POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:27
Nadzieje na dub sezonu 13
Autor Wiadomość
marek13
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 33
Wysłany: 7 Marzec 11, 15:56   

Nie pisząc o samych polskich napisach powiem, że patrząc po podanej obsadzie to będzie dość egzotyczny dubbingowo sezon :P I chyba z kolejnymi zmianami...

Sygnatura użytkownika

 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 7 Marzec 11, 16:12   

Cytat:
Dzisiaj o godzinie 9:00 został wyemitowany jeden z nowych odcinków Pokemon DP: Gwiazdy Ligi Sinnoh. Tych którzy widzieli, proszę o oceny, wypowiedzi i zażalenia. Sam nie widziałem całego odcinka, a jedynie pierwsze 10 min, ale to wystarczyło by ocenić dubbing i wykonanie.

Doooobra... Opening oceniam na 6.5/10, bo jest... Taki sobie. Ale i tak dużo wyżej niż wcześniejsze. Najlepsze są japańce, i tego nikt nie zmieni, a najlepszy opening, to [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dVW3GKCgE4A[/youtube], więc będzie mały problem ze zrobieniem innego, ale to szczegół. Wam też się wydaje, że Brocka gra 2 różnych aktorów? Na początku ma taki dziwny głos... A potem dawnobrockowy :D Odcinek z Magnezonem był... Przynajmniej dziwny... Ale to też nie wina polaków. A co stało się z dawną Jenny? Sam nie wiem, ale W KOŃCU GŁOS JEST PERFEKCYJNIE ZSYNCHRONIZOWANY Z RUCHEM UST! Nie kończy się dużo po zamknięciu ust, ale też jest ładny podział na wyrazy! Tadaaa, odcinek na 9/10, w końcu. Dawno nie widziałem tak dobrego odcinku!

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
marek13
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 33
Wysłany: 7 Marzec 11, 16:29   

Nie wiem co wy z tym innym Brockiem. Był cały czas ten sam, na początku tylko był sztywny bardziej niż w WW...

Sygnatura użytkownika

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 16 Marzec 11, 17:10   

Cytat:
Co do Pontka to on akurat czy moduluje głos czy nie, zazwyczaj brzmi dość podobnie i charakterystycznie.

Ale Twoje zdanie się nie liczy przecież z oczywistego powodu ^^
Nexus DominLoL napisał/a:
sam dubbing jest na moim zdaniem lepszym poziomie niż poprzednie serie.

Diament i Perła, Galaktyczne Bitwy, jak rozumiem.
Nexus DominLoL napisał/a:
Szczególnie zdziwił mnie ekran tytułowy odcinka

A mnie nie.
Nexus DominLoL napisał/a:
byle tylko dawać to w normalnych porach, typu 13 lub 16.

Obawiam się, że to ostatnie Poki ( oprócz 13 kinówki która już wkrótce ) na DXD. Obecnie są najgorsze godziny jak na "hit", a skoro gorszych ni ma... :(

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 16 Marzec 11, 19:56   

PokeMan napisał/a:
Cytat:
Co do Pontka to on akurat czy moduluje głos czy nie, zazwyczaj brzmi dość podobnie i charakterystycznie.

Ale Twoje zdanie się nie liczy przecież z oczywistego powodu ^^

I ja chyba go znam :P
PokeMan napisał/a:

Nexus DominLoL napisał/a:
sam dubbing jest na moim zdaniem lepszym poziomie niż poprzednie serie.

Diament i Perła, Galaktyczne Bitwy, jak rozumiem.

Sinnoh League Victors ----> GWIAZDY ligi Sinnoh.
Po tym można już stwierdzić, że raczej nie zobaczymy tego, co chcieli japońce... Dopiero w BW się zmienia :/
PokeMan napisał/a:

Nexus DominLoL napisał/a:
Szczególnie zdziwił mnie ekran tytułowy odcinka

A mnie nie.

O_O Może dlatego, że walczyłeś o to logo? Bo mnie bardzo...
PokeMan napisał/a:

Nexus DominLoL napisał/a:
byle tylko dawać to w normalnych porach, typu 13 lub 16.

Obawiam się, że to ostatnie Poki ( oprócz 13 kinówki która już wkrótce ) na DXD. Obecnie są najgorsze godziny jak na "hit", a skoro gorszych ni ma... :(

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO? Toż to przemoc. To na czym będą? Polsat? TVP 1? O, akurat w bloku dla dzieci TVP1 jest świetne :D Tymbardziej, że odcinki z BW będą bardziej... Dziecinne. (Na początku.)

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 17 Marzec 11, 12:46   

Szymb napisał/a:
Sinnoh League Victors ----> GWIAZDY ligi Sinnoh.
Po tym można już stwierdzić, że raczej nie zobaczymy tego, co chcieli japońce... Dopiero w BW się zmienia :/

Ale o co kaman ?
Szymb napisał/a:
Może dlatego, że walczyłeś o to logo? Bo mnie bardzo...

PL napisy i oprawy są tworzone do wielu seriali i programów na zlecenie producenta z zagranicy, który myśli, że u nas w tv jest cywilizacja - dubbing i lokalizacja napisów ekranowych. Przykładowo zobaczcie sobie zagraniczny program Łabędziem być na Polsacie - pl oprawa i logo, chyba producent programu wymusił aby użyto pl taśm, zamiast ang. GB też miały pl oprawkę, tylko nie poszła w TV. Co do SLV o nic nie trzeba było walczyć. Potrzebne było minimum dobrej woli nakazujące użyć pl taśmę.

Szymb napisał/a:
Toż to przemoc. To na czym będą? Polsat? TVP 1?

Przemoc nawet oczekiwana. Pokefanom się w pupcia poprzewracało, jest stała emisja, spadła normalna aktywność na pokeforach, bo większość się bawi w jakieś forumciowe zabawy/nikt nie zakłada stron, nawet tych beznadziejnych o grach itp. pierdołach. Skończy się emisja, lud znów znormalnieje/zatęskni/upadnie.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.