Poki ktĂłre przydaÂły mi siĂŞ w lidze to:
Typhlo
Entei (tak trochĂŞ)
Lugia
Purugly
Crobat
(6ego miejsca nie udaÂło mi siĂŞ uÂżytecznie zapeÂłniĂŚ - byÂł tu HM slave)
ja jeszcze jestem w trakcie gry przy 4 liderze i mam:
Bayleef 23 lv
Pineco 21 lv
Furret 21 lv
Flaffy 23 lv
i mam pytanie kogo mi proponujecie ejszcze z³¹paÌ albo kogo wymieniÌ ? a i to prawda ze moza wymieniÌ sie na Stelixa?
ÂŁap sobie kogo chcesz. JakieÂś Psychic/Ground/Rock/Ice nie wiem. Jedno jest pewne - wywal Bayleefa i Furreta (za Furreta lepszy jest Ambipom) a Grass w teamie jest niepotrzebny chyba, Âże masz coÂś w sobie z rastafara.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.