-Je¿eli chcesz.. nie mam nic przeciwko,.. w sumie..- odpowiedzia³a.
Raz by³ tam Crystal atakuj±cy Bubble, raz weso³o bawi±cy siê z Growhlitem. By³o te¿ mnóstwo innych jego póz. Growlithe'a by³o mniej chocia¿ te¿ pojawia³ siê czêsto. Zwykle tam przewa¿a³a pomarañcz, zieleñ i ¿ó³æ. Takie kolory. Jedno z nich: szczególnie piêkne. Growlithe i Crystal ¶pi±cy obok siebie i w tle zachód s³oñca.
-Chcesz byæ trenerem? Czy koordynatorem? -zapyta³a zdejmuj±c buty i siadaj±c na... ³ózku które wyci±gnê³a z szafy...!!! Wskoczy³a na nie w bia³ych skarpetkach siadajac po turecku.
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Ostatnio zmieniony przez Blue 8 Kwiecieñ 10, 18:52, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 8 Kwiecieñ 10, 16:37
-W sumie... ¯adnym z tych. Zmierzam bardziej w kierunku badacza. Dlatego potrzebowa³em informacji o Crystal, no i te¿ wzi±³em trochê info od twojego brata. Chocia¿ poza badaniem Pokemonów mam zamiar troszkê walczyæ, zawsze dziêki temu poznajesz swojego Pokemona. A ty, moja droga, nadajesz siê na koordynatorkê. Jeste¶cie ¶wietnie zgrani z Crystal, no i wasze ruchy te¿ s± bardzo przyjemne w ogl±daniu i imponuj±ce.
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
POKECOLLECT FOREVER!
Ostatnio zmieniony przez Nenloth 8 Kwiecieñ 10, 18:58, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Crystal to facet
---------------------------
Michelle zarumieni³a siê.
-Tak teoretycznie to mnie rozgryz³e¶.. Marzy³o mi siê zostaæ super-koordynatork±. Wiesz, moja mama, babcia, ciotki, wszystkie to koordynatorki. I Crystalowi te¿ siê to podoba- powiedzia³a zmieniaj±c ton na trochê bardziej powa¿ny. Gra³a doros³±.. ale wcale ni± nie by³a. Spojrza³e¶ na zegar. By³a 10:00.
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 8 Kwiecieñ 10, 19:02
Nie wiedzia³em...
___________________________________
-Dobra. Mi³o siê gawêdzi³o, ale ja ju¿ siê po³o¿ê.
Poszed³em do ³azienki, szybko siê umy³em i poszed³em do swojego pokoju. Rozgl±dn±³em siê, westchn±³em, zgasi³em ¶wiat³o i usn±³em.
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Obudzi³e¶ siê wypoczêty i rze¶ki. Z do³u dobiega³ ciê zapach jajek sadzonych i bekonu.
Wsta³e¶ ubra³e¶ siê i zrobi³e¶ porann± toaletê. Zszed³e¶ do kuchni. Byli tam ju¿ wszyscy i zobaczy³e¶ tatê Michelle i Mike'a. Mia³ czarne w³osy, krzaczaste w±sy i by³ ¶redniego wzrostu. Przemierzy³ ciê wzrokiem a potem u¶miechn±³ siê.
-Siadaj ch³opcze! Czêstuj siê!- powiedzia³.
-------------------
wybacz ¿e odpisu nie by³o.
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 12 Kwiecieñ 10, 16:38
Nie ma problemu...
_______________________________________________
-Guten Tag!- powiedzia³em i usiad³em przy stole.
Na³o¿y³em sobie 5 pasków bekonu, 2 jajka sadzone, posmarowa³em chleb mas³em, wypilem ³yk herbaty i zapyta³em:
-Jak spali¶cie?
_____________________________________
[*]
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
-A dobrze. Od razu zasn±³em- odpowiedzia³ Mike wyprzedzaj±c wszystkich. U¶miechn±³e¶ siê. Rodzice i Michelle te¿. Nagle dziewczyna przybra³a minê zamy¶lonej.
Mama rzek³a -Masz juz wszystko uszykowane Michele! Nie martw siê! Ale pamiêtaj ¿e bêdziemy têskniæ...-
Mike prawie ud³awi³ siê gor±cym jajkiem -WHAT??!! Michelle wyrusza w podró¿?!!
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 16 Kwiecieñ 10, 16:34
Ich hoffe es... (Liczê na to...)
-Bardzo dobrze! Mo¿esz ze mn± podró¿owaæ. Wollen Sie, Freulein? (Czy chcia³aby panna?)
I znowu...
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Dziewczyna znieruchomia³a a na jej twarz wst±pi³y czerwone rumieñce. Podnios³a na ciebie swe piêkne, b³êkitne oczêta. Zamruga³a d³ugimi rzêsami porozumiewawczo. Spojrza³a na mamê, tatê i potem przerzuci³a wzrok na Mike'a. Ten wydawa³ siê byc taki z³y i taki rozgniewany, ¿e nie warto by³o by siê do niego teraz odzywaæ. Po jego minie wywnioskowa³e¶ ¿e te¿ bardzo chcia³ wyruszyæ w swoja pierwsz± podró¿. Nagle do kuchni wszed³ zaspany Crystal. Ziewaj±c i przeci±gaj±c siê, wdrapa³ siê na stó³ i ukrad³ 3 jajka sadzone oraz parê pasków bekonu. A potem poszed³ do salonu i w³±czy³ telewizor.
Stacja TV nadawa³a teraz niemiecki program pod nazw± : Guten Morgen Deutsch!
By³e¶ zaskoczony swawolno¶ci± pokemona. Jednak za chwilê przenios³es wzrok znów na Michelle. Blondynka zebra³a w sobie odwagê.
-Naprawdê mogê?? Jeste¶ pewien? Je¿eli tak, to bardzo chêtnie bêdê ci towarzyszyæ!- powiedzia³a dr¿±cym g³osem.
------------------
WIELKI POWRÓT!
Sygnatura użytkownika
Podziêkowania
Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogê ci wszystko powiedzieæ ze wszystkiego siê zwierzyæ.
Legends - tobie te¿ siê nale¿y choæby za wspólne chêci przeróbki forum. No i za te gadki na GG
Vabi i Drago - Was pierwszych pozna³am. Vabi za nasze rozmówki na GG Drago za ca³okszta³t
DominLol - Tu jest za co dziêkowaæ. Porady dotycz±ce gier itp. ale te¿ bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna ma³a rzecz, której nigdy nie zapomnê
Wiek: 31 Do³±czy³: 10 Maj 2009 Posty: 4027 Sk±d: Wratislavia
Kontakt:
Wys³any: 20 Kwiecieñ 10, 17:25
Zaiste, z³otko....
___________________________________________________
-Ja, naturlich! (Naturalnie, ¿e tak!)
-A teraz przepraszam, idê zobaczyæ, co dzieje siê w moim rodzinnym kraju. Danke für die Fruhstück. (Dziêkujê za ¶niadanie.)
Wrzuci³em do ust ostatni plasterek boczku i uda³em siê do salonu, gdzie zasaid³em na kanapie obok Crystala.
Sygnatura użytkownika
Korepetycje! Chemia, matematyka, jêzyki obce (ANG, DEU). Pomogê w zadaniu, podszkolê. Tylko ¿ebym by³.
Podziêkowania Legends- za grê i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych g³upotach; znalaz³em brata, Blue- za grê i za wszelkie zwierzenia; jeste¶ moj± studni±!, Inaka- za twój charakterek, którego wci±¿ nie rozumiem, a bardzo lubiê, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za u¶wiadomienie mnie o pewnych rzeczach i chêci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i d³uga¶ne gry, Afil- za avatary i grê i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grê u mnie by³o/jest bardzo mi³o, i wszelkim innym, którym siê to nale¿y, a ich tutaj nie wymieni³em.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.