POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: PokeMan
22 Maj 12, 19:31
Instrukcja obs³ugi dzia³u Kojot
Autor Wiadomo¶æ
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 6 Pa¼dziernik 10, 20:04   Instrukcja obs³ugi dzia³u Kojot


Zakazuje siê:


1. Przeklinania. Istniej± inne sposoby wyra¿ania emocji.
2. Rozprowadzania tre¶ci +18
3. Plagiatowania podañ, historii. W ka¿dej chwili, mogê poprosiæ o jakikolwiek dowód.
4.* Dodawania sobie przedmiotów w odpisie.
Idê sobie dró¿k±, nagle potykam siê o kamieñ. Patrzê, a to Fire Stone!
Równie dobrze, mo¿e byæ to szk³o od butelki czy nawet zwyk³y kamieñ.
Mo¿esz straciæ przedmioty jak i je zyskaæ.
5. Obra¿ania osób trzecich, w jakikolwiek sposób.
6. Pope³niaæ b³êdy ortograficzne. Nie obchodzi mnie co masz - czy dyslekcjê, dysortografiê czy dysmózg - masz dostêp do FireFoxa, Worda czy choæby Open Office. Pisz w nich. Owszem jeste¶my lud¼mi i mo¿emy pope³niaæ b³êdy ale nie ra¿±ce. Za b³êdy typu:
Cytat:
rze, ¿ucê, nie wjem, tesz, bochater

mo¿esz dostaæ ostrze¿enie lub wylot. Nie przywi±zuje zbytniej uwagi do braków ogonka oraz b³êdów interpunkcyjnych.
7. Nie przesadzamy z emotkami. To nie Chat czy Shoutbox.

Nakazuje siê:


1. Odpis w minimum 3 linijkach.
2. Odpisywaæ w terminie (2 tygodnie).
3. W przypadku d³u¿szej nieobecno¶ci, proszê usprawiedliwiæ siê w temacie "Nieobecno¶ci".
4. Pisanie w czasie tera¼niejszym.
*5. MG ma czas na odpis do 2 tygodni w sytuacjach nieusprawiedliwionych.

Macie prawo do wolnych my¶li, czynów czy s³ów nie ³ami±cych ¿aden z punktów regulaminu.

Mo¿ecie prosiæ na Komunikatorze (Broñ Bo¿e, E-Mail b±d¼ PW). No Name najczê¶ciej mog± dostaæ blocka. :P

---
Jestem Kuba (Draciel/Kojot), mam 14 lat. (o pó³ roku m³odszy od Marona _^_). MG zosta³em po raz pierwszy raz, i jestem na okresie próbnym. Bêdê siê stara³ wasze gry prowadziæ jak najlepiej. Odno¶nie gier, dowiecie siê w osobnym temacie. Znam siê bardzo dobrze na grach FR/LG/R/S/E :)
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.