POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Otwarty przez: Drago
30 Wrzesieñ 10, 15:44
[Komiks] Przygody Soniego
Autor Wiadomo¶æ
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 22 Styczeñ 09, 14:16   

No Dzisiaj zrobiê mia³em problemy w szkole i nie by³o czasu :D

LoveXrX xD napisa³/a:
Gupje, jak pokonasz pokemona to go zamazujesz na czerwono xD . Ju¿ komiks Xaroxa jest lepszy xD .


Dam Ci dobr± radê: Zastanów siê co mówisz.Komiks XrX jest Rysowany o³ówkiem, a mój obrabiany w Paincie.Wiêc NIE PORÓWNUJ dwóch ró¿nych komiksów. To tak jakbym krowê porówna³ do ma³py :D
A jak pokemon zostaje pokonany(przeciwnika) to siê dzieje jak w anime "wracaj! i robi siê czerwony"
Albo jak siê go ³apie.A co do ¿ó³to-czerwono-czarno krech to s± ataki.
Nie wiem mo¿e anime nie ogl±da³e¶ czy co. :looka:
 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 4 Luty 09, 18:46   

Tydzieñ przerwy siê ju¿ skoñczy³ i zaczynam dodawaæ od nowa party.
Ju¿ nied³ugo skoñczy siê Sezon I i zacznie siê Sezon II.
Pozdrawiam i ¿yczê mi³ego ogl±dania.
 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 13 Luty 09, 12:44   

Nadchodz± ferie a co siê zaczyna? Oczywi¶cie Kontynuacja Komiksu bez ¿adnych wymówek z mojej strony, bardzo przepraszam za brak dodawania partów ale obiecujê ¿e w ferie bêde robi³ :)
 
     
Titiz 
Powoli siê wkrêca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 27
Do³±czy³: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wys³any: 19 Luty 09, 16:20   

Niez³y komiks czekam na kolejne czê¶ci

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
Valadin
[Usuniêty]

Wys³any: 21 Luty 09, 09:51   

¯enada.
 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 21 Luty 09, 15:10   

Skoro ¿enada to zrób sam.Pamiêtaj ¿e to kilka godzin ,nie minut pracy :looka:
Zobaczymy ...
 
     
Valadin
[Usuniêty]

Wys³any: 21 Luty 09, 19:28   

Kojot napisa³/a:
Skoro ¿enada to zrób sam.Pamiêtaj ¿e to kilka godzin ,nie minut pracy :looka:
Zobaczymy ...

Nie takie rzeczy robilem, wiec mi tu nie pierdziel. Zrobiles to na szybko i na odwal, bez pomyslu, zeby tylko zrobic. Nie proboj nawet porownywac mnie do swojego poziomu bo robisz sie zalosny.

Cytat:
Zastrzegam prawa, do kopiowania , rozpowszechniania userbarów oraz Avatarów BEZ mojej zgody!.

To te¿ jest ¶mieszne :rotfl: . Niby kto by chcia³ skopiowaæ tak± pierdo³ê?
 
     
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 22 Luty 09, 13:38   

P.S. Komiks siê nie pogarsza, ale nic nowego...
Do Valadin: To zrób tu geniuszu ³adny komiks... tak z 15 partów... (A ty "Nie takie rzeczy robi³em") To poka¿ jakie (Nawet twój avek to w sklejka i na³o¿enie niebieskiego :P:P)

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Valadin
[Usuniêty]

Wys³any: 22 Luty 09, 15:30   

Nie roz¶mieszaj mnie cz³owieku ;o. Powiem ci tak, oboje jeste¶cie siebie warci. To co macie w profilach pochodzi ze zwyk³ych generatorów. Co do komiksów, hahahahah zrobi³bym z 50 ale z w³asnej woli, nie dlatego, ¿e kto¶ chce. Nie krêc± mnie takie g³upoty w dodatku z kiepskimi tekstami, o których autorzy maj± mniemanie, ¿e s± fajne.

I nie udawaj, ¿e jeste¶ jakim¶ tam znawc± bo ten avatar mia³ tak wygl±daæ. Je¿eli bêdê mia³ ochotê to zrobiê sobie lepszy ale ochoty nie mam. Proste? Wiêc daruj sobie.
 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 22 Luty 09, 16:55   

Proste to daruj sobie Geniuszu.Widaæ ¿e masz problem z rozró¿nieniem Komiksu zawieraj±cego przekleñstwa (czyli Devila) a mojego.Je¶li dalej bêdziesz podnieca³ siê swoim talentem do robienia rzeczy to daleko nie zajdziesz.

Twój avatar to te¿ pierdo³a. -.-
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.