POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
30 Maj 12, 07:03
Arena Walk
Autor Wiadomość
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 4 Maj 10, 18:30   Arena Walk

Pewnego słonecznego dnia, jeden z graczy mych zapytał, czy nie można by zrobić Battle Areny. W trakcie następnych słonecznych dni (sry, padał deszcz), Blue podała tą samą propozycję :d.
Mamy już poradnik stratega, który może nieco pomóc w taktykach. Nie najgorszym pomysłem byłoby, aby stworzyć arenę walk. Nie teraz, ale gdzieś na początku wakacji. Po to, żeby ludzie się oswoili z nowymi zasadami itp.
Można by ułożyć 8 aren (bo o ile mi wiadomo, to dwójka z nas ma nasze sprawy głęboko gdzieś, niektórzy czasem nawet nie wchodzą żeby łaskawie raz na miesiąc odpisać. prawda plutek i valen?). Każdy MG ułożyłby jedną arenę. Ostatecznie można ten wynik zaokrąglić do dziesiątki.
Do tego na start oddać na tydzień arenę, ktoś z nas (a właściwie czworo z nas), mogłoby rozpocząć przykładową walkę żeby pokazać o co biega. Potem po tygodniu (góra dwóch), można by zorganizować mały, próbny turniej. Mały, na 8 osób. Bo 16 to za dużo, nie znajdzie się tylu i nie wypali.
Co wy na to?
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 4 Maj 10, 18:34   

Ja jako że pisałam z tobą o tym na GG :D jestem jak najbardziej za.
Nasze pokemony dostają wtedy dodatkowe pkt EXP. jeżeli tak zostanie ustalone, lub może jakis bonus. I nie wiem ale czy nagrody wchodzą w grę?? To tez nie było by głupie.
Myślę że Vabi lub Paqo powinni się odezwać w tej sprawie...

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 4 Maj 10, 18:37   

Jestem za. Uważam, że to dość dobry pomysł. Ale i tak pewno tylko my z niego skorzystamy...

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 4 Maj 10, 18:37   

Pomysł dobry, jestem za. Arena walk był już chyba podobny pomysł xD

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 4 Maj 10, 18:44   

Cytat:
bo o ile mi wiadomo, to dwójka z nas ma nasze sprawy głęboko gdzieś, niektórzy czasem nawet nie wchodzą żeby łaskawie raz na miesiąc odpisać. prawda plutek i valen?

hę? Mówiłeś coś? Btw. Po kropce pisze się z dużej litery ^^ .
Pisałem o tych arenach wcześniej, tyle że projekt został zignorowanym, to po co się będę bez sensu produkować. Poza tym ostatnio mam mało czasu i dużo nauki, a szkoła powinna stać (niestety) zawsze na 1 miejscu. Graczom odpisuje jeśli, ja dostane od nich odpis, więc o co chodzi?
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 4 Maj 10, 18:47   

Np. O to, że jak jest jakiś projekt do omówienia to siedzisz i patrzysz, zamiast się udzielać ==. Czy chociażby ostatnie rzeczy, nic-nie-róbstwo. Podobnie jak reszta, ale oni mocno się przy revolucjach udzielali... Poza tym pisałem, na początku wakacji.
Jakoś się ich zachęci. Turniejem z mistrzowymi nagrodami, łykną haczyka. Da radę. Moi już np. walą drzwiami i oknami xX.
Vabi już wie, gadałem z nim o tym. Jest za, o ile jakoś to ładnie rozpiszemy.
szymbar: Jakim cudem ty masz prawo do widzenia tego działu? xX
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 4 Maj 10, 19:17   

Jestem za !
A o co biegało z układaniem aren ? XP

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 5 Maj 10, 07:34   

Ja jestem za... Za pierwszym razem może nie będzie to mistrzostwo, ale z kolejnymi edycjami na pewno to się polepszy. Myślę, że na razie należy zrealizować mały turniej pokazowy z tymi, którzy się na tym znają.

P.S. Przestaniesz sadzić takie teksty, Legends, bo zaraz Nena już nie będzie. Umrę ze śmiechu...

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.