POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
30 Maj 12, 07:46
Miesięcznik Pokecollectu #2
Autor Wiadomość
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...

Kontakt:
Wysłany: 2 Sierpień 10, 09:53   Miesięcznik Pokecollectu #2

Miesięcznik PokeCollectu
Wydanie 2
Nakład: 1 Egzemplarz

Zaczął się miesiąc sierpień, wciąż trwają wakacje. Niestety, w niektórych regionach letnia przerwa dla młodzieży kończy się właśnie teraz, gdyż zaczęli wcześniej. Tak dzieje się w Sinnoh. Ulice pustoszeją, gdyż młodzi trenerzy, bawiący się swoimi Pokemonami przez wakacje, wracają do domu, aby rozpaczać nad kolejnym beznadziejnym rokiem szkolnym. Każdy zna ten ból... Hotele opuszczają kolejni wczasowicze, w njabogatszych miejscach zaczynają się posezonowe obniżki, a co za tym idzie remonty... Nie ma niczego za darmo... Jednak hotele w Sunyshore wciąż cieszą się dużym wzięciem, mimo braku sezonu. Może to z powodu turystów z innych regionów... Pogoda nad całym regionem wciąż dopisuje, ale czasami mieszkańców zaskakuje solidna ulewa. Myślę, że raz na tydzień w zupełności wystarcza.
Inaczej jest w Kanto. Tutaj szaleją Stratusy, nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda. Czasem jest upał, który nagle przerywa solidny grad okraszony strasznymi piorunami. Podczas wyładowań elektrycznych widziano jakieś 3 cienie przypominające ptaki, aczkolwiek większość mieszkańców to ignoruje. Rdzenni twierdzą zaś, że to jakieś legendarne trio. W Berry Forest zaczęły się zbiory. Tam przed pogodą osłaniają drzewa, więc rzadkie sadzonki nie ucierpiały i w przyszłym sezonie będą udostępnione w sklepach. Ludność siedzi w domach mimo tego, że wciąż trwają wakacje. Burmistrzowie próbują wykorzystać Sale Treningowe dla szkolenia młodzieży, która całymi dniami siedzi na pokemonowych forach, jednak daje to niewielkie efekty.
Johto leży w gruzach po ostatnim trzęsieniu ziemi! Było ono na tyle rozległe, aby zburzyć sporą ilość budynków. Jednak żaden człowiek nie zginął, jest zaledwie kilku rannych. Wszystkie Machampy zgodnie pracują, aby odbudować PokeCentra i Markety, a potem budynki dla plebsu. Oczywiście użyteczności publiczne muszą być pierwsze, co powoduje, że większość mieszkańców przeprowadza się do rodzin w innych regionach. Może to dlatego restauracje i sklepy w Hoenn mają problemy z wyżywieniem. Brakuje pożywienia, gubernator regionu apeluje o rozwagę w spożywaniu posiłków:
Gubernator Hoenn napisał/a:
Drodzy mieszkańczy regionu Hoenn!
Ponieważ nasz region powoli traci zapasy żywności, apeluję, aby każdy przerzucił się na hamburgery i konserwy, popularnie dostępne, a zaniechał spożywania tak wyrafionowanych potraw jak jesiotr okraszony truflami w sosie bakłażanowym!

Statystycznie połowa ludzi się zastosowała, byli to oczywiście mężczyźni, którzy uwielbiają mięcho.

Mimo optymistycznych prognoz gospodarczych i meteorologicznych niewiele ludzi wierzy w odbudowę dawnego świata Pokemon. Sierpień na zawsze pozostanie w pamięciach społeczeństwa...

Relację przygotował dla was (aktualnie siedzący w dole) James Clush. *aplauz*

Pisał Nen.

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 2 Sierpień 10, 11:55   

*przygląda się*
Muszę przyznać, że fajnie napisane. Trochę wesołości, trochę tragedii, trochę czegoś tam jeszcze.
Hm, w jakiej skali to ocenić?

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 2 Sierpień 10, 12:02   

W racjonalnej.

Ja uważam, że ten koleś, który to napisał jest super i wszyscy którzy go nie doceniają sczezną w piekle!

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!