Drodzy koledzy (bo kole¿anki sobie posz³y).
Sytuacja jest kryzysowa: 6 mg. Nie mo¿emy tego d³u¿ej ci±gn±æ...
Gdy ka¿dy zobaczy, ¿e jeszcze chocia¿by jeden z nas odszed³, to bêd± siê buntowaæ.
Dlatego proszê was bardzo: je¶li który¶ z was nie ma czasu / si³ (oby nikt), albo co¶, to nie odchod¼cie. Zamiast tego nazmy¶lajcie co¶, ¿e macie szlaban / odcinaj± wam internet na jaki¶ czas / macie du¿o nauki.
Du¿o graczy teraz nie odpisuje, st±d mniej roboty.
Bardzo was proszê. Nie odchod¼cie. Nazmy¶lajcie co¶ w nieobecno¶ciach. Je¶li nie chcemy tu buntu ludu .
Legends, czy ten bunt ludu to pomys³ przez mój bunt? TO ja w roli wyja¶nienia powiem ¿e siê buntujê przeciwko tyranii legendsa w sprawie piêknych odpisów a nie na odchodzenie MG
Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,
ekhem, a po co w ogóle co¶ pisaæ w nieobecno¶ciach ? Po prostu, robiæ odpisy co kilka dni ,a nie tak jak dot±d co 15 minut. Lulz
PO CO BY£O LUDZIE PRZYZWYCZAJAÆ Do tego, ¿e maj± co sekundê odpisy ? No pytam siê.
Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.
PPS: By³em redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzieñ 2010 - styczeñ 2011) i ¶p. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na ¶p. PokeMedia (2006-08), ¶p. PokemonPowrót (2008), ¶p. PokeShadow (2008), ¶p. PokePlanet2 (2008), ¶p. PokemonMasters (2009), ¶p. PokemonBeta (2009), ¶p. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowa³em popularnym forum ¶p. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. by³em Pomocnikiem (dzia³y o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowa³em stronê Pokemons, któr± opu¶ci³em 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesiêcznymi) jestem adminem.
Biorê sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie siê na potêgê. Widocznie to dzia³a, skoro s± potêg±. ¦wiêta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walcz± o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji
Linki podane w sygnaturce, s³u¿± jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.
Ale jakby siê sztucznie hamowa³o i ogranicza³o nowych mg to ich zapa³ skoñczy³by siê jeszcze szybciej. Po za tym chyba nie chodzi teraz o szukanie przyczyn, tylko sposobu na neutralizacje obecnej, niekorzystnej sytuacji.
Popieram Legendsa. Wezcie sie troche ogarnijcie i nie rezygnujcie tak szybko. Wiem, ze mo¿ecie mieæ teraz trudny okres w szkole czy inne problemy, ale przetrzymajcie to jako¶, wakacje ju¿ nied³ugo. No i nie musicie robiæ odpisów codziennie, je¶li nie macie weny. 2-3 razy w tygodniu w zupe³no¶ci wystarczy. Nie chce robiæ teraz nowego naboru, bo obawiam siê, ¿e nie znajdzie siê du¿o dobrych kandydatow.
Sygnatura użytkownika
Cytat:
Drogie bravo!
Mam na imiê Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewa¿ mam ogromny problem. W naszej klasie s± ju¿ tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowi³am wiêc , ¿e nie mogê straciæ dziewictwa ostatnia zw³aszcza , ¿e za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za m±¿ i pewnie to zrobi.Chcia³am zrobiæ to z Mariuszem najprzystojniejszym ch³opakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedzia³ ,¿e dziewczyny mu nie w g³owie bo chce zostaæ trenerem pokemonów:-/
Co mam zrobiæ ¿eby przekonaæ Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogê przegraæ z pokemonami bo to bêdzie wstyd na ca³± szko³ê. POMOCY
je¶li który¶ z was nie ma czasu / si³ (oby nikt), albo co¶, to nie odchod¼cie. Zamiast tego nazmy¶lajcie co¶, ¿e macie szlaban / odcinaj± wam internet na jaki¶ czas / macie du¿o nauki.
Trzeba to dodaæ do kolekcji ulubionych cytatów. Nie ma co
PokeMan napisa³/a:
ekhem, a po co w ogóle co¶ pisaæ w nieobecno¶ciach ? Po prostu, robiæ odpisy co kilka dni ,a nie tak jak dot±d co 15 minut. Lulz
PO CO BY£O LUDZIE PRZYZWYCZAJAÆ Do tego, ¿e maj± co sekundê odpisy ? No pytam siê.
Do czego¶ takiego przyzwyczajasiê graczy na TT. Co to bêdzie jak MG siê znudz±
Na PC mieli¶my to w miarê racjonalnie tj. odpis/tydzieñ.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.