POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
25 Maj 12, 04:51
Jestem wszędzie, jak woda i ogień, jak komar i pcheła...
Autor Wiadomość
BeenHakier
Pewnie nie zna PokeMana
Supersadysta


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 16
Wysłany: 11 Lipiec 10, 15:20   Jestem wszędzie, jak woda i ogień, jak komar i pcheła...


Witam więc w moim dziale. Wnioskuję, że jesteś zainteresowany grą u mnie, bądź czytasz ten temat z ciekawości... Dobrze robisz, zapraszam do lektury.

Od razu musicie wiedzieć, że jestem nieco odbiegającym od innych MG. Preferuję gry akcji, nie mam zahamowań dotyczących tematów. W jednej chwili możecie ratować sadzonki truskawek przed Wurmple'm z AIDS, następnie możecie walczyć o swoje życie, będąc pogrzebanym żywcem. Nie mam zahamowań dotyczących tematów dość "delikatnych", mówię o religii, rasizmie, problemach politycznych, niekiedy mogę sypnąć ironicznym humorem bądź strzelić dwuznaczną sytuację w wysoce nieodpowiednim momencie.
Preferuję też fantastykę. Prędzej, czy później wątek z tego rodzaju wpadnie do Twojej gry, jeśli u mnie grasz, tutaj nie ma złudzeń. Nagle możesz obudzić się na godzinę przed końcem świata, możesz stać się pół-pokemonem, tutaj mam najwięcej wariacji.
Przemoc w walkach pokemon też nie jest dla mnie jakimś tematem tabu. Bądźcie przygotowani na złamania, wylewy, wstrząśnienia, nawet na stan zagrożenia życia u pokemona, bowiem chcę, by gry w ten sposób nieco przybliżyły się do realizmu.

Dobrze, skoro wiecie czego się po mnie spodziewać, to teraz wypunktuję to, czego spodziewam się po moich graczach:

- po pierwsze: cierpliwość. Nie zawsze mam czas żeby odpisać, poza tym nie przesiaduję przed kompem jakichś dziesięciu godzin na dzień. W chwili obecnej zjawiam się od poniedziałku do soboty, od godziny 21 do 23, czasami też jestem w losowych godzinach. W niedzielę nie zajmuję się odpisami w grach/

- drugie: Przestrzegaj regulaminów :)

- po trzecie: Nic, powtarzam, nic ci nie da, pisanie co chwilę "szukam w krzakach pokemona X". Ba, mało tego, zmniejszasz tym swoje szanse, na znalezienie tego poka... Ja decyduję, co, kogo, kiedy, i gdzie napotkasz.

- po czwarte: myślenie. Pomyśl nad tym, co twoja odpowiedź w grze ma zawierać. Przeczytaj mój odpis dwa razy, zastanów się co w tej sytuacji robisz, i do dzieła. Nie przyjmuję krótkich odpisów (do czterech linijek). To samo tyczy się taktyk.

- po piąte: właśnie taktyki. Każda taktyka ma być przemyślana, w niej wykorzystujesz otoczenie(zawsze podaję przed rozpoczęciem walki). Odpisujesz przynajmniej czterema linijkami, może i dla niektórych to dużo. Z czasem podnoszę poprzeczkę. Jak będzie za krótko - zwracam Ci uwagę i edytujesz taktykę. Jeśli się nie słuchasz - najpierw gra hamuje, później (po trzech dniach) przenoszę grę do archiwum.

- i gwóźdź programu: ORTOGRAFIA. Jeśli masz z nią problemy, przepuść tekst przez Worda/Open Office'a/Firefoxa/Chrome/Operę/słownik ortograficzny. Jeżeli nie masz żadnej z tych rzeczy, uznaję Cię za wierzchołek góry lodowej i tracisz grę :>

Ponadto przed rozpoczęciem gry u mnie przeczytaj sobie poradniki autorstwa Legendsa. Wiedza w nich zawarta bardzo pomoże wam w grze u mnie ;)

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.