POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Maj 12, 16:31
Pies, dziewczyna i pokazy.
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 19:55   Pies, dziewczyna i pokazy.


*KAP*.... *KAP*.... *KAP*....

Dziwne.... coś ci się leje na twarz... przecież jest lato!
Otwierasz zaspane oczy, i jedyne co na razie widzisz to pyszczek twojego pupila, z którego ślina kapie wielkimi kroplami. Zawsze cię tak budzi. Bez wyjątku. Od pierwszego dnia, gdy go dostałeś... Chyba trzeba wstawać...

***

Schodzisz na dół razem z Yooterim, gdzie czeka na ciebie twoja Mama. Ma łzy w oczach, w końcu jej jeden pierworodny postanowił wyrwać się z gniazda, czy coś takiego... Dobrze że nie wie że z dziewczyną. To by była rzeźnia.

- N-na prawdę musisz iść? - pyta się załamanym głosem. - Skoro musisz, to pójdź do profesora Oaka. Prosił cię, żebyś przyszedł, pamiętasz? -
Jak mus, to mus. Twoja rodzicielka trzęsącymi się dłońmi podała ci twoją torbę. Otworzyłeś, a tam oprócz ciuchów, żarcia, kasy, PokeBalla Yooteriego, komórki i portfela leży dziwne pudełeczko.

- To futerał na wstążki. Przyda ci się. No, to leć. - mówi Mama. Pora ruszać do Oaka. Może ma coś fajnego?


____________________________________________
Podoba się? Czy coś może zmienić?
 
     
Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 286
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 20:09   


Jest Super :D
-----
- Dzięki Mamo.-Mowie wychodząc z domu, lekkim pchnięciem zamykam drzwi i udaje się do Laboratorium profesora Oaka.
- Dzień dobry, jest profesor Oak?-Pytam się wchodząc do laboratorium rozglądając się po całym otoczeniu.
- Jest tu kto?-Dodaje kolejne pytanie.
- Wiecie że to nie kulturalnie nie odpowiadać na pytania?-Oznajmiam i idę przed siebie. Wypuszczam Yooteri z balla.
- Jak się masz?-Pytam towarzysza.

Sygnatura użytkownika

 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 20:22   


- Yoooot! (Spoko, a jak tobie?) - odpowiada Pokemon. Chyba jest zadowolony, że w końcu będziecie podróżować.
Słońce przyświeca bardzo mocno jak na późne lato. Pokemony wesoło biegają w trawie, a całe miasto sprawia wrażenie najszczęśliwszego miejsca w Kanto.

- EKHM! - słyszysz głośne chrząknięcie. Błyskawicznie się odwracasz i widzisz stojącego w drzwiach laboratorium Profesora Oaka. - Przepraszam, mam chrypkę. Więc w końcu wyruszasz na swoją Wielką Przygodę, prawda? - mówi z uśmiechem. Wchodzi do wnętrza budynku i kiwa na ciebie ręką, żebyś podszedł bliżej.
- Jak widzę, Yoot jest z tobą szczęśliwy. Aż cały skacze ze szczęścia. - mówi profek. Racja, Yoot akurat jest zajęty beztroskim skakaniem po śliskiej podłodze laboratorium.
 
     
Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 286
Wysłany: 20 Wrzesień 10, 19:56   


-Mam taką nadzieję.-Mowie uśmiechając się, po chwili kucam i głaszczę Yooteriego.
-Ale do rzeczy, co mi pan da?-Mówię powoli wstając na proste nogi.
-Bo chyba nie przyszedłem tu na darmo, prawda?-Dodaje po chwili, idę dalej wgłąb pomieszczenia rozglądając się za czymś ciekawym.
-Ciekawe co dostanę!-Mowie w myślach.

Sygnatura użytkownika

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.