POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Conquest
25 Wrzesieñ 15, 13:39
Deamon Tools-jak zainstalowaæ grê,gdy trzeba w³o¿yc 2 napêd?
Autor Wiadomo¶æ
Titiz 
Powoli siê wkrêca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 27
Do³±czy³: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wys³any: 14 Marzec 11, 20:39   Deamon Tools-jak zainstalowaæ grê,gdy trzeba w³o¿yc 2 napêd?

Witam. jak w temacie... Pobra³em z serwisu rapidshare grê Disicples2: Bunt Elfów, która by³a w o¶miu czê¶ciach. Po³±czy³em wszystkie, skonwertowa³em do iso i instaluje. Do po³owy siê instaluje, a pó¼niej trzeba daæ drugi napêd... jak to zrobiæ? PS. Otwieram to z komputera dziêki wirtualnemu napêdowi.

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
Poxer 
Nosi czapkê Asha
co ja tu robiê



Wiek: 28
Do³±czy³: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wys³any: 14 Marzec 11, 21:27   

Odpal drugi napêd wirtualny? O.o
 
     
Nuukers 
Gapa, gubi PokeBalle
HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA



Wiek: 27
Do³±czy³: 03 Mar 2011
Posty: 230
Sk±d: yyy.... Mleko?
Kontakt:
Wys³any: 15 Marzec 11, 07:13   

Dobra masz w³±czonego deamona w pasku klikasz Prawy Przycisk Myszy(PPM), potem "Wirtualny CD/DVD-ROM"(przytrzymaj na tym myszkê) potem najed¼ na "Okre¶l liczbê napêdów". Wybierasz opcjê "2". Potem masz drugi i udpalasz 2 napêd.

Daj RC jak siê przyda³o :D

Sygnatura użytkownika
‡‡‡‡‡‚‡‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‡‡‡‡‚‚žžžžžžž‡‚žžžžž‚‡‡
‡‡‡‡‡‚‚‡‚‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡ž‚‡‚‚žžž‚‚‡‚žžžžžž‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‡‡‡‡‡‡‡‚žžž‚‚ž‚‚‡‡‚žžžžžžž‚‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‚‡‡‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžž‡‡‡‡

‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‡‚‚‚‚‚žžžžžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‡‡‡‡‚‚žžžžžžžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‚‡‚‚‚ž‚‡‡žžžžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡
‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‚‚‡‚‚‚‚‡‡‡‚žžžžžžžžž‚‡‡‡‡‡‡‡‡
€‡‡‡€‡‡‡‡‡€€‡‡‡€€‡‡‡
‡€€€€€€‡€€€‡€€€‡€‡€€‡
€‡‡€€€€‡€€€‡€€€‡€‡‡‡
€€€‡€€€‡€€€‡€€€‡€‡
‡‡‡€€€€‡€€€€‡‡‡€€‡

€‡‡€€€‡‡‡€€‡‡‡‡‡€€‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡
‡‡‡‡€‡€€€€€€€‡€€€‡‡‡‡
‡€€‡€‡€€€‡€€€‡€€€‡€€‡
 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 16 Marzec 11, 18:26   

nie trzeba odpalaæ drugiego napêdu omg.

po prostu - naciskasz prawym na daemonie w trayu i zmieniasz .iso, z którego leci instalka, klikasz ok i siê instaluje.

._.

Sygnatura użytkownika
 
     
Titiz 
Powoli siê wkrêca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 27
Do³±czy³: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wys³any: 16 Marzec 11, 21:55   

Ju¿ sobie poradzi³em. :D Zrobi³em jeden zasadniczy b³±d, ale...

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.