Fajnie, to ja siê zamknê w sobie i ju¿ nic wiêcej nie bêdê tutaj robi³ =.=
Zabieraj± mi pytania, a potem nie mam ju¿ zabawy. By³em chyba pierwszym, który zacz±³ siê ,,dopytywaæ'', potem wpierdzieli³ mi siê Titiz, a teraz plpl.
Wiem, ¿e nie jest to z³e, ale oni nie znali powodu, dla którego to robi³em, a tak to nie ma wcale ,,kary''. *No i mam zapusty dzieñ pe³en anime :<*
Witam, ¿yczê mi³ego pobytu na forum.
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.