POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: PokeMan
31 Styczeñ 17, 22:03
Oceñ poprzednika
Autor Wiadomo¶æ
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 29 Maj 10, 12:10   

Chcesz 1? No to ³ap :D

Nick: Ogrzewasz? 7/10
Avatar: CO TO? 1/10 (Yes, yes!)
Sygna: 0
Osoba: Flejm non-stop: 5/10

13/30 - ndst...

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Afil 
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 30
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wys³any: 29 Maj 10, 16:36   

szymbar15

Nick: Wiesz... jaki¶ taki stary xP 9/10
Avek : Ym.. 7/10
Synga: Ym...... 5/10
User: BOSZE ! Jak nie wiesz kim jest Gin, to siê ju¿ bojê zapytaæ.. jakie anime, oprócz Pokemon ogl±dasz... 4/10 (Masz za to wielki ,,-'')

25/40

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Szymb 
Nosi czapkê Asha
*derp*



Wiek: 28
Do³±czy³: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Sk±d: Sinnoh
Kontakt:
Wys³any: 29 Maj 10, 16:42   

¯adnego. Nawet Naruto. xD

Nick: eeeee, jaki¶ taki stary xD 9/10
Avek: Tu te¿ zacytujê: Ym... Dam 6/10
Sygna: Taka bardzo smutna... 4/10
User: Raz MG, raz nie MG. Ech... 6/10

25/40

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
CooL 
Gapa, gubi PokeBalle
CooL'er



Wiek: 32
Do³±czy³: 29 Kwi 2010
Posty: 237
Sk±d: Jaworzno
Kontakt:
Wys³any: 30 Maj 10, 17:00   

szymbar15

nick: taki jaki¶ piêtnasty 8/10
avek: no spoko 7/10
sygna: kradziona :paqo: 5/10
user: dla mnie jest zajebis.. 10/10
30/40 chyba

Sygnatura użytkownika
--> http://i56.tinypic.com/2nc4dcj.jpg <--
masz problem z Whitem albo z Blackiem zagl±dnij http://pokecollect.net.pl...der=asc&start=0

Jestem UZALE¯NIONY od pokemonów

Habba Babba-> http://www.youtube.com/wa...feature=related

<><><><><><><><><><><>
NITRAM nie ¿yje :D
<><><><><><><><><><><>
[img]http://i41.tinypic.com/nlsdjk.jpg[/img

http://www.youtube.com/watch?v=JxEKVkw0rpY


 
     
Jessie 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Do³±czy³a: 10 Maj 2010
Posty: 38
Sk±d: Kanto, Sinnoh
Wys³any: 31 Maj 10, 23:43   

CooL :D

nick: spoko 10/10
avek: bardzo ³adny! :) 10/10
sygna: fajna 8/10
user: nie taki z³y xD 9/10
37/40
 
     
CooL 
Gapa, gubi PokeBalle
CooL'er



Wiek: 32
Do³±czy³: 29 Kwi 2010
Posty: 237
Sk±d: Jaworzno
Kontakt:
Wys³any: 31 Maj 10, 23:50   

Jessie

nick:kreci mnie jak to s³yszê 9/10
avek:wyjebi... 10/10
sygna:nowy user nigdy nie ma na pocz±tku sygnatury. oszczêdno¶æ? 8/10
user:da siê z ni± pogadaæ, a moja 13 normalnych userow zwiêkszy³a siê o jednego usera i teraz jest ich 14 :D 10/10
37/40 no chyba dobrze wysz³o

Sygnatura użytkownika
--> http://i56.tinypic.com/2nc4dcj.jpg <--
masz problem z Whitem albo z Blackiem zagl±dnij http://pokecollect.net.pl...der=asc&start=0

Jestem UZALE¯NIONY od pokemonów

Habba Babba-> http://www.youtube.com/wa...feature=related

<><><><><><><><><><><>
NITRAM nie ¿yje :D
<><><><><><><><><><><>
[img]http://i41.tinypic.com/nlsdjk.jpg[/img

http://www.youtube.com/watch?v=JxEKVkw0rpY


 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Do³±czy³: 26 Maj 2009
Posty: 369
Sk±d: z okolic komputera
Kontakt:
Wys³any: 1 Czerwiec 10, 15:24   

CooL
Nick: Coolowy :D 9/10
Avek: Podoba mi siê 8/10
Sygna: No jest taka uzale¿niaj±ca xD 8/10
User: Nie mam nic do zarzucenia 10/10
35/40 Nie¼le

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
¦redni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 30
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wys³any: 1 Czerwiec 10, 15:43   

tom455

Nick: Po³±czenie imienia i liczb 8/10
Avek: ARKU¦ ! 9/10
Synga: S³aba, ale za Arkusia 8/10
User: Nie mia³em przyjemno¶ci rozmawiaæ, ale wydaje siê byæ ,,normalny''. 8/10

33/40 :D

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Rycerz Czes³aw 
Bug Catcher



Wiek: 29
Do³±czy³: 22 Sie 2009
Posty: 496
Sk±d: Poznañ
Kontakt:
Wys³any: 7 Czerwiec 10, 17:14   

Nick: Nie wiem czemu, ale mam dziwn± ochotê nazwaæ tak psa... 9/10
Avek: £adny 9/10
Synga: jak na ciebie taka sobie :/ 7/10
User: 10/10

35/40 ^^

Sygnatura użytkownika

Go¶æ zrób dobry uczynek, kliknij w jajka lub pokemony ^^
Virtuadopt


By Evil Wolf




By QuerryPass



 
     
Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer



Wiek: 28
Do³±czy³: 08 Lip 2009
Posty: 380
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 7 Czerwiec 10, 17:17   

Nick: Nie przepadam za Czesiem 6/10
Avek: £adny 9/10
Synga: Spoko 8/10
User: ¦rednio 7/10

3/4

 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.