POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Otwarty przez: Kojot
31 Grudzieñ 10, 22:32
Sevii
Autor Wiadomo¶æ
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 2 Luty 09, 17:33   Sevii

Po przej¶ciu gry i zdobyciu 60 poków ide do Oaka, przychodzi Green,
Oak daje national dex'a, ale ju¿ bilet na nowe wyspy nie, jak go zdobyæ.

(Jak kto powie "Google nie gryzie", to niech se sam spróbuje znale¼æ!

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Drago 
Nosi czapkê Asha
:drago:



Wiek: 34
Do³±czy³: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wys³any: 2 Luty 09, 18:04   

http://pokemony.com/pokem...f-Green-Solucja
http://pokemony.com/pokem...Sevii---Solucja

mo¿e to ci pomo¿e

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 2 Luty 09, 18:53   

Czyta³em wcze¶niej... nic pisze ¿e trzeba do oaka jak zrobilem, a moze to od tego, ¿e zrobilem to po lidze lub nie wtedy kiedy oak przychodzi (Brak poków) tylko sam poszed³em?

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Xantos
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 34
Do³±czy³: 11 Lis 2008
Posty: 140
Wys³any: 2 Luty 09, 19:03   

Id¼ do Celia (ten na wyspie 1 przy tej wielkiej maszynie) on da ci przepustkê xd

Sygnatura użytkownika




 
     
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 2 Luty 09, 19:23   

O....
Thx nie da³, ale kaza³ po Ruby & Sapphire i¶æ

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 2 Luty 09, 19:41   

Jak zdobêdziesz Ruby to dopiero da Ci przepustkê na resztê wysp :hyhy:
 
     
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 3 Luty 09, 20:20   

Wiem, mam ju¿, ale gdzie jest ten magazyn czy co¶ takiego zespo³u R

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 3 Luty 09, 21:09   

Poszukaj na której z wysp Lorei pomo¿ jej pokonaæ zespó³ R i bêdziesz wiedzia³ gdzie jest.Potem p³yniesz na wyspê ostatni± lub przed ostatni± idziesz do takiej jakby jaskini.Jak podejdziesz do drzwi to bêdziesz mia³ napisane w kodzie Braile.Aby otworzyæ u¿yj swoim pokiem CUT.Wchodzisz i masz 4 wej¶cia.No i tutaj poszukaj sobie na google.pl kod Braile i przet³umacz to bêdziesz wiedzia³ w które wej¶æ.(Sorry ale nie pamiêtam).Podchodzisz do szafiru próbujesz wzi±¶æ i przychodzi profesorek.Teraz idziesz do magazynu zespo³u przechodzisz labirynt pokonuj±c wszystkich Rocketów i walczysz z profesorkiem on ci oddaje wkoñcu szafir.Idziesz do Celio oddajesz mu i git.Teraz mo¿esz siê dostaæ do Mewtwo.
 
     
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 4 Luty 09, 20:14   

Maron napisa³/a:
Wiem, mam ju¿, ale gdzie jest ten magazyn czy co¶ takiego zespo³u RWiem, mam ju¿, ale gdzie jest ten magazyn czy co¶ takiego zespo³u R

TO jest pytanie!

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 6 Luty 09, 19:50   

OMG :wstyd: :wstyd: To Ty grasz w fire red USA czy Japoñski ¿e ci nie pisze gdzie jest sk³ad?Rusz trochu mózgownic± (bez urazy :kwasny: ) nie pamiêtam wszystkiego a niechce mi siê sprawdzaæ.
Sorry ale nie mog³em siê ju¿ powstrzymaæ.Pozatym wszystko ci praktycznie podpowiedzialem tylko nie z tym magazynem.Tam BEDZIE pisalo. :P

@edit.
Przeszukaj wyspê.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.