Znalezenie s³abego punktu na szczê¶cie okaza³o siê byæ czynno¶ci± zupe³nie zbêdn± i niepotrzebn±; bowiem Pidgey pad³ do¶æ szybko. Pokabu zyska³ dok³adnie 80% do¶wiadczenia, czyli do awansowania potrzeba mu zdecydowanie mniej '
Twoja Poke - ¦winka jest z siebie bardzo dumna i bardzo weso³o przybieg³a do Ciebie, aby razem z Tob± cieszyæ siê pierwszym wygranym pojedynkiem. Pierwwsze koty za p³oty, mo¿na by rzec. Obok znajduj± siê jeszcze inne i zdaje siê, ¿e równie ciekawe Pokemony, ale Twój Pokabu jest bardzo wycieñczony. Pidgey, który oficjalnie jeszcze do Ciebie nie nale¿y, te¿.
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D Bear wants justice
Wiek: 29 Do³±czy³: 14 Sie 2009 Posty: 3250 Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wys³any: 29 Wrzesieñ 10, 13:57
Sorry jestem zmêczony i nie mam g³owy na odpis
-No dobrze Pokabu dziêki. Pokeball id¼!. - Mówiê do Pokabu, po czym rzucam pokeball. Mia³em nadzieje ¿e jedna czerwono-bia³a kulka wystarczy na z³apanie Pidgey'a. Czeka³em z oczekiwaniem na to czy owa kulka go z³apie, czy te¿ nie.
-Mam tylko piêæ pokeball'i - My¶lê, przy okazji chwalê mojego startera.
-Pokabu, by³e¶ ¶wietny. - Mówiê do niego
Sygnatura użytkownika
*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*
Rzuci³e¶ kulkê prosto w stronê Pokemona, który ewidentie pad³.
1...2...3...4...5...10
Jest, uda³o siê! Do Twojej mega - wypasionej dru¿yny do³±czy³ kolejny Pokemon, a tym razem jest to Pidgey.
Twój PokeDex bardzo g³o¶no zapiszcza³; chc±c - nie chc±c by³e¶ zmuszony go otworzyæ, oto co pokaza³o Ci siê na jego ma³ym ekraniku:
Pidgey po chwili wysz³a bardzo uradowana z PokeBalla, najwyra¼niej fakt, ¿e wreszcie kto¶ siê do niej przy³±czy³, a w³a¶ciwie fakt, ¿e ona siê do kogo¶ przy³±czy³a bardzo zadowoli³ ptaszka. Niemniej jego aktualny stan zdrowia jest jeszcze zbyt s³aby, aby ptaszek móg³ tak zwyczajnie fruwaæ, dlatego jak na razie usiad³ Ci na ramieniu.
Ostatnio zmieniony przez jagodowy 5 Pa¼dziernik 10, 20:44, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D Bear wants justice
Wiek: 29 Do³±czy³: 14 Sie 2009 Posty: 3250 Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wys³any: 1 Pa¼dziernik 10, 21:42
-No czê¶æ Pidgey, jak chcesz to zostañ na moim ramieniu, tymczasem Pokabu wracaj do pokeball'a. - Mówiê do swoich pokemon'ów.
-Niestety ani Pokabu, ani Pidgey nie znaj± stalowych ataków by powaliæ Brock'a. - My¶lê po czym g³askam nowego pokemon'a po dziobie. Rozgl±dam siê po terenie.
-No dobrze, czas ruszaæ. Kolejny przestanek Viridian City. - Mówiê do swoich pokemonów, po czym pewnym krokiem ruszam w drogê. Rozgl±dam siê tak¿e po drodze. Mo¿e znajdê jaki¶ potion by uleczyæ moj± Pidgey. Jeszcze siê trzyma, ale zdrowia ma na pewno ma³o po ostatniej walce
Sygnatura użytkownika
*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*
Na szczê¶cie Pidgey wygl±da³ na bardzo silnego i wytrzyma³ego Pokemona. Chocia¿ jego poziom by³ jeszcze bardzo niewielki, ca³y czas mia³e¶ wra¿enie, ¿e jego HP jest samo - odnawialne i ca³y czas automatycznie regernowane. Z minuty na minutê Twój lataj±cy stworek wygl±da³ na co raz to bardziej silniejszego. Droga wydaje siê byæ do¶æ d³uga, aktualnie jeste¶cie przy niewielkim jeziorze. Pogoda jest bardzo s³oneczna, wokó³ mo¿na zauwa¿yæ wiele bardzo ciekawych okazów Pokemonów. W sumie miejsce, w którym aktualnie siê znajdujesz jest jakim¶ pustkowiem, bo nie widaæ ani poprzedniego miasta, ani nastêpnego. Mimo to jest tu spora grupa ludzi, zawsze mo¿na by do kogo¶ zagadaæ.
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D Bear wants justice
Wiek: 29 Do³±czy³: 14 Sie 2009 Posty: 3250 Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wys³any: 6 Pa¼dziernik 10, 13:24
-Mo¿e ci ludzie bêd± chcieli walki, ma³y trening nie zaszkodzi, ani tobie ani Pokabu. - Mówiê do Pidgey'a, po czym idê do jednego z tych osób, które mog± mi pomóc.
-Hej, wiesz mo¿e jak± drog± dojdê do najbli¿szego miasta - Pytam siê jednej z nich. Czekaj±c na odpowied¼ pozwalam mojemu poke-ptakowi polataæ.
-Przy tym jeziorku móg³bym odpocz±æ, a Pidgey móg³by siê napoiæ przy okazji - My¶lê. Rozgl±dam siê te¿ za miejscem do treningu. Jakie¶ kilka kamieni i li¶ci wystarczy.
Sygnatura użytkownika
*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*
Twoje pytania zdo³a³ us³yszeæ jaki¶ kole¶.
- Nastêpne miasto? To kawa³ek drogi st±d, Twoja podró¿ do niego potrwa jakie¶ dwie - trzy godziny. Wiêc dzisiaj raczej nie zd±¿ysz.
Chyba rzeczywi¶cie, bo bardzo powoli s³oñce zaczyna siê chowaæ siê za chmurki. Niestety wszystko wskazuje na to, ¿e bêdziesz musia³ cofn±æ siê do poprzedniego miasta, w przeciwnim wypadku czeka Ciê najprawdopodobniej noc pod go³ym niebem.
W miêdzy - czasie stawa³o siê co raz to bardziej pó¼no, ju¿ zaraz zrobi³o siê na prawdê ciemno, wiêkszo¶æ ludzi gdzie¶ przepad³a i po kiklku nastêpnym minutach wokó³ nie by³o ju¿ ¿adnej duszy. Spojrza³e¶ na Pidgey'a, ten stworek przysn±³ ... Sytacuja stara siê co raz bardziej ciekawa, a wielki krokami zbli¿aj±ca siê noc zdaje siê byæ ponur±.
- Hej, co Ty tutaj robisz?
Us³ysza³e¶ po chwili. Przed Tob± sta³ wiêkszy i starszy od Ciebie mê¿czyzna.
- Nie s³ysza³e¶ o ob³awie?
Zaczyna siê trudny etap w Twojej grze. Pierwszy powa¿ny w±tek czas zacz±æ. Szczegó³y poznasz wkrótce tutaj. Mam nadziejê, ¿e Ci siê spodoba. Zarys ju¿ mam x3
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D Bear wants justice
Wiek: 29 Do³±czy³: 14 Sie 2009 Posty: 3250 Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wys³any: 10 Pa¼dziernik 10, 16:36
Podoba, podoba
-O jakiej ob³awie pan mówi? O co panu, chodzi, a co najwa¿niejsze kim pan jest? - Zacz±³em wypytywaæ gostka obok mnie. Wyci±gam pokeball od Pidgey'a i tam go umieszczam, by odpocz±³.
-Mieszka³em w Pallet Town, a to nie jest za daleko st±d, ale o niczym takim jak ob³awa w tej okolicy nie s³ysza³em. - Dodaje po czym odruchowo ³apie za pokeball z Pokabu, by by³ w gotowo¶ci ( Tak na wszelki wypadek).
-Chce mnie wystraszyæ, ja siê nie boje. - My¶lê. -Tak poza tym ca³a sytuacja wydaje mi siê dziwna, obym nie wpad³ w k³opoty. - Koñczê wewnêtrzny monolog.
Sygnatura użytkownika
*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.