Wkurzony lekko tym, ¿e nie ma jeszcze ca³ej wersji Pokemon Neo Soul Silver, zacz±³em szukaæ innych interesuj±cych hacków do HG/SS i tak w³a¶nie znalaz³em Spirit Gold.
Pokemon Spirit Gold zmienia ca³kowicie rozgrywkê. Na start od matki dostajemy buty do biegania oraz "sound gb" który po w³±czeniu odtwarza nam oryginalne d¼wiêki z g/s/c. Na dodatek od profesora elma otrzymujemy do wyboru startery z trzeciej geny (czyt. Treccko, Torchic , Mudkip).
Do pobranej gry do³±czone te¿ s± dokumenty, które pokazuj± ca³kowite zmiany:
- Pe³n± listê spotkania dzikich pokemonów
- Zmiany w nauczaniu ataków przez lvl
- Zmiany w liderach i co wa¿niejszych przeciwnikach
- Nowe sposoby ewolucji (np: Graveler ewoluuje w Golema na 35 poziomie)
- oraz co najlepsze w tym hacku, jest oddzielny plik na pokazanie gdzie s± "specjalnie poki" które czekaj± na trenera (tak jak Gyarados w G/S/C/HG/SS) [takimi pokemonami np s±: Porygon , Spiritomb, ka¿da legenda i startery z ka¿dej geny (Turtwig np dostêpny jest w violet city)
- i wiele innych
W hacku tym znajduj± siê wszystkie pokemony od geny pierwszej do czwartej. Niestety , nie obejmuje on poków z regionu Unova, ale to chyba nic nie szkodzi.
Nie mam screenów, aczkolwiek jest na yt kilkana¶cie filmików , pokazuj±cych to cudo. O to kilka z nich.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7agoiQb0GPs[/youtube]
"trailer hacku"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o0lVrZTJ36c[/youtube]
Walka z Falkner'em
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mVD0mbGwF5w[/youtube]
Walka z Lance'm
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NyDnIvQefaM[/youtube]
I przedsmak tego co was czeka czyli walka z Redem (ten to ma poki )
Mi³ego grania ;P
Do grania w tego hacka na emulcu trzeba wpisaæ cheata: "020DE16C E1A00000
020D3FA8 E1A00000"
Sygnatura użytkownika
*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*
Ich bin eine
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 2 Maj 12, 12:23, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
[offtop on] Zekren masz podobn± sygnê do mojej [offtop off]
Najwyra¼niej Spirit Gold dzia³a tylko poprawnie na konsoli, czekaj Shoku czytaj
"When/if your game freezes, make sure you go to File, then Open and reopen the rom from there rather than restarting; restarting WILL cause a rom image crash, which will delete any saved data that hasn't been saved to the output file. If you open instead and have saved but haven't saved to the output file, your save should still be intact. Also, save states don't work, so don't bother with them."
Sygnatura użytkownika
*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.