie lub film 4 na FilmBoxie. Poza tym, proszę pójsć do Tesco czy innego Auchan...sterty pokezabawek by Bandai...to, że przez 10 lat, strony mają klapki na oczach i nie widzą przejawów pokemon w polsce (oprócz anime, ale i tak, tylko premiery), nie znaczy, że go nie ma. Wg. relacji na YT/forach, pokepiosenki można posłuchać w Empikach, w Zakopanym jest automat z Pikachu, a od wakacji 2008 r. były automaty z figurkami z pokami z DP itd. itp."

Amger napisał/a:
Owszem, filmy DVD to już krok do przodu, ale jeszcze fajniej bylo by jakby to wprowadzili do Kin z możliwością pobrania Zoroaka ;)

Takich rzeczy, nawet w Amełyce nie ma, co dopiero u nas...

Jest już po premierze filmu...bez tyłówki (czy to pl, czy to eng.) a co za tym idzie, bez piosenki końcowej, bez pl taśm (brak pl logo/napisów w tyłówce) tzn. użyto eng. taśmy. Ja osobiście filmu nie widziałem, ale wg. relacji ludu, jedną z głównych ról tego filmu zagrała Anna Sztejner, a wg. moich niepotwierdzonych informacji (o czym informowałem wczoraj na mojej stronie) jakąś rolę zagrał Grzegorz Kwiecień. Czy przy dzisiejszej powtórce (15:15) lub jutrzejszej (12:00) doczekamy się polskiego obrazu i tyłówki z przepięknym wokalem, prawdopodobnie Kasi Łaski ?

A jeśli się nie poprawią, to... http://www.youtube.com/user/DisneyXDpl i chyba nie muszę pisać, co należy robić.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 27 Sierpień 11, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marek13
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 33
Wysłany: 27 Sierpień 11, 14:51   

PokeMan napisał/a:
Ja osobiście filmu nie widziałem, ale wg. relacji ludu, jedną z głównych ról tego filmu zagrała Anna Sztejner, a wg. moich niepotwierdzonych informacji (o czym informowałem wczoraj na mojej stronie) ) jakąś rolę zagrał Grzegorz Kwiecień.

Anna Sztejner, Janusz Wituch, Jakub Szydłowski, Anna Apostolakis... Tyle usłyszałem jak włączyłem na pięć minut, nie chciałem oglądać nie od początku. Obsada, jak widać, bez ekstrawagancji.

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 27 Sierpień 11, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.