teraz organizacj± zajmie siê osoba bêd±ca zwyk³ym u¿ytkownikiem na forum. wyci±gnêli¶my wnioski z niepowodzeñ tej edycji i w przysz³o¶ci powinni¶my unikn±æ podobnych sytuacji.
Ile? Za 2 lata? I tak samo prowadzona jak ta? To nie dziêkujê...
Oh... o czym ty mówisz, nie by³o tak ¼le.
To prawda, by³y luki w regulaminie (1), tak, by³y lekkie opó¼nienia (2), oczywi¶cie nie by³o pracy jednego u¿ytkownika (3), a drugiemu wystawili 2 (4), ale przecie¿ nie by³o tak ¼le xP
P.S.
A patrz, na pocz±tku ciê przekonaæ nie mog³em... a mo¿e to nie by³e¶ ty....
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Drago, mo¿esz powiedzieæ co¶ o tym wiêcej? Czy bêdzie jaka¶ ankieta, czy poprostu wybierzecie ( administracja ) organizatora?
Afil napisa³/a:
To prawda, by³y luki w regulaminie (1), tak, by³y lekkie opó¼nienia (2), oczywi¶cie nie by³o pracy jednego u¿ytkownika (3), a drugiemu wystawili 2 (4), ale przecie¿ nie by³o tak ¼le xP
To by³ ¿art, tak?
Afil napisa³/a:
A patrz, na pocz±tku ciê przekonaæ nie mog³em... a mo¿e to nie by³e¶ ty....
To prawda, by³y luki w regulaminie (1), tak, by³y lekkie opó¼nienia (2), oczywi¶cie nie by³o pracy jednego u¿ytkownika (3), a drugiemu wystawili 2 (4), ale przecie¿ nie by³o tak ¼le xP
To by³ ¿art, tak?
Co¶ w takim stylu... nie wysz³o, prawda ?
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.