POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
FR/LG Monotype Challenge
Autor Wiadomo¶æ
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 6 Maj 10, 08:00   

To ja podejmê siê do walki samymi ognistymi ( + poki na HM)...

Bêdê gra³ na Fire Red...

Sygnatura użytkownika
 
     
Garnczyk
Pewnie nie zna PokeMana


Do³±czy³: 01 Maj 2010
Posty: 18
Wys³any: 7 Maj 10, 23:39   

Zrezygnowa³em z robaków z powodu monotonno¶ci gry, poza tym to nie dla mnie, prze³o¿y³em siê na waleczne ;)
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Do³±czy³: 26 Maj 2009
Posty: 369
Sk±d: z okolic komputera
Kontakt:
Wys³any: 9 Maj 10, 10:50   

Dobra, ja podejmuje siê przej¶æ Fire Red za pomoc± samych lataj±cych pokemonów.
Mam jeszcze pytanie. Skoro Charizard jest typem lataj±cym, to mogê u¿ywaæ Charmandera?

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
¦redni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 29
Do³±czy³: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wys³any: 9 Maj 10, 12:46   

4. Mo¿na ³apaæ pokemony z innego typu je¿eli ten pokemon ewoluuje w ten typ.(np: Caterpie - Bug - Metapod - Bug Butterfree - Bug , flying)

Czyli tak xD

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer



Wiek: 28
Do³±czy³: 08 Lip 2009
Posty: 380
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 9 Maj 10, 13:50   

To ja bêdê przechodziæ truj±cymi, skoro bulbozaur jest ro¶lina/trucizna, to mogê z niego korzystaæ. Czy tak?

 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 29
Do³±czy³: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Sk±d: z Rudy ¦l±skiej
Wys³any: 9 Maj 10, 14:53   

tak Bulbasaur mo¿e byæ w tym typie

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Do³±czy³: 26 Maj 2009
Posty: 369
Sk±d: z okolic komputera
Kontakt:
Wys³any: 9 Maj 10, 17:13   

Dobra czas na pierwszy raport xD

- Jako startera wybra³em Charmandera, nazwa³em siebie FLY, a rywala Gary
- Z³apa³em Pidgeya, 2 Spearowy (jeden bêdzie na wymianê za Farfetch'da), Caterpie
- Zapomnia³em siê ^^ i z³apa³em Kakunê oraz Weedla, które zaraz wypu¶ci³em
- W trakcie walki z Garym Charmander nauczy³ siê Embera, a Pidgey Sand-Attack
- W trakcie walki z £apaczem Robali Pidgey nauczy³ siê Gust
- W trakcie trenowania w trawce Charmander nauczy³ siê Metal Clawa
- Brocka pokona³em za drugim razem za pomoc± tylko Charmandera i Pidgeya
- Podczas walki z £apaczem robali mój Charmander ewoluowa³ w Charmeliona
- W trakcie walki z innym £apaczem Robali mój Spearow nauczy³ siê Leer
- Podczas walki z Panienk± mój Pidgey nauczy³ siê Quick Attack
- W Mt. Moon z³apa³em Zubata i mój Caterpie ewoluowa³ oraz nauczy³ siê Harden
- Dziêki RC mój Pidgey ewoluowa³ w Pidgetto
- Po walce z Garym mój Metapod ewoluowa³ i nauczy³ siê Confusion
EDIT:
- Po walce z trenerem Butterfree nauczy³ siê Poisonpowdera
- Zaraz po tym w walce z trenerem Butterfree nauczy³ siê Stun Spore
- W walce z Panienk± mój Charmealeon nauczy³ siê SmokeScreena
- Podczas treningu w trawce Butterfree nauczy³ siê Sleep Powdera
- Równie¿ podczas treningu w trawce Sperow nauczy³ siê Fury Attack
- W Vermilion City zmieni³em siê Sperow na Farfetch'da
- Z³apa³em równie¿ Magikarpia, którego da³em do trenowania
- Podczas walki z trenerem mój Farfetch'd nauczy³ siê Sand-Attack
- Podczas walki mój Spearow nauczy³ siê Pursuit i zaraz potem ewoluowa³ w Fearowa.
- Pokona³em Misty
- Podczas walki na SS Anne mój Butterfree nauczy³ siê Supersonic
- Z³apa³em Pikachu - bêdzie HM slavem
- Pokona³em ro¶linnego i elektrycznego lidera
- Pokona³em Zespó³ R w Celadon City i Odebra³em Pokeflute od Ms. Sui
- Odebra³em Magikarpia i ewoluowa³em go w Gyaradosa
- Odda³em Gyaradosa do treningu
- W walce w Silph Co. mój Charmelion ewoluowa³ w Charizarada
- Zaraz potem ewoluowa³ Pidgetto
- Wzi±³em Laprasa jako HM slave.
- W Safari Zone z³apa³em Doduo, wzi±³em Surf i Z³ote zêby, za które otrzyma³em Strenght
- Pokona³em Kogê
- Znudzi³em siê szukaniem Scythera i pop³yn±³em na Cinnebar Island, gdzie o¿ywi³em Aerodactyla
- Pokona³em Blaina
- Wykona³em misjê z Celio
- Pokona³em Giovanniego
- Przeszed³em Victory Road
Mój sk³ad:

Charizard lvl. 53 Gentle(Wing Attack. Flamethrower, Slash, Metal Claw)
Aerodactyl lvl. 34 Adamant(Wing Attack, AncientPower, Bite, Supersonic)
Pidgeot lvl.40 Quiet(Fly, Quick Attack, Wing Attack, Sand-Attack)
Fearow lvl.46 Timid (Drill Peck, Pursuit, Mirror Move, Fury Attack)
Butterfree lvl. 33 Bold (Gust, Supersonic, Sleep Powder, Confusion)
Gyarados lvl. 40 Bold (Twister, Tackle, Dragon Rage, Surf)


W boxie:
Pikachu lvl. 6 Serious(Flash, Thundershock, Growl, Tail Whip)
Zubat lvl. 11 Lax (Leech live, Astonish, Supersonic)
Doduo lvl. 26 Carefull (Pursuit, Fury Attack, Tri Attack, Rage)
Lapras lvl. 25 (Surf, Strenght, Rock Smash, Body Slam)
Farfetch'd lvl.14 Adamant (Fly, Cut, Peck , Sand-Attack)
Dratini lvl. 18 Quiet (Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister)

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
¦redni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

Ostatnio zmieniony przez Tommy 1 Sierpieñ 10, 15:42, w ca³o¶ci zmieniany 15 razy  
 
     
Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer



Wiek: 28
Do³±czy³: 08 Lip 2009
Posty: 380
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 9 Maj 10, 17:49   

Raport

1. Moje imiê to Poison, wróg Gary, a starter bulbozaur.
2. Z³apa³em weedla.
3. Po jakim¶ czasie weedl ewoulowa³ w kakunê.
4. Pokona³em Brocka
5. Na drodze 3 z³apa³em nidoran (m) i nidorana (f)
6. W jaskini Mt. Moon z³apa³em zubata.
7. Potem Bulbozaur i kakuna mi ewoluowali.
8. Na drodze 4 z³apa³em ekansa. Mam ju¿ ca³± dru¿ynê.
9. W walce na mo¶cie mój nidoran zdoby³ 15 lev. U¿y³em RC i ewoulowa³ w nidorino, a nastêpnie u¿y³em na nidorino moon stona i mam nidokinga
10. W drodze do Bila nidoran (f) mi ewoluowa³
11. Odda³em zubata do treningu
12. Na drodze 6 z³apa³êm oddisha
13. Na statku ekans mi ewoluowa³
14. Po d³ugim treningu oddish mi ewoluowa³
15. Hm cut da³em gloom.
16. Pokona³em trzeciego GYMa
17. Da³em flasha gloom
18. Wzi±³em zubata od treningu
19. Z³apa³em spearowa i da³em mu fly
20. Kupi³em i da³em leaf stone gloom
21. Pokona³em Giovanniego
22. Przeszed³em wie¿ê duchów
23. Da³em moon stona nidorinie
24. W safari z³apa³em venonata i Venomotha
25. Da³em surfa nidoqeen i nidokingowi
26. Pokona³em Erikê
27. Po treningu, w Sliph pokona³em Garego i wzi±³em Laprasa na HM
28. Pokona³em Giovanniego i wzi±³em Master Balla


Na treningu:
- beedrill

Sk³ad:
Ivizaur 31 level
Niedoking 42 level
Arbok 32 level
Nidoquin 41 level
Vileplume 29 level
Spearow (HM Slave) 20 level

Ostatnio zmieniony przez Camper 27 Grudzieñ 10, 14:38, w ca³o¶ci zmieniany 10 razy  
 
     
Garnczyk
Pewnie nie zna PokeMana


Do³±czy³: 01 Maj 2010
Posty: 18
Wys³any: 11 Maj 10, 12:17   

1. Moje imiê to BUG BOY, wróg Gary, a starter squirtle.
2. Z³apa³em Mankeya.
3. Pokona³em Brocka
4. przez ca³y czas walczy³em jednym pokemonem, dzieki temu Mankey ewoluowal w Primeape
5. Pokona³em mIsty oraz 3 lidera uzywajacego pokow (elektrycznych)
6. wyruszy³em do rock tunel, w którym z³apa³em Machopa, i przez dalsz± gre ewoluowa³em go oraz trenowalem przez co ewoluowal w machapma(wymiana na 1 PC po to aby ewoluowal)
7. Pokona³em Rocketow w Pokemon Tower i uratowalem starca
8. Pokona³em Sabine, a nastepnie uprzatno³em Slip CO
9. Pokona³em Gyma w tym miescie, a w walecznym judo, wybra³em hitmonachana
10. aktualnie jestem w drodze do Fusia City
11. Pokona³em Konge
12. Wyruszy³em do Cinnabar Island
13. Zdoby³em secret Key
14. Pokona³em obstawe Lidera, praktycznie samym Poliwrathem
15. Blain Pokonany
16. Wyprawa z Billem na wyspy :P
17. Wykonanie zadañ na wyspach, powród do Kanto
18. Przejscie Victory Road i Doj¶cie do Ligi
19. Pokonanie Elite 4 i Garego
20. wg zasad pana Byakurai skonczylem gre, uzywajac tylko pokemonow typu walki, tak wiec wg zasad czekam na pw na podanie gg :)
Team:
Poliwrath (48 lvl)
Machamp(63 lvl)
Hitmonchan(45 lvl)
Primeape(55 lvl)
Ostatnio zmieniony przez Garnczyk 15 Maj 10, 12:51, w ca³o¶ci zmieniany 7 razy  
 
     
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 11 Maj 10, 20:41   

Sry, ale koñczê grê, poniewa¿ usun±³ mi siê save....A od nowa mi siê nie chce graæ :x

Sygnatura użytkownika
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.