XP-bardzo dobry u¿ywam go od lat (nie licz±c krótkiego czasu kiedy jeszcze Win 98 by³ na topie :P) zmieniaj±c jedynie wersje (aktualnie posiadam SP3) system dobry zarówno do gier (wiêkszo¶ci) jak i wszelkiego rodzaju programów
Vista - Zero problemów, bardzo dobrze dzia³a (tylko trzeba mieæ dobry sprzêt). Naprawdê, polecam.
7 - Bardziej uproszczona i prze¼roczysta wersja Visty, ale mam ¶rednie wspomnienia z nim zwi±zane, i nieco mieszane uczucia. Od samego pocz±tku wydawa³ mi siê byæ dziwny i jednocze¶nie fajny (do czasu...). Da³bym mu drug± szansê, ale ju¿ jest niewspierany.
XP - Dobre wspomnienia, ale system sam w sobie dziurawy. System okej, ale jako¶ za nim nie têskniê.
Ostatnio zmieniony przez Ertix 16 Listopad 21, 12:58, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
No oczywi¶cie ¿e Linux .Windows nie jest nawet 1/3 taki jak "JEDYNY DOBRY SYSTEM" . Sam u¿ywam Ubuntu i ju¿ bym nie zamieni³ go na winde.
I nie mogê siê zgodziæ z tym ¿e Linux jest skomplikowany.
Ju¿ w wieku 10 lat pobra³em i wypali³em na p³ycie Ubuntu ,a potem zainstalowa³em i skonfigurowa³em SAM bez ¿adnej pomocy.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.