POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Najlepszy system

Jaki system jest wed³ug ciebie najlepszy?
Windows XP
37%
 37%  [ 17 ]
Windows Vista
13%
 13%  [ 6 ]
Windows 7
40%
 40%  [ 18 ]
Linux
6%
 6%  [ 3 ]
Macintosh
2%
 2%  [ 1 ]
G³osowañ: 34
Wszystkich G³osów: 45

Autor Wiadomo¶æ
NineTailes 
Powoli siê wkrêca
Murzyñski Rycerz



Wiek: 28
Do³±czy³: 08 Sie 2009
Posty: 938
Sk±d: yy..ee.. nie wiem?
Kontakt:
Wys³any: 16 Kwiecieñ 10, 20:40   

a ja mam WinDT i jest spoko. ró¿ne fajne style(rimejk XP) itd. spoko.

 
     
Titiz 
Powoli siê wkrêca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 27
Do³±czy³: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wys³any: 16 Kwiecieñ 10, 20:42   

7 najlepszy ogólnie za bajery

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
Xantos
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 34
Do³±czy³: 11 Lis 2008
Posty: 140
Wys³any: 16 Kwiecieñ 10, 20:54   

XP-bardzo dobry u¿ywam go od lat (nie licz±c krótkiego czasu kiedy jeszcze Win 98 by³ na topie :P) zmieniaj±c jedynie wersje (aktualnie posiadam SP3) system dobry zarówno do gier (wiêkszo¶ci) jak i wszelkiego rodzaju programów

Sygnatura użytkownika




 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 16 Kwiecieñ 10, 22:49   

Cytat:
kup mi lepszy sprzêcior to pogadamy a przechwa³ki sobie w dupsko wsad¼ :p


zbieraj na kompa i odpu¶æ sobie alkohol z kole¿kami to bêdzie Ciê staæ. ;d

Sygnatura użytkownika
 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Do³±czy³: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wys³any: 8 Maj 11, 11:01   

Vista - Zero problemów, bardzo dobrze dzia³a (tylko trzeba mieæ dobry sprzêt). Naprawdê, polecam.
7 - Bardziej uproszczona i prze¼roczysta wersja Visty, ale mam ¶rednie wspomnienia z nim zwi±zane, i nieco mieszane uczucia. Od samego pocz±tku wydawa³ mi siê byæ dziwny i jednocze¶nie fajny (do czasu...). Da³bym mu drug± szansê, ale ju¿ jest niewspierany. :(
XP - Dobre wspomnienia, ale system sam w sobie dziurawy. System okej, ale jako¶ za nim nie têskniê.
Ostatnio zmieniony przez Ertix 16 Listopad 21, 12:58, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy  
 
     
Paczka.tar.gz 
Pewnie nie zna PokeMana
Paczka



Wiek: 28
Do³±czy³: 31 Pa¼ 2011
Posty: 1
Wys³any: 8 Listopad 11, 14:37   

No oczywi¶cie ¿e Linux .Windows nie jest nawet 1/3 taki jak "JEDYNY DOBRY SYSTEM" :D . Sam u¿ywam Ubuntu i ju¿ bym nie zamieni³ go na winde.
I nie mogê siê zgodziæ z tym ¿e Linux jest skomplikowany.
Ju¿ w wieku 10 lat pobra³em i wypali³em na p³ycie Ubuntu ,a potem zainstalowa³em i skonfigurowa³em SAM bez ¿adnej pomocy.
 
     
zetef 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 33
Do³±czy³: 10 Cze 2013
Posty: 0
Wys³any: 10 Czerwiec 13, 08:41   

Moim zdaniem w chwili obecnej system operacyjny Windows 7 jest najlepszy , jest t godny nastêpca Windows XP
 
     
Hyu 
Gapa, gubi PokeBalle


Wiek: 30
Do³±czy³: 23 Wrz 2012
Posty: 101
Kontakt:
Wys³any: 12 Czerwiec 13, 19:17   

Okno 8 wygrywa we wszystko choæ iOS te¿ niczego sobie.
Ostatnio zmieniony przez Hyu 12 Czerwiec 13, 19:17, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 28
Do³±czy³: 31 Pa¼ 2010
Posty: 184
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 12 Czerwiec 13, 22:40   

>windows 8
>dobry system

i dont believe in people

Sygnatura użytkownika
 
     
4xI 
Bug Catcher



Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wys³any: 13 Czerwiec 13, 07:34   

Opticum napisa³/a:
>windows 8
>dobry system

i dont believe in people


akurat to jest fakt, ¿e win8 jest szybszy od win7 :P
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.