POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
19 Maj 13, 14:05
Wasz ulubiony Pokemon z Druzyny Ash`a
Autor Wiadomość
Vegon 
Gapa, gubi PokeBalle
Fan Messiego



Wiek: 27
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 214
Skąd: Z Kanto
Wysłany: 27 Styczeń 10, 10:32   

Charizaard za jego lenistwo i za si³ê jakom ma

Sygnatura użytkownika

 
     
Lexio 
Bug Catcher



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 280
Skąd: Krakow
Kontakt:
Wysłany: 22 Luty 10, 21:17   

oczywiscie ze charizard za to ze jest jego najsilniejszym pokemonm.reszta jego pokemonow to moim zdanie jedna wielka kpina

Sygnatura użytkownika
Pokemony gora!!!!!!!!!!!!!
 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 22 Luty 10, 21:25   

Chalizard reszta pokemonĂłw to wielkie NIC , ja bym takich nie Âłapal..

Sygnatura użytkownika

 
     
tadziu p 
Pewnie nie zna PokeMana
tadziu p


Wiek: 27
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 48
Skąd: Z Kanto syn Jamesa
Wysłany: 29 Marzec 10, 21:33   

charizard i pikachu

Sygnatura użytkownika
nie ma lepszego od mewtwo potĂŞÂżnego, nie ma gorszego od od arceusa gÂłupiego !!!!
Kim jestem... czym jestem..../?
 
     
Jessie 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 38
Skąd: Kanto, Sinnoh
Wysłany: 10 Maj 10, 21:51   

Charizard poniewaÂż byÂł to jeden z najsilniejszych PokemonĂłw ktĂłre Ash posiadaÂł, ale Buizel teÂż nie jest zÂły xD
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 369
Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 11 Maj 10, 15:17   

Ech -_- Kolejny odkop -_- Ale, Âżeby nie byÂło offtopu to oczywiÂście Charizard (pokonaÂł Articuno O_o )

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
ÂŚredni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
QuerryPass 
Powoli siĂŞ wkrĂŞca
ez life


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: GdaĂąsk
Wysłany: 11 Maj 10, 16:39   

Snorlax....Lubie go :D

Sygnatura użytkownika
 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 7 Czerwiec 10, 20:12   

Hmmm, Torterra jednak, zdecydowanie - jeden z moich ulubonych PoksĂłw z Sinnoh.
 
     
pika 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 27
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 45
Wysłany: 29 Czerwiec 10, 13:55   

OczywiÂście

-herakros

-bulbazaur

-czalizard

-pikaczu

-szkÂłyrp(Âźle napisaÂłem)

-cinczar

-snorlax

-taurus

-sydakÂłil



Nie lubie pokĂłw z 3 generacji
 
     
Poxer 
Nosi czapkĂŞ Asha
co ja tu robiĂŞ



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 29 Czerwiec 10, 14:14   

@UP:
- HERACROSS
- bulbazaur
- CHALIZARD
- pikaczu
- SQUIRTLE
- CHIMCHAR!
- snorlax
- TAUROS
- CYNDAQUIL
AÂż mnie bolaÂło jak to czytaÂłem.


Do moich dokÂładam Inferape'a. xD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.