POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
1 Lipiec 12, 16:08
Ważne ogłoszenie
Autor Wiadomość
valen 
Gapa, gubi PokeBalle

Wysłany: 21 Kwiecień 10, 19:02   

Co się przejmujesz frajerem, powiedz mu żeby się odpier...

Sygnatura użytkownika
Nakarm moje jaja :prosi:

A już najbardziej to ciemnozielone z lewej.

Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*

Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 19:13   

To zrobiłem... Sorry, za miesiąc, może za dwa, ale ja już nie wrócę do tego naboru... Muszę się przygotować psychicznie.

Sygnatura użytkownika

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 19:40   

szymbar15 napisał/a:
To zrobiłem... Sorry, za miesiąc, może za dwa, ale ja już nie wrócę do tego naboru... Muszę się przygotować psychicznie.

Szkoda, że masz taką słabą wolę, gdybym taki był, to bym nigdy na PPSie nic nie zrobił, bo od samego początku były głosy przeciw mnie np. http://www.pokemony.com/news-735-CKP-0 i komentarze m in. mr. Paździocha

Legends napisał/a:
Z PBFem jest jak z polityką. Najgorsze świństwo wymyślisz, żeby się na stołek dopchać.
chyba opowiadanie, bo wyzywanie kogoś, na pewno do stołka nie przybliża w PBF nie zbliża. To nie Administracja i Moderacja :D
A ja jakoś na np. PBC nie przejmowałem się, pisałem co myślę w jednym dziale i VIPa tam zgarnąłem, a teraz się zanosi, że i moda mi przyznają...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 21 Kwiecień 10, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  

Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*

Kontakt:
Wysłany: 21 Kwiecień 10, 19:41   

PokeMan, sorry, wytrzymałem tylko trzy dni, a w czwartym i piątym już nie....

Sygnatura użytkownika

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]