Pewnie dlatego ¿e nie umiesz przej¶c:/ jak chcesz pomocy to pisz na gg: 20135209.
Ja nie zawy¿am oceny swojej gry , tylko uwa¿am ¿e troche przesadzasz.
a tileset reprezentowa³ w alfie poziom DP a teraz jest hgss i jest prawie o 2 razy wiêkszy , to dla ciebie ma³o.. Dotego wcze¶inej wnêtrza by³y frlg styled a teraz hgss/dp.
Co do b³êdów , to sprawdza je noruj i do gry w postaci plików rgss które nale¿y podmienic mniej wiêcej na bierz±co wychodz± ³atki.
jutro bêdzie 4ta.
Bo skonsultowa³em siê z paroma osobami , które uzna³y ¿e trzecia ³atka jest wystarczaj±ca i niweluje najwa¿niejsze b³êdy , oraz ju¿ mo¿na przejsc gre...
A link do 3-ciej jest.
Jestem w trakcie przygotowañ do zaczêcia nowego projektu o nazwie Pokemon Uvopia Version. (nazwa by Kejmilani)
Póki co ¿eby dac wam oznaki ¿ycia poka¿e wam sprity 2 g³ównych postaci i dex.
http://img339.imageshack....facetuvopia.png
Gra zapowiada siê super! A i fajnie by by³o gdyby¶ da³ jeszcze pikachu jako startera
Sygnatura użytkownika
Jam jest Kapitan Newi sparrow!!
Roxi Newi - Gryze zadki jak totodile!
O wielko kupo Maæka z klanu.
Niebieska musztarda w Polsce!
Niech ¿yje Kononowicz!
Pozdrówcie Leppera!
PiS jam jest Prezes PiS Newi
Newi @ka Pulpi fe@t Depcio strza!a Elxwer
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.