POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
26 Kwiecień 12, 03:28
pozyteczna zabawa
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 10, 19:06   pozyteczna zabawa

Archiwizujmy wazne momenty z shouta, zaczynam:

Cytat:
x e [Wczoraj 16:45] Nenloth: Widzieliście profil Drago? Jak nie, to ruchy!
x e [Wczoraj 16:45] Futrzak: elo, elo, siema, nara xD
x e [Wczoraj 16:47] James18: No, co w nim dziwnego ??
x e [Wczoraj 16:48] Nenloth: Warny- patrz.
x e [Wczoraj 16:48] Nenloth: Kawał na Prima Aprilis... :D
x e [Wczoraj 16:49] Futrzak: dziwny ten kawał. i nie jest śmieszny.
x e [Wczoraj 16:49] Futrzak: a tak swoją drogą-zaczynam wierzyć w ufo.
x e [Wczoraj 16:50] Nenloth: NC...
x e [Wczoraj 16:53] Futrzak: nen, ty lepiej mi odpisuj a nie ;d
x e [Wczoraj 17:25] Legends: Ten tydzień aż do niedzieli będzie bardzo długi xC.
x e [Wczoraj 17:28] James18: A to dlaczego Legends ?
x e [Wczoraj 17:38] Legends: W niedzielę są wyniki naboru ._.
x e [Wczoraj 18:43] M4tEUSh!: HA koniec świat jutro szara rzeczywistość xO
x e [Wczoraj 19:11] Blue: Niestety M4 ma rację!! :( Wszyscy zginiemy!! Przez nawał prac domowych!! :(
x e [Wczoraj 19:12] Futrzak: kto ogląda FMA:B?
x e [Wczoraj 19:12] Blue: Jeszcze ja mam w czwartek testy!! :(
x e [Wczoraj 19:13] Futrzak: ja też!! :( :( :(
x e [Wczoraj 19:13] Futrzak: jedna z postaci w FMA:B jest jakby podobny do Zoroarka. czyżby tym się wzorowali? o_O
x e [Wczoraj 19:13] James18: Me too Blue. A teraz muszę napisać wypracowanie z historii o Monte Cassino :/ Kur** babce się na święta zachciało wypracowań
x e [Wczoraj 19:19] Blue: Ja mam o Katyniu czaisz?? Na poniedziałek!!// I jeszcze swoją charakterystyke musiałam napisać -_-
x e [Wczoraj 19:20] Futrzak: a ja nic nie musze robić xD
x e [Wczoraj 19:23] Legends: Ja mam jutro matme i jakiś dzień amerykański (czyli luz na maxa) :D .
x e [Wczoraj 19:24] Futrzak: ja jutro mam cały dzień nudy ._. i przyniose pare ocen, oczywiście 4-5 i będzie luz w domu xD
x e [Wczoraj 19:28] Kojot: Wilku poklikaj :{
x e [Wczoraj 19:29] James18: Mi drukarka siadła i nie mogę druknąć, a tak to drukło by się, ciach, ciach nożyczkami, kleju kleju i po zabawie
x e [Wczoraj 19:32] Kojot: Błagam kliknij ktoś, zaraz się wykluje :[
x e [Wczoraj 19:33] James18: Ale weźcie. Jakbyście mieli 1 lekcję z naszą historyczką, to by wam się wszystkiego odechciało. Nie dość, że ubiera się jak w baroku, to ma jakieś pryszcze na mordzie.
x e [Wczoraj 19:34] Futrzak: dobra, klikłem. teraz ty kliknij w spiritomba.
x e [Wczoraj 19:34] Blue: Buhahaha :D Legends. To ja miałam taki dzień wiosny...
x e [Wczoraj 19:35] Futrzak: james: nie pobije naszej od przyrody. je..wali od niej, przyczepia sie do nie wiadomo czego, nic nie tłumaczy, na sprawdzianach zupełnie inne tematy. jednym słowem WTF
x e [Wczoraj 19:35] Futrzak: a wiecie, że na moją babcię mówią "Raika"? xD
x e [Wczoraj 19:36] Futrzak: kto chce link do fajnego avatara?
x e [Wczoraj 19:39] DominLoL: jam chce
x e [Wczoraj 19:40] Sara: Ja też
x e [Wczoraj 19:41] James18: Ja też :D
x e [Wczoraj 19:44] Blue: Ja teeeeeż
x e [Wczoraj 19:44] Karlos: Siema
x e [Wczoraj 19:44] James18: O Bosh jutro mam pogrzeb -_-
x e [Wczoraj 19:45] Karlos: Ja też chcem
x e [Wczoraj 19:46] PokeMan: http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=2419
x e [Wczoraj 19:49] Futrzak: http://www.kreskowka.pl/i...bb127d8a545.gif xd
x e [Wczoraj 19:51] Blue: Wiedziałam ze to będzie coś zboczonego -_-
x e [Wczoraj 19:53] Karlos: -_-
x e [Wczoraj 19:59] Futrzak: znalazłem na kreskówce. co chcecie :p
x e [Wczoraj 20:01] Futrzak: kto mi kliknie w jajo? tylko 1 klik w 1 jajo! pleas!
x e [Wczoraj 20:03] Karlos: Ja kliknąłem
x e [Wczoraj 20:03] Futrzak: dzięki :p
x e [Wczoraj 20:08] Run: ja już też ;o
x e [Wczoraj 20:11] Karlos: Jedno jajko to Spiritomba? xD
x e [Wczoraj 20:22] Kojot: Tak D:
x e [Wczoraj 20:31] Run: http://komixxy.pl/uimages...ojo8234_500.jpg <-- hah to rozwala xd
x e [Wczoraj 20:31] Futrzak: a teraz qwilfisha :p czy jakoś tak ;d
x e [Wczoraj 20:32] Futrzak: xD
x e [Wczoraj 20:32] Futrzak: dooobre!
x e [Wczoraj 20:35] Run: wiem xd w ogóle niektóre komiksy na tej stronie rozwalają
x e [Wczoraj 20:39] Kojot: Konichiwa :[
x e [Wczoraj 20:52] Run: nowy awek :D
x e [Wczoraj 20:54] Futrzak: ty chyba lubisz komixxy xD
x e [Wczoraj 20:58] Run: taa :D
x e [Wczoraj 21:03] Futrzak: lol, me t00! :D
x e [Wczoraj 21:04] James18: M jak Miłość
x e [Wczoraj 21:04] Futrzak: a jak sie zarejestrować? O_o ? xD
x e [Wczoraj 21:27] James18: Idę papa :*
x e [Wczoraj 21:35] James18: A, i adminów proszę o usunięcie działu Berry'ego w MG.
x e [Wczoraj 21:49] Futrzak: prosić se możesz xD
x e [Wczoraj 21:52] Futrzak: zaraz przebije vabiego. pisz ktoś coś :D
x e [Wczoraj 21:59] Run: coś ;o
x e [Wczoraj 22:08] Futrzak: super!
x e [Wczoraj 22:09] Futrzak: xD to ja ide kimać, chyba jutro do szkoły trzeba xD
x e [Wczoraj 22:09] Futrzak: dobra, jeszcze 2 szałt-posty :>
x e [Wczoraj 22:10] Futrzak: ok, nara xD klikajcie w jaja!
x e [Wczoraj 22:24] Sara: Ja idę spać, narq! I kliknijcie w poke-jajka w mojej sygnie :) !
x e [Wczoraj 22:58] Afil: -.- I dlatego klikać ie będę... dobra ferajna, ja też już spadam spać ^^ Jutro na 9:45 do szkoły, więc muszę się wyspać.
x e [Dzisiaj 6:57] James18: Ohayo ludzie.
x e [Dzisiaj 8:08] Afil: ohayo.. a tu nikogo.
x e [Dzisiaj 10:50] Inakuś: Hayo i nara :D
x e [Dzisiaj 12:41] poxer: Jestem sam :(
x e [Dzisiaj 12:44] poxer: I Hen.
x e [Dzisiaj 13:20] Inakuś: Siema :D Mieliśmy dzisiaj na infie tworzenie menu poziomego i pomieszało mi się tak, że zamiast konkretnych opcji (W wypadku mojej stronki o Pokemon DP *manga*) miałam same "Home", bo pomieszałam miejsca, gdzie trza wpisać tytuły odnośników :D
x e [Dzisiaj 13:21] poxer: Siema!
x e [Dzisiaj 13:24] Inakuś: Hej, poxiu :O Wyrzucili już mą grę na PBC?
x e [Dzisiaj 13:39] poxer: Wyrzucili? Nie. Gramy dalej!
x e [Dzisiaj 13:40] Inakuś: Jak zrobię odpisy to pogramy :D
x e [Dzisiaj 13:50] poxer: Ale to ja ostatnio odpisywałem O_O. Grasz w Maple Story?
x e [Dzisiaj 13:56] Inakuś: Nie, bo nie znam tego :O Ja grywam ostatnio tylko w... NIC :D
x e [Dzisiaj 13:58] poxer: Hehe... Narqa~!
x e [Dzisiaj 13:59] Inakuś: Muszę poza tym poodpisywać tutaj, nie zauważyłeś?
x e [Dzisiaj 14:00] Blue: Inaka, weź nie wchodź pare dni.. muszę cie dogonic :P
x e [Dzisiaj 14:00] Inakuś: Buuu, akurat zauważyłam, że Kojot jest starszy ode mnie o zaledwie 1 miesiąc i dwa dni -_-
x e [Dzisiaj 14:01] Blue: Żartowałam :D
x e [Dzisiaj 14:01] Inakuś: Blue, nie ma na to szans :D
x e [Dzisiaj 14:01] Blue: Ty jestes w szkole jeszcze??
x e [Dzisiaj 14:02] Inakuś: Nie :D
x e [Dzisiaj 14:04] Blue: Beep. Jutro mam testy :( Inaka czy ty czytasz sagę wampirów?? :d
x e [Dzisiaj 14:06] Inakuś: Zmierzch? Mam wszystkie cztery części + dwa filmy na DVD :D
x e [Dzisiaj 14:06] Inakuś: Ja mam 26 i 27, ale się nie ciesze -_-
x e [Dzisiaj 14:07] Inakuś: O, pamiętam, że kiedyś testy też były 8 kwietnia, a w Szczecinie zabrakło prądu :D
x e [Dzisiaj 14:08] poxer: A ja mam wszystkie 5 części!
x e [Dzisiaj 14:09] Inakuś: JAKIE 5?
x e [Dzisiaj 14:10] poxer: A Midnight Sun?
x e [Dzisiaj 14:10] Inakuś: Blue, jak chciałaś tego użyć, to mogłaś napisać, ja mogłam dać linka do takiego bez spamienia po linka :O
x e [Dzisiaj 14:11] Inakuś: Poxer, nic o tym nie wiedziałam :O
x e [Dzisiaj 14:12] poxer: Ale nie został dokończony, bo połowa książki wypłynęła do neta. Mam właśnie tą połowę. To 1 część z perspektywy Edwarda :D
x e [Dzisiaj 14:13] Inakuś: No wiem, przeczytałam właśnie. Ale jej chamstwo zrobili -_- Wolę egzemplarz z papieru niż netowy -_-
x e [Dzisiaj 14:14] Blue: czego uzyć?? A przeczytałaś książki?
x e [Dzisiaj 14:17] Inakuś: Te 4 przeczytałam, a użyć to PokeSava :O Ale to nudne jest i głupie, ja go od miecha bodajże nie ruszam :O
x e [Dzisiaj 14:18] Blue: aham ^^ . Mi piszę :Wrong Type File i do domu..
x e [Dzisiaj 14:20] Inakuś: A u mnie w porządku, ja go ściągnęłam w październiku i jest dobry :O
x e [Dzisiaj 14:23] Inakuś: Muszę trochę ponabijać, by dogonić Nena ;D
x e [Dzisiaj 14:25] Inakuś: I w SB też ponabijać, bo w końcu jeszcze tylko trochę mi zostało do Jamesa, a do poxia prawie 200 :O
x e [Dzisiaj 14:26] Blue: Bez komentarza...
x e [Dzisiaj 14:26] Inakuś: Sorki, ale wiesz, jak mam nabijać szałty, to zawsze w ten sposób :D
x e [Dzisiaj 14:28] Blue: Taaa. :no-wai: Oh good, najchętniej bym się położyła i poszła spać..
x e [Dzisiaj 14:30] Inakuś: Też chciałam tak zrobić, gdy wróciłam ze szkoły, ale pomyślałam, że warto wejść na forum, bo na infie nie miałam zbytnio czasu -_-
x e [Dzisiaj 14:30] Blue: XaroX znów gdzieś wsiąkł. Wchodzi jak mu się przypomni...
x e [Dzisiaj 14:31] Blue: Mam pytanie.. jechac do koleżanki czy nie?? Niby mamy się uczyc na test.. :zygam:
x e [Dzisiaj 14:32] Inakuś: Ja na razie radziłabym ci się odprężyć i odpocząć przez chwilę. A na test nie trzeba się tak koniecznie uczyć, ale to zależy o kogo chodzi. Ja się nie uczyłam i poległam na matmie :( Ale wypracowanie napisałam na max punktów :D
x e [Dzisiaj 14:33] Blue: Ja sie nie uczyłam i max za matmę i max za polaka :D
x e [Dzisiaj 14:35] Inakuś: Ja tam radzę ci powtórzyć to, na czym wpadłaś na teście próbnym, to może dostaniesz Max :D
x e [Dzisiaj 14:36] Blue: Na czym wpadłam?? Na zaproszeniu. -_-
x e [Dzisiaj 14:37] Inakuś: Ja wpadłam na zadaniu z posianiem trawy -_- Z matmy, ale ogólnie w zaszłym roku strasznie zrypali tą matmę...
x e [Dzisiaj 14:48] Inakuś: Buuu, jednak nie ponabijam -_-
x e [Dzisiaj 14:55] Blue: Inakuś, gdy masz juz zrobionego tego save'a to jak go "wstawić do gry"??
x e [Dzisiaj 14:57] Inakuś: Rom musi mieć tą samą nazwę co save, np. PokeSS.nds i PokeSS.nds.sav lub po prostu .sav
x e [Dzisiaj 14:58] Inakuś: Ale ja nie radzę samemu robić sobie save'a, bo mi się tak gra popsuła, ja po prostu brałam sobie swojego starego save'a i modyfikowałam :D Mam dwa Pichu z eventu z Shinym -_-
x e [Dzisiaj 15:03] Blue: Ale kiedy zamienię nazwę to Nosgba go nie widzi..
x e [Dzisiaj 15:04] Inakuś: Bo musisz i save i rom zmienić :O Nie wiem, musiałabym mieć No$Gba, ja pamiętam, że jak ja używałam tego emula, to jak zmieniłam, to wszystko w porzo było :O Chyba, że jakąś opcję w PokeSavie przeoczyłaś i dlatego ci nie włazi :O
x e [Dzisiaj 15:07] Inakuś: Na czym polega system szwajcarski jeśli chodzi o grę w TCG, bo teraz ma być turniej w Szczecinie?
x e [Dzisiaj 15:20] Wojas021: System szwajcarski to gra każdy z każdym
x e [Dzisiaj 15:21] Inakuś: Aha, czyli jak będzie z 50 osób i np. ja będę brała w tym udział, to gram 49 walk?! O_o
x e [Dzisiaj 15:22] Legends: Jak będzie 50 osób, to każdy gracz pójdzie na kolanach do Częstochowy, że tak popularna u nas karcianka jest...
x e [Dzisiaj 15:24] Inakuś: Niee, bo u nas musi być ten turniej, bo on Zachodniopomorski jest O_o
x e [Dzisiaj 15:45] Legends: Jak na tym turnieju 4 osoby będą to i tak będzie dobrze. O to się nie martw.
x e [Dzisiaj 16:03] Sara: Hej!
x e [Dzisiaj 16:05] Sara: Fajnie wykluł mi się Growlithe :)
x e [Dzisiaj 16:05] Legends: Gdyby warny nie wygasał⌂y (zły pomysł), to dziś Nen nie byłby MG, a Domin by nie mógł się zalogować :P.
x e [Dzisiaj 16:06] Legends: Niby usuwają warny, a i tak można luknąć kto komu kiedy ile dał :o.
x e [Dzisiaj 16:25] Futrzak: elo
x e [Dzisiaj 16:38] Blue: elo elo
x e [Dzisiaj 16:53] Karlos: elo xD
x e [Dzisiaj 17:07] Futrzak: mówcie coś :<
x e [Dzisiaj 17:08] Byakurai: coś
x e [Dzisiaj 17:09] Futrzak: ale nieźle w trailerze filmu koleś powiedział "Zoroaaku" xD
x e [Dzisiaj 17:11] Karlos: mówię coś : P
x e [Dzisiaj 17:41] Karlos: Futrzak klikłem ci dzisiaj w Poki.... Klikniesz moje?
x e [Dzisiaj 17:50] Karlos: odezwie sie ktoś bo się nudzę?
x e [Dzisiaj 17:56] James18: Ohayo !
x e [Dzisiaj 17:57] Karlos: Siema Dżejms!
x e [Dzisiaj 18:01] Legends: Huh, znalazłem stare dane i legendę pokeboardu :P.
x e [Dzisiaj 18:02] James18: Piszę od cioci. Jestem po pogrzebie. Jak wrócę, to obiecuję coś lepszego zrobić <potrenować Poki w Platynce na przykład :D >
x e [Dzisiaj 18:02] Frodo: siema
x e [Dzisiaj 18:02] Legends: Stamtąd można się min. dowiedzieć, że popularny nick "3d" przez autora był także przedstawiany jako "3dzi0" xD .
x e [Dzisiaj 18:16] Karlos: Grał ktoś w grę Urban Terror?
x e [Dzisiaj 18:33] poxer: Nie :P
x e [Dzisiaj 18:38] Karlos: Poxer załatw se jakiegoś adopta z GlobalPokedexPlus
x e [Dzisiaj 18:48] Futrzak: pisze sie GPX+ ._.
x e [Dzisiaj 18:49] Futrzak: karlos, ja gram w urban terror :p spoko gra.
x e [Dzisiaj 18:49] Karlos: Jaki masz nick? Jako serwer to polecam CRACOW - POLAND i CTF POLKOWICE
x e [Dzisiaj 18:50] Futrzak: nick Wilku79 xD
x e [Dzisiaj 18:51] Karlos: Ja Bloo_PL
x e [Dzisiaj 18:51] PokeMan: x e [Dzisiaj 18:02] Legends: Stamtąd można się min. dowiedzieć, że popularny nick "3d" przez autora był także przedstawiany jako "3dzi0" xD . <<< skąd te dane ??
x e [Dzisiaj 18:51] Futrzak: z serwerów polecam WTF - Ub3r N00ber
x e [Dzisiaj 18:52] Karlos: ^^
x e [Dzisiaj 18:52] Futrzak: grają tam początkujący/średni, spoko sie gra. najczęściej wale z maszynówy lub snajperki. ze snajpierki pochodze do respu i wale ciągle headshoty a oni mówią że mam cheaty bo mnie nie widzą ._.
x e [Dzisiaj 18:52] Futrzak: a tak swoją drogą: zaraz przebije kojota ;D futrzak sie wspina na szczyt :p
x e [Dzisiaj 18:52] Legends: PokeMan: Bo taki delikwent napisał reklamę Revivala? :P
x e [Dzisiaj 18:53] PokeMan: http://pokecollect.net.pl...p?p=35543#35543 <<< + kilka ujawnionych rzeczy o PL dubie tegoż
x e [Dzisiaj 18:53] PokeMan: x e [Dzisiaj 18:52] Legends: PokeMan: Bo taki delikwent napisał reklamę Revivala? :P <<< linka daj i kontekst napisz
x e [Dzisiaj 18:54] PokeMan: a jak mi ktoś napisze do Daru, że Poke coś tam ujawnia o YGO, to zwarnuję, jeśli nie zbanuje. Znam już jedną wtykę Darka tutaj, ale jej aktualnie nie ma online :sliniak:
x e [Dzisiaj 18:58] Legends: http://web.archive.org/we...wforum.php?f=48 <-- plox :sliniak:
x e [Dzisiaj 19:01] PokeMan: kurde, ale tematy się nie zaarchiwizowały :(
x e [Dzisiaj 19:01] PokeMan: a, widzisz legends, tam jest reklama PokeRanga, ale za pierwszego admina czyli nie mnie :)
x e [Dzisiaj 19:02] Legends: Wiem przecież :o. W ogóle nie pamiętam treści połowy tematów na pokerangu xd.
x e [Dzisiaj 19:03] Legends: Stfu, pokeboardu xD .
x e [Dzisiaj 19:04] PokeMan: a PR będzie reaktywowane, razem z PokeLandem, więc tak szybko o nim nie zapomnisz ;)
x e [Dzisiaj 19:05] Legends: PokeLand pamiętam... przez to słynny radyjko, które zawierało masę pokeutworów :D .
x e [Dzisiaj 19:06] PokeMan: jak myślicie, czy zmiana liswy zasilającej coś dała ? I tak na tej nowej listwie komp się zresetował już raz, a dopiero godzina minęła, chociaż lepiej to, niż jak było wcześniej, kiedy było 10 restartów na godzine...
x e [Dzisiaj 19:07] PokeMan: x e [Dzisiaj 19:05] Legends: PokeLand pamiętam... przez to słynny radyjko, które zawierało masę pokeutworów :D . <<< którego pierwowzorem było radyjko z PokePlanet, którego następcą było słynne PP2 które mi schaczono :)
x e [Dzisiaj 19:08] Legends: ...przez równie sławnego osobnika :D .
x e [Dzisiaj 19:10] PokeMan: który jednak tak sławny nie chce być, bo zostawił mi tylko jeden ślad w logu i to na zewnetrznym serwie ( takie zabezpieczenie-pułapka ), a to mało. I nawet tam, sie podpisał tylko swoim stałym IP i starym nickiem :D
x e [Dzisiaj 19:11] Legends: ...które i tak wystarczy, żeby zrujnować PPSa, poniżyć tego osobnika isprawić, że ktoś może przyjść na PC :D
x e [Dzisiaj 19:11] PokeMan: aha, Legendsie poszukaj w google info o PL wersji s7 :)
x e [Dzisiaj 19:12] PokeMan: jak dotąd tylko 8 osób widziało info
x e [Dzisiaj 19:14] PokeMan: x e [Dzisiaj 19:11] Legends: ...które i tak wystarczy, żeby zrujnować PPSa, poniżyć tego osobnika isprawić, że ktoś może przyjść na PC :D <<< no właśnie tak ni do końca, bo chax swoją magiczną umiejętnością hakerską ( shakował wykop w czasie tej afery i się śmieje policji w twarz ) mógł się podszyć pod niego. Zresztą, chax wstrzyknął złosliwy kod na PP2 co opisałem w komentach do newsa starego owycerpaniu transferu Reva w 2009 r.
x e [Dzisiaj 19:15] PokeMan: ale mam słowoktok, ale to dlatego bo mam jutro na 2 lekcyjną i się leeenię, czekając przy okazji na fakturę za listwę...
x e [Dzisiaj 19:16] Legends: PokeMan: lepiej na blipie daj to info, bo niezbyt je widać u wujka gugla :o.
x e [Dzisiaj 19:18] PokeMan: Legends > info i tak jest nieaktualne i opisuje co by było gdyby ten mój plan z kupnem s7 wypalił, a gogle powinno znaleźć bo jest to opisane na mojej stronie w wikipedii :)
x e [Dzisiaj 19:19] PokeMan: http://www.pokemony.com/news-819-20-Wyniki <<< tuuutaj mój koment opisujący sytuację z PP2 itp. rzeczy WTEDY ( 2 lata temu ) się dziejące
x e [Dzisiaj 19:21] Legends: PokeMan -> daj swój profil na wikipedii x(.
x e [Dzisiaj 19:23] Legends: Btw. to wujek gugiel nie szuka :o.
x e [Dzisiaj 19:24] PokeMan: x e [Dzisiaj 19:21] Legends: PokeMan -> daj swój profil na wikipedii x(. >>> nawet po znalezieniu go, to nie jest na wierzchu napisane, ale niech ci będzie...zaraz ci dam mega wskazówkę
x e [Dzisiaj 19:25] PokeMan: http://pl.wikipedia.org/w...Wk%C5%82ad/Poke <<< i pomyśł w którym atykule mogłem napisać o "starych planach" :D
x e [Dzisiaj 19:28] Legends: Phi, trzy minuty temu znalazłem :D .
x e [Dzisiaj 19:30] PokeMan: no i jak widać, miałem zaśpiewać open z koleżanką, a postacie epizodyczne to mieli być koledzy z klasy co grosza nie wezmą + rodzina
x e [Dzisiaj 19:30] Legends: Btw to nie wiem czy wiesz, ale to co tu się rzekło szło na żywo w obecności Nolfów, szymbarów i poxerów :o.
x e [Dzisiaj 19:32] PokeMan: a niech idzie, i tak to tylko plany, bo Polsat nieukładny, same 4KIDS które ma prawa do s1-8 robi problemy...
x e [Dzisiaj 19:33] Legends: Ja tu o hackach na PPL2 mówiłem xd.
x e [Dzisiaj 19:35] Nenloth: Dobra, idę na testing... :D
x e [Dzisiaj 19:37] PokeMan: oj tam, tylko chaxa wspomnieliśmy :)
x e [Dzisiaj 19:53] Run: witam ;o

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

NineTailes 
Powoli się wkręca
Murzyński Rycerz

Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 10, 19:08   

a po co to?

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 10, 19:13   

Futrzak napisał/a:
a po co to?

Dział forumciowe zabawy, więc może być nawet bez sensu, chodź w tym przypadku jest. A jest, aby wasz spam w tym dziale stał się pozyteczny ( archiwizacja ulotnych faktów ).

Sygnatura użytkownika

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

NineTailes 
Powoli się wkręca
Murzyński Rycerz

Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 10, 19:24   

co w tym zabawnego? ._.

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 10, 19:31   

Futrzak napisał/a:
co w tym zabawnego? ._.

Nic, ale moga w przyszłosci być zabawne shouty, a poza tym bedzie w tym temacie dużo postów, jest barrrdzo offtopicowy i jedynym działem jaki do tego pasuje jest ten, bo chociażby tutaj nie ma naliczania postów i jest bardzo luźny.

Sygnatura użytkownika

NineTailes 
Powoli się wkręca
Murzyński Rycerz

Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 10, 19:38   

w offtopie też.

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 7 Kwiecień 10, 21:11   

Heh.... ja na przykład się uśmiałem xP
Szczególnie jak zobaczyłem twoje prośby o klikanie itd.
Poza tym niektóre twoje (być może nieświadome) spamy przebijają poxera ! :D

P.S.
HEJ ! Ja też tam jestem, ze swoim 2x spamem ! :D

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 10 Kwiecień 10, 14:10   

Shoutbox wyłączono:

Cytat:
x e [Dzisiaj 11:18] Futrzak: 10 avril : mort dans un accident d???avion du président polonais Lech Kaczyński et de l???ensemble des personnes de l???équipage et de la délégation qui l???accompagne.
x e [Dzisiaj 11:19] Futrzak: 0. dubna  36. arcibiskup pražský Dominik Duka byl uveden do úřadu v chrámu svatého Víta, poté co převzal berlu svatého Vojtěcha od svého předchůdce Miloslava kardinála Vlka.  Vládní letadlo Tu-154 s polským prezidentem Lechem Kaczyńským a doprovodem na palubě havarovalo při přistání ve Smolensku. Nikdo nepřežil. 8. dubna
x e [Dzisiaj 11:19] PokeMan: mam równieźć hiobowe wieści dotyczące s12, a konkretnie jego dubbingu, nadmiar strapień dziś :( :(
x e [Dzisiaj 11:19] Afil: Co to ?
x e [Dzisiaj 11:20] DominLoL: futrzak, przymknij tą swoją japę i pisz po polsku! to nie pora na twoje niesmaczne żarty!
x e [Dzisiaj 11:25] Futrzak: to nie żarty idioto.
x e [Dzisiaj 11:25] Futrzak: to z wikipedii w różnych językach o śmierci kaczyńskiego.
x e [Dzisiaj 11:25] Afil: a co ?
x e [Dzisiaj 11:26] Futrzak: napisałem. ._.
x e [Dzisiaj 11:26] Blue: Tak, jak zwykle ty jesteś najwazniejszy futrzak. Nikt nie chce się teraz śmiać do cholery!!
x e [Dzisiaj 11:27] DominLoL: futrzak, nie klnij, nie wyzywam cię od idoty, jasne? pozatym, napisałeś to w temacie, widać to bo w nieprzeczytanych
x e [Dzisiaj 11:27] Afil: jakbyś nie zauważył napisaliśmy to w takim samym czasie, ale kolejność była taka, że ty byłeś pierwszy.
x e [Dzisiaj 11:28] DominLoL: futrzasty, zrozum że teraz nikt z tobą się śmiać nie będzie, jest ŻAŁOBA
x e [Dzisiaj 11:30] Afil: A nawet jak jest żałoba, to mi nic specjalnie nie robi. Chodzi o to, że to stało się dzisiaj, i że zginęli ludzie. Dla mnie to jest ważne.
x e [Dzisiaj 11:30] Blue: Zginęli, bo lecieli starym samolotem i była mgła!! :(
x e [Dzisiaj 11:31] Afil: starym, ale po remoncie co daje też jakieś ,,+''.
x e [Dzisiaj 11:32] Futrzak: kur, to w różnych językach o jego śmierci. czy to ma rozśmieszać?! ._.
x e [Dzisiaj 11:33] Blue: Ale po co to pisać? Nabijasz??!
x e [Dzisiaj 11:33] Futrzak: po to, żeby było widać, że innych też to obchodzi. oprócz niemieckich. ich to nie obchodzi.
x e [Dzisiaj 11:33] Maron: http://img31.imageshack.us/img31/1730/zaoba.jpg POnawiam prośbę. Ustawcie to na awatary do jutra, a najlepiej ze 2-3 dni
x e [Dzisiaj 11:34] Afil: Załóż temat, bo tu informacje szybko mijają.
x e [Dzisiaj 11:34] Futrzak: już.
x e [Dzisiaj 11:34] Blue: Ja już mam wstążeczkę...
x e [Dzisiaj 11:35] Futrzak: najlepiej napisz to w katastrofie.
x e [Dzisiaj 11:35] Futrzak: blue- nie masz.
x e [Dzisiaj 11:36] Blue: jakiś komunikat mi sie pokazuje i nie mogę!
x e [Dzisiaj 11:37] Sara: Już mam...
x e [Dzisiaj 11:38] Futrzak: blue: musisz do tego okienka niżej wkleić link, te wyżej nie działa.
x e [Dzisiaj 11:39] Blue: Już, chyba!
x e [Dzisiaj 11:40] Sara: Blue masz już.
x e [Dzisiaj 11:40] Futrzak: teraz jest.
x e [Dzisiaj 11:47] Futrzak: znów cisza na 5min?
x e [Dzisiaj 11:51] Blue: Nikt nie chce przeciągać struny...
x e [Dzisiaj 11:52] Futrzak: :(
x e [Dzisiaj 11:58] Afil: Futrzak, jak nie potrafisz się zachować to idź do pokoju i pobaw się w Futrzaland.
x e [Dzisiaj 12:00] Futrzak: ?
x e [Dzisiaj 12:05] Futrzak: pokoju nie mam ._.
x e [Dzisiaj 12:06] Blue: A co masz? W szopie mieszkasz?
x e [Dzisiaj 12:06] Futrzak: w pokoju ale nie moim.
x e [Dzisiaj 12:29] szymbar15: PATRZCIE: http://serebii.net/index2.shtml
x e [Dzisiaj 12:29] Futrzak: już widziałem.
x e [Dzisiaj 12:34] DominLoL: stare, czy wy myślicie że prawie nikt na serebii nie zaglada?
x e [Dzisiaj 12:35] szymbar15: Sorry, ja nie zaglądałem...
x e [Dzisiaj 12:35] szymbar15: Może na Pokemon Sunday coś wyjdzie...
x e [Dzisiaj 12:38] Futrzak: ja też nie zaglądam. rok temu(niecały)nie wiedziałem co to.
x e [Dzisiaj 12:39] Kojot: CO wy tak wszyscy ze czarnymi wstazkami ? D:
x e [Dzisiaj 12:39] Kojot: Wiem że prezydent zginął :O
x e [Dzisiaj 12:39] Futrzak: ._. zero szacunku.
x e [Dzisiaj 12:43] Kojot: Ja na szczęście nie muśże bo mam czarny avek D: A zresztą zgubiłem go na kompie :f
x e [Dzisiaj 12:43] Legends: Oznaka współczucia, Kojot.
x e [Dzisiaj 12:44] Futrzak: a ja mam czarne myśli.
x e [Dzisiaj 12:45] poxer: Prezydent nie żyje... :(
x e [Dzisiaj 12:45] Futrzak: 4h już tutaj siedze. co ja robie ze swoim życiem ._.
x e [Dzisiaj 12:46] Kojot: Życie musi się toczyć dalej. Ile ludzi na swiecie ginie. Prezydent jest zwykłym człowiekiem, tyle że uprzywilejowanym :d
x e [Dzisiaj 12:46] Futrzak: poxer, szybki jesteś...
x e [Dzisiaj 12:46] Futrzak: admin też. i on może dać ci bana. tak sami mi ._.
x e [Dzisiaj 12:46] James18: Zgadzam się. Może nawet ktoś kto go nie lubił, mógłby to zrobić. Przecież to też człowiek, kto chciałby być na jego miejscu ???
x e [Dzisiaj 12:47] Futrzak: ilu ludzi zginęło?
x e [Dzisiaj 12:48] James18: Chyba 89 albo 90
x e [Dzisiaj 12:48] Kojot: Pomyśl że dziennie ginie ok; 100 osób lub więcej.
x e [Dzisiaj 12:49] Futrzak: zaraz do nich dołącze.
x e [Dzisiaj 12:50] Futrzak: [*]futrzak die by time.
x e [Dzisiaj 12:51] James18: Może i tak, ale pomyśl kto będzie dowodził wojskiem i w ogóle. To byli najważniejsze osoby w kraju, a jeśli żywot pijaków bardziej Cię ciekawi to pogratulować.
x e [Dzisiaj 12:52] Kojot: James, pijacy to inna sprawa. Ludzie nie winni którzy umierają za wiarę, za brak dostępu do wody czy jedzenia. Pozatym jest zawsze Prezydent rezerwowy.
x e [Dzisiaj 12:53] Legends: Ginie prezydent, głowa państwa. Ginie zdaniem niektórych osób Polska. Ginie nasza ojczyzna.
x e [Dzisiaj 12:54] Kojot: --"
x e [Dzisiaj 13:00] Kojot: idę trenować poki nQ.
x e [Dzisiaj 13:00] Kojot: Afkuje jbc. D:
x e [Dzisiaj 13:00] szymbar15: http://pokecollect.net.pl...p?p=35977#35977 - Kolejny odcinek!
x e [Dzisiaj 13:01] DominLoL: http://www.serebii.net/index2.shtml // pierwsze screeny z nowych gier
x e [Dzisiaj 13:02] Kojot: zapowiada się dosyć Ciekawie :)
x e [Dzisiaj 13:02] szymbar15: Nie, nowe screeny. I tylko jeden...
x e [Dzisiaj 13:02] Futrzak: Łeeee, 3D!
x e [Dzisiaj 13:03] Legends: Domin - szybki jesteś jak cholera. Pół pokecollect znalazło te screeny dwie godziny temu.
x e [Dzisiaj 13:04] Futrzak: ale dodali nowe ._.
x e [Dzisiaj 13:04] Byakurai: jak ktoś mi powie jak te obrazki z Serebi skopiować to będzie news
x e [Dzisiaj 13:04] szymbar15: Jeden nowy, to różnica.
x e [Dzisiaj 13:04] Legends: Print Screen System? ; o
x e [Dzisiaj 13:05] szymbar15: Bya: By google.images!
x e [Dzisiaj 13:05] Kojot: Byakurai print sys screen :d
x e [Dzisiaj 13:06] szymbar15: http://pokecollect.net.pl...p?p=35977#35977 - oceni mi ktoś Fan-fick?
x e [Dzisiaj 13:06] Kojot: Error D:
x e [Dzisiaj 13:07] szymbar15: Nie, pomyliłem linki! - http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=2439
x e [Dzisiaj 13:10] James18: I pomyśleć, że jutro może mi być trudno z wynikami naboru <zazwyczaj było fajnie, a teraz już nie aż tak>
x e [Dzisiaj 13:11] James18: A i niech ktoś w końcu berry'emu usunie kolorek i dział.
x e [Dzisiaj 13:11] Futrzak: po co ._. xd
x e [Dzisiaj 13:14] James18: Bo już nie jest MG <aleś ty zorientowany>
x e [Dzisiaj 13:19] szymbar15: W każdym razie nie będzie "piątki", póki nikt mi nie oceni FF!
x e [Dzisiaj 13:22] Futrzak: Najwięcej użytkowników 58 było obecnych Dzisiaj 9:52
x e [Dzisiaj 13:22] Futrzak: no i dobrze. FF'ów nie pisze sie w 10min ._.
x e [Dzisiaj 13:22] szymbar15: Jeeeeeeeej! Ale fajnie! Mamy rekord!
x e [Dzisiaj 13:23] szymbar15: Moooooment! Wtedy akurat umarł prezydent... Forum o polityce?
x e [Dzisiaj 13:24] szymbar15: Ludzie: mam dylemat. Nen pisze coraz rzadziej, przenieść się do Byakuraia?
x e [Dzisiaj 13:26] Legends: Nigdy. Cyba, że chcesz Electrika z specialem Thunder.
x e [Dzisiaj 13:27] szymbar15: Aaaaa.... to do kogo?
x e [Dzisiaj 13:27] szymbar15: Valen: rzadko Blue: nafochała się Inakuś: Niezbyt...
x e [Dzisiaj 13:27] Legends: Nie wiem. Do Xillora, albo czekaj na nowych.
x e [Dzisiaj 13:29] Futrzak: lepiej czekać na nowych, będzie lepiej ;d
x e [Dzisiaj 13:29] szymbar15: Łiiiii! Czyli będę miał grę u siebie! xD
x e [Dzisiaj 13:30] Byakurai: Legends:// Te synek to że miałeś takie wymagania których nigdy nie dawałem to nie moja wina
x e [Dzisiaj 13:30] Legends: Byaku: Miałem standardowe wymagania ._. To że niektórzy nawet nie wiedzą co to special, też nie moja wina.
x e [Dzisiaj 13:31] Legends: Polecam poczytać dużo gier na revie / Ast. To są standardy, panie.
x e [Dzisiaj 13:31] szymbar15: Przweglądałem grę Byi: błędy ortograficzne, nawet w nazwach poków! Nie, raczej nie.
x e [Dzisiaj 13:31] Kojot: Legends ale to nie Rev, tylko PC :d I panują tu inne prawa.
x e [Dzisiaj 13:32] Legends: Znaczy, PC ma się zaniżać poziomem? Chcesz być gorszy, Kojot?
x e [Dzisiaj 13:33] Kojot: Nie, może ma być inny klimat tutaj niż na PC?
x e [Dzisiaj 13:33] szymbar15: Nie..... ofc, że nie!
x e [Dzisiaj 13:34] szymbar15: Wiecie, ostatnio Nen odpisuje, tylko gdy mu to napiszę w SB!
x e [Dzisiaj 13:34] Kojot: szymbar15: Przweglądałem grę Byi: błędy ortograficzne, nawet w nazwach poków! Nie, raczej nie. // Każdy ma się prawo pomylić. Zważ na to że Byaku ma też RL życie =="
x e [Dzisiaj 13:35] Legends: Jakbyś był mg i gracz pisałby za Ciebie, to nie wnerwiałbyś się? PBF to ma być zabawa, relaks. A nie odpis "tackle"...
x e [Dzisiaj 13:35] Legends: Kojot: Ale ty byś nie zniósł, jakby ktoś ci odpisał, nawet nie podając co się stało z Twoich planów.
x e [Dzisiaj 13:35] szymbar15: Kojot: Tyle, że on ciągle je robi!
x e [Dzisiaj 13:36] Legends: Klimat PC: Prezydent nie żyje, a my tu się wykłócamy o PBF.
x e [Dzisiaj 13:36] Kojot: ofc, jakoś zauważyłem tylko literówki, (też robię często jak szybko pisze) nie błędy ortograficzne =="
x e [Dzisiaj 13:38] szymbar15: xD , masz rację Legends.
x e [Dzisiaj 13:39] szymbar15: Zmienię sobie chyba nick na: Myu
x e [Dzisiaj 13:39] Byakurai: jak coś się nie podoba to po co czytasz?? Nikt ciebie i innych którym się nie podoba moje szybkie pytanie, to niech ...
x e [Dzisiaj 13:40] Byakurai: ... nie zagląda do działu Byakurai. No tak jak ktoś pisze szybko, by odpisać graczowi, to mogą się zdarzyć literówki ...
x e [Dzisiaj 13:41] szymbar15: Czytam, by wybrać MG!
x e [Dzisiaj 13:41] Byakurai: ... chociaż w większości przypadków błędy mi się podświetlają więc ich nie powinno być
x e [Dzisiaj 13:41] szymbar15: Chcę wiedzieć, czego oczekiwać.
x e [Dzisiaj 13:41] szymbar15: Robisz coś takiego: Witajpowiedziała sąsiadka
x e [Dzisiaj 13:42] Kojot: Absol rządzi :D
x e [Dzisiaj 13:42] szymbar15: SHAYMIN RZĄDZI!
x e [Dzisiaj 13:44] Futrzak: nigdy nie daj siebie zwieść, szymbar lubi jądra gnieść. xD
x e [Dzisiaj 13:44] Kojot: H@H@H D:
x e [Dzisiaj 13:44] szymbar15: Eeeeeej! Nieprawda!
x e [Dzisiaj 13:45] Futrzak: szymbar ma dziś urodziny będzie trzepał pół godziny.
x e [Dzisiaj 13:46] Kojot: Ale rymy, weź napisz piosenkę o szymbarze :D
x e [Dzisiaj 13:46] szymbar15: To też nie prawda!
x e [Dzisiaj 13:46] szymbar15: xD
x e [Dzisiaj 13:46] Futrzak: Kiedy cena jest za mała szymbarowi staje **ła xD
x e [Dzisiaj 13:47] szymbar15: HEEEEEJ! To już przegięcie!
x e [Dzisiaj 13:48] Futrzak: ŚWIĘCONE! xD
x e [Dzisiaj 13:48] Kojot: ;x
x e [Dzisiaj 13:49] Futrzak: nigdy nie bądź zbyt uparty kiedy szymbar jest otwarty.
x e [Dzisiaj 13:50] Futrzak: szymbar lubi zjadać wiśnie bo go potem tajson ciśnie
x e [Dzisiaj 13:51] Futrzak: byaku ma 666 postów! aaa!
x e [Dzisiaj 13:52] Byakurai: Ta ja być szatan, kto mi podskoczy xD
x e [Dzisiaj 13:52] Run: już 667 ;<
x e [Dzisiaj 13:53] szymbar15: Weźcie! To nie jest już zabawne!
x e [Dzisiaj 13:53] Futrzak: niebywała jest to rzecz, szymbar mały ma swój miecz.
x e [Dzisiaj 13:53] Byakurai: dobre xD
x e [Dzisiaj 13:53] Legends: Proponuję spokój, chociaż jeden dzień w roku nie róbcie obciachu ._.
x e [Dzisiaj 13:53] szymbar15: HEEEEEJ! Nie jestem mały!
x e [Dzisiaj 13:54] szymbar15: No właśnie, Legends ma rację!
x e [Dzisiaj 13:54] Kojot: ;D
x e [Dzisiaj 13:55] Futrzak: nie TY mały, mały jest twój mały :p
x e [Dzisiaj 13:55] szymbar15: Ej, znika SB!
x e [Dzisiaj 14:03] Futrzak: nie prawda ;d
x e [Dzisiaj 14:06] Futrzak: szymbar, to było dla żartów, sorry :<
x e [Dzisiaj 14:06] Byakurai: prawda znika xD mi zniknęło na 2 minuty xD
x e [Dzisiaj 14:06] Futrzak: już nie bende :<
x e [Dzisiaj 14:13] Futrzak: przegoniłem szymbara :<
x e [Dzisiaj 14:14] Perry: Za gadanie o głupotach będzie wyłączenie SB, nawet na cały okres żałoby - pomysł Vabiego. nie mój.
x e [Dzisiaj 14:15] Legends: A gadanie o głupotach, to znaczy?
x e [Dzisiaj 14:16] Perry: czytaj hmm...200 wpisów poprzednich w shoucie.
x e [Dzisiaj 14:16] Futrzak: o jakich głupotach gadaliśmy? od tego jest chyba SB(czy chat)?
x e [Dzisiaj 14:17] Legends: Dobra, to nie będziemy doradzać do kogo się zapisać, mówić o PBFie i o 5 genie poków.
x e [Dzisiaj 14:18] Legends: O takich głupotach mówisz?
x e [Dzisiaj 14:18] Kojot: . (Kropka)
x e [Dzisiaj 14:19] szymbar15: Nie przegoniłeś mnie. Nie miałem z kim gadać, to zacząłem pykać w http://www.giercownia.pl/...llen_ski_jump/, bo nudzi mnie 2.
x e [Dzisiaj 14:19] szymbar15: A co będzie z moim nickiem Myu?
x e [Dzisiaj 14:19] Legends: Kojot & Szymbar & Futrzak: IMO gadanie o przegonieniach to jednak głupota ._.
x e [Dzisiaj 14:20] szymbar15: I znowu masz rację...
x e [Dzisiaj 14:24] Vabigoon: PokeMan: a mnie to interesuje, chcę widzieć na żywo jak Ruskie, Niemce czy Amerykańce przxejmują nasz kraj// takie teksty to chamskie impertynenckie idiotyzmy. Jak już macie gadać o tej tragedii to z szacunkiem.
x e [Dzisiaj 14:25] Futrzak: omg, jeszcze ten chce tam lecieć... znowu sie rozbije czy coś..
x e [Dzisiaj 14:30] James18: kto chce lecieć ??? Tusk ???
x e [Dzisiaj 14:31] Futrzak: nie wiem, chyba jakis premier czy ktoś inny ważny.
x e [Dzisiaj 14:35] szymbar15: Premier - Tusk. Mam nadzieję, że on nie zginie...
x e [Dzisiaj 14:35] szymbar15: Podwójna żałoba... Byle nie to!
x e [Dzisiaj 14:37] Futrzak: a potem III wojna światowa.
x e [Dzisiaj 14:42] Maron: Weźcie nie spamujcie już, bo powanruje
x e [Dzisiaj 14:42] szymbar15: ...Zakończona wybuchem bomby biologicznej i zakończeniu rasy ludzkiej. Smutne :(
x e [Dzisiaj 14:43] PokeMan: x e [Dzisiaj 14:14] Perry: Za gadanie o głupotach będzie wyłączenie SB, nawet na cały okres żałoby - pomysł Vabiego. nie mój. <<< wyjatkowo ( Vabi wymyślił CP < ble ) popieram
x e [Dzisiaj 14:44] Vabigoon: Maron: Weźcie nie spamujcie już, bo powanruje// tak jest Maron pilnuj ich tu
x e [Dzisiaj 14:45] Vabigoon: PokeMan: x e [Dzisiaj 14:14] Perry: Za gadanie o głupotach będzie wyłączenie SB, nawet na cały okres żałoby - pomysł Vabiego. nie mój. <<< wyjatkowo ( Vabi wymyślił CP < ble ) popieram// jak ci sie tak to cp bardzo nie podoba to zrób ankietę 2 tygodniową tajną zobaczymy kto ma racje.
x e [Dzisiaj 14:49] PokeMan: wiem że będę przegłosowany, więc po co mam robić ?
x e [Dzisiaj 14:50] Vabigoon: ale nie ankietę dla teamu tylko dla ogółu pokecollect.
x e [Dzisiaj 14:51] PokeMan: jakby podano argumenty obu stron...
x e [Dzisiaj 14:52] Vabigoon: bez argumentów. niech ludzie sami sobie rozstrzygną czy lepiej z cp czy bez.
x e [Dzisiaj 14:53] Legends: Weźcie nie spamujcie już, bo powanruje // Panowie w brązowym też niech się stosują...
x e [Dzisiaj 14:53] Vabigoon: zresztą po cholerę mnie zablokowałeś na gg w prima aprilis. na żartach się nie znasz? tym bardziej że ciebie nasze żarty nawet nie dotknęły.
x e [Dzisiaj 14:54] Vabigoon: Legends: Weźcie nie spamujcie już, bo powanruje // Panowie w brązowym też niech się stosują...// człowieku to jest normalna rozmowa a nie spam. spam to jest durnowate "łał 3-cia wojna światowa" "łał rozbiory".
x e [Dzisiaj 14:55] Legends: Spam to też kłótnie, czy ja się mylę?
x e [Dzisiaj 14:55] Vabigoon: A czy my się kłócimy?
x e [Dzisiaj 14:56] Legends: Dyskutujecie w stopniu ostrzejszym niż my z kojotem, co zostało nazwane kłótnią raczej.
x e [Dzisiaj 14:57] PokeMan: ja idę, bo i tak rządzi Vabi i Co.
x e [Dzisiaj 14:59] PokeMan: zresztą, terazx kiedy nie mam czasu na PC, takie rozwiązanie jest mi na rękę...
x e [Dzisiaj 14:59] Vabigoon: A widzieliście logo astville? odwróćcie go sobie ("do góry nogami") i przeczytajcie ten blady napis w okolicy sterowania forum.// ja tu rządzę? nie rozśmieszaj mnie poke. Jak w ankiecie wyjdzie że cp jest o tyłek roztrzaść to je usunę.
x e [Dzisiaj 15:00] Vabigoon: możesz nawet napisać tam te swoje argumenty.
x e [Dzisiaj 15:02] Legends: Panowie, chociaż jeden dzień w roku nie kłóćmy się ._.
x e [Dzisiaj 15:02] Sara: Ja schodzę, narQ!
x e [Dzisiaj 15:02] PokeMan: tak Vabi, każdy widzi, że Perry robi szablon, Maron i Xarox wywalają topici, Paqo ci pomaga, a szefem jesteś ty
x e [Dzisiaj 15:03] PokeMan: i wcale nie napisałem, że tak jest źle, czy nie, tylko stwoerdzam fakty
x e [Dzisiaj 15:03] Vabigoon: PokeMan: tak Vabi, każdy widzi, że Perry robi szablon, Maron i Xarox wywalają topici, Paqo ci pomaga, a szefem jesteś ty// O.o spoko. Dzięki Poke, nie wiedziałem :*
x e [Dzisiaj 15:05] Byakurai: Ludzie, w obliczu tej tragedii która się wydarzyła kilka minut przed 9:00, błagam was nie kłóćcie się,
x e [Dzisiaj 15:06] Vabigoon: następny się znalazł. MY się nie kłócimy.
x e [Dzisiaj 15:06] Legends: Herbata dla tego pana powyżej. Dobrze gada. Tego w niebieskim.
x e [Dzisiaj 15:07] Byakurai: ok zmieniam -> Ludzie, w obliczu tej tragedii która się wydarzyła kilka minut przed 9:00, błagam was zmieńcie temat

[ Dodano: 18 Kwiecień 10, 09:27 ]
Cytat:
x e [Wczoraj 15:41] Inakuś: Poxiu, wiem, bo ja sama mam już Blu i Byaku i mi to na razie starczy :O Bo na Legendsa jestem za słaba, niestety
x e [Wczoraj 15:43] Byakurai: ja byłem dla niego za słaby i teraz mi to będzie wypominał, wyśmiewał i itd itp
x e [Wczoraj 15:47] Inakuś: Próbowałam już kiedyś u paru MG-ów na Revie, mój rekord to było ok. 6-8 stron gry :D
x e [Wczoraj 15:48] Byakurai: mój rekord to 2 xD
x e [Wczoraj 15:48] Byakurai: nie sory 1 strona to mój rekord xD
x e [Wczoraj 15:49] Byakurai: i wszystkiego naj dla Karlosa
x e [Wczoraj 15:50] Inakuś: Dobra, sprawdziłam, mój rekord wynosi 7 stron, a gra była u Delejta i Clouda xD Słabo mi poszło, porównując do gry vulpiego :D
x e [Wczoraj 15:51] Nenloth: Witajcie, miszczowie!
x e [Wczoraj 15:51] Byakurai: mnie nie pobijesz 1 strona ^^ :D
x e [Wczoraj 15:51] Futrzak: ja ich nie znam.
x e [Wczoraj 15:52] Byakurai: witaj Nen
x e [Wczoraj 15:52] Futrzak: mnie nie pobijesz, 2 posty.
x e [Wczoraj 15:52] Nenloth: I inni mało znaczący ludzie... :D
x e [Wczoraj 15:52] Inakuś: Witaj, Nenlothie, Lilio Wodna jedna XDD, Futro, vulp to taki admin Reva, wiesz?
x e [Wczoraj 15:55] Futrzak: to wiem ._. ale reszty nie znam.
x e [Wczoraj 15:55] Futrzak: bende mósial nastempnym razem startowac na mg ;o
x e [Wczoraj 15:56] Byakurai: jeżeli takowy będzie
x e [Wczoraj 15:56] Inakuś: Cloud to nowy nick Decko, a Delejt to taki kolo z Reva, który ma 5 ostów.
x e [Wczoraj 15:57] Futrzak: dobrze wiedziec.
x e [Wczoraj 15:57] Inakuś: Futro, sora, że to mówię, ale nie wiem czy przejdziesz :/
x e [Wczoraj 15:57] Nenloth: Inaka... Primo- Nenlocie... Secundo- żadna lilio wodna... Nie nadinterpretuj...
x e [Wczoraj 15:58] Inakuś: Nen, już sama nie wiem, coś mi się we łbie pokiełbasiło od wczorajszego dnia :O Chyba od basenu :O
x e [Wczoraj 15:58] Futrzak: trio-lolz xD
x e [Wczoraj 15:58] Futrzak: inaka: a mi od chipsów paprykowych :O
x e [Wczoraj 16:00] poxer: Wiecie co znaczy poxer w slangu angielskim?
x e [Wczoraj 16:01] Inakuś: Ktoś, kto pozuje?
x e [Wczoraj 16:01] Byakurai: nie, ale to już raz pisałeś
x e [Wczoraj 16:02] poxer: Tak? :blush:
x e [Wczoraj 16:05] Byakurai: taa ^^
x e [Wczoraj 16:05] Inakuś: Dobra, jednak gra vulpa miała 8 stron :D To inne miała 138 :D
x e [Wczoraj 16:09] Futrzak: poxer: coś z psem.
x e [Wczoraj 16:09] poxer: na serio "poxer" to "bękart". Nawet gdy wymyślałem nicka, nie wiedziałem :blosh:
x e [Wczoraj 16:09] Inakuś: NEN, ŻARTUJESZ SOBIE?!
x e [Wczoraj 16:10] Nenloth: Hohohohoho... :rotfl:...
x e [Wczoraj 16:10] Nenloth: Z czego mam żartować?
x e [Wczoraj 16:11] Futrzak: .........?
x e [Wczoraj 16:11] poxer: A jak kto nie wie... bękart to nieślubne dziecko :(
x e [Wczoraj 16:12] poxer: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nieślubne_dziecko
x e [Wczoraj 16:12] Futrzak: 'pox' to chyba coś z trucizną w łacinie[moge sie mylic] wiec pomyslalem 'poxer, pox' :O
x e [Wczoraj 16:13] Nenloth: Oj, Poxer... Znasz swoich prawdziwych rodziców?
x e [Wczoraj 16:13] Futrzak: 'z nieprawnego łoża' xD
x e [Wczoraj 16:13] Nenloth: O Pox nie wiem, ale "Pax" to pokój!
x e [Wczoraj 16:13] Byakurai: chyba napisz temat co wolno graczowi pisać w grze a co nie ...
x e [Wczoraj 16:13] Inakuś: Poxiu, bardzo mocne. Nen, chodzi o kuzynkę :O
x e [Wczoraj 16:15] poxer: Znam moich rodziców :P Tzn. z biologicznym nie mam kontaktu, bo to świnia
x e [Wczoraj 16:16] Kojot: dlaczego?
x e [Wczoraj 16:16] poxer: Świnia, bo mnie porzucił. I moją mamę. :/
x e [Wczoraj 16:16] Futrzak: a mój kaput.
x e [Wczoraj 16:16] poxer: Przed urodzeniem jeszcze moim.
x e [Wczoraj 16:16] Inakuś: Poxiu, witaj w klubisku :D
x e [Wczoraj 16:17] Futrzak: a mój nas zostawił ._. nie winić go...
x e [Wczoraj 16:17] poxer: Ale troszkę to dziwne, bo nie byli po ślubie jak się urodziłem. Więc to troszkę pasuje.
x e [Wczoraj 16:17] Kojot: o.O to tylko ja mam matkę i ojca tutaj ? xD
x e [Wczoraj 16:17] Futrzak: chyba tak.
x e [Wczoraj 16:18] Byakurai: ja też mam wszystkich rodziców xD , i wogóle to straszne
x e [Wczoraj 16:19] poxer: A mój drugi tata, co mnie wychowywał... Właśnie wzięli rozwód. I w lipcu będzie miał 2 ślub :/ Ja to mam przesrane.
x e [Wczoraj 16:19] Kojot: :[
x e [Wczoraj 16:19] Byakurai: :(
x e [Wczoraj 16:20] poxer: I najgorze jest to... że mój "tata" z drugą żoną mają córkę, której nienawidzę (6-latka), to na dodatek ta druga jest w ciąży :/
x e [Wczoraj 16:20] Byakurai: :( to straszne
x e [Wczoraj 16:20] Inakuś: Dobra, ja spadam, bo kcem jeszcze o kardiologii na Wiki poczytać, chyba, że znacie jakąś profesjonalną stronkę o tym :D
x e [Wczoraj 16:21] poxer: Najgorsze jest to, że była moją ciocią. I z moim wujkiem miała 1 dziecko (którego nienawidzę. 6-latka) to na dodatek jest znowu w ciąży.
x e [Wczoraj 16:21] Futrzak: poxer, masz prze...srane.
x e [Wczoraj 16:21] Byakurai: :( i to jak
x e [Wczoraj 16:21] poxer: I kto tu ma przesrane w życiu osobistym? Hę?
x e [Wczoraj 16:22] Futrzak: poxer, arabem jakimś jesteś, że taką rodzinę masz dużą?
x e [Wczoraj 16:22] Byakurai: ty :(
x e [Wczoraj 16:22] Futrzak: a co? ja? czemu?
x e [Wczoraj 16:22] poxer: Nie jestem. Tak mam :P
x e [Wczoraj 16:23] Byakurai: eh mam doła przez to że nie będę miał ds w tym miechu :(
x e [Wczoraj 16:23] Futrzak: arab!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD a czemu ja mam przesrane? hę? ._.
x e [Wczoraj 16:24] Byakurai: nie ty a Poxer.
x e [Wczoraj 16:24] Futrzak: byaku: ciesz sie, że w ogóle będziesz miał DS'a. ja nie bede mial nawet GBA.
x e [Wczoraj 16:24] poxer: A ja nie będę miał nigdy :(
x e [Wczoraj 16:25] Futrzak: to czemu napisał "a kto tu ma[...]" jak tak sie mówi to znaczy, że TY masz gorzej od NIEGO...
x e [Wczoraj 16:25] Byakurai: ale ja chcieć wziąć DS na wycieczka do Francji. Byaku mieć doła.
x e [Wczoraj 16:26] Futrzak: ja mam tylko GBC ><
x e [Wczoraj 16:26] Byakurai: dobra koniec. Zmieniamy temat, jak wam się podoba te Black and White
x e [Wczoraj 16:26] Futrzak: jeszcze nawet nie wyszło. dopiero 1 screeny ._.
x e [Wczoraj 16:28] poxer: Ale fajnie będzie. Apropo konsol. Ja mam PS2 ale tego nie zabiorę na wycieczkę np. Nie?
x e [Wczoraj 16:28] Futrzak: ale beda legendarne pieski, v2 HG/SS? ._.
x e [Wczoraj 16:28] Futrzak: co znaczy "na przykład Nie"?
x e [Wczoraj 16:29] Futrzak: jutro jade do kolegi, więc mnie cały dzień nei będzie. rano może wejde i wieczorem :p
x e [Wczoraj 16:30] Inakuś: Byaku, nawet nawet, ale postacie wyglądają jak na rowerach. Ja spadam, Bye :*
x e [Wczoraj 16:31] Futrzak: cieszycie sie? :s
x e [Wczoraj 16:31] poxer: "na wycieczkę na przykład"
x e [Wczoraj 16:33] Futrzak: jak już "na przykład na wycieczkę" bo zdanie nie ma sensu.
x e [Wczoraj 16:33] Futrzak: no ale mój kumpel wziął do innego w plecaku PS2 żeby u niego grać, więc na wycieczke tez może być :s
x e [Wczoraj 16:34] poxer: Nie prawda, to ty tak sądzisz. A poza tym musiałbym mieć akumulator, bo chodzi mi o drogę na wycieczkę np.
x e [Wczoraj 16:35] Futrzak: ._. naucz sie dobrze pisać "np." tzn. w innych miejscach :p
x e [Wczoraj 16:36] Byakurai: mój kolega bierze ps2 na wycieczkę xD
x e [Wczoraj 16:36] DominLoL: I'M BAAACK! :D
x e [Wczoraj 16:39] poxer: YEAAAH!
x e [Wczoraj 16:40] DominLoL: poxer, co ci odpaliło że się tak na mój widok cieszysz? jarałeś coś?
x e [Wczoraj 16:47] Futrzak: on cie na oczy nie widział ._.
x e [Wczoraj 16:55] Kojot: ehh net padl ;/ a nenloth zwial --'
x e [Wczoraj 17:04] Futrzak: serio? :O
x e [Wczoraj 17:07] Futrzak: zabije szymbara.
x e [Wczoraj 17:07] Futrzak: zabije.
x e [Wczoraj 17:17] poxer: Za co?
x e [Wczoraj 17:26] Byakurai: za to że nie wchodzi i nie odpisuje mu xD
x e [Wczoraj 17:32] Futrzak: 24h go nie było. super. ._. i jeszcze nie chce ode mnie pomocy przy hacku, a sam tej pomocy szukał.
x e [Wczoraj 17:33] Futrzak: i czytać nie umie, mówie, że chce kumpla a nie kumpele a on dziewczyne daje w PBF'ie. o czym on myśli..[lepiej nie mówić]
x e [Wczoraj 17:49] Byakurai: .. o niebieskich migdałach
x e [Wczoraj 17:55] poxer: Qrde, 3 mg jest na forum, a żaden mój.
x e [Wczoraj 17:57] Byakurai: xD
x e [Wczoraj 17:59] Futrzak: lol, me too!
x e [Wczoraj 18:00] Futrzak: to sie przepisz :p
x e [Wczoraj 18:01] Legends: Tia, niektórzy nowi (nie, wcale o sobie nie mówię) są wolni.
x e [Wczoraj 18:02] Kojot: no to jedziemy lapac Shiny Rayquaze metoda SRing :p
x e [Wczoraj 18:04] plutonio: Legends:zaznacz sarkazm, bo nikt nie załapie ^^ Przypominam zapisy do mnie są otwarte przyjmę 2 osoby
x e [Wczoraj 18:05] Futrzak: czekam na szymbara. jak do jutra nie wbije to sie przepisze.
x e [Wczoraj 18:07] Kojot: Szymbar mozna by powiedzieć, jest za mlody na mg ;d
x e [Wczoraj 18:07] Legends: Tia, niektórzy nowi <sarkazm mode on>(nie, wcale o sobie nie mówię)</sarkazm mode off> są wolni.
x e [Wczoraj 18:08] Legends: Kojot: Weź pod uwagę, że mg jestem od 4 lat. W 2008 byłem na revie. Przelicz, ile miałem wtedy lat i mów że za młody.
x e [Wczoraj 18:09] Futrzak: i eh.. troche za głupi :p
x e [Wczoraj 18:09] Kojot: Legends, nie chodzi mi o wiek, ale może w pewien sposób " nie dorósł ".
x e [Wczoraj 18:09] Futrzak: za młody. i? jak sie ktoś postara to będzie dobrym MG. szymbar sie nie stara.
x e [Wczoraj 18:11] Kojot: już zapomniałem ile resetnąłem grę. ale pewnie jak resetnę z 5k to dopiero będzie shiny ;[
x e [Wczoraj 18:11] plutonio: Kojot: yea 6^
x e [Wczoraj 18:14] Futrzak: kojot: jak będziesz resetował to nigdy nie będzie shiny, bo to ciągle to samo, tylko że ty resetujesz do stanu np. sprzed 5min czy 1min czy kilka s. to nie wiem.
x e [Wczoraj 18:14] Kojot: Rozbrajają mnie takie filmy na youtube; How to catch Deoxys. Koles idzie w trawke i spotyka deoxysa na 5 lvl'u --'
x e [Wczoraj 18:14] Futrzak: zgaduje, że chcesz shiny legende ta? :p
x e [Wczoraj 18:15] Futrzak: kojot: taa, hacki rzondzom. haxy też.
x e [Wczoraj 18:17] Kojot: Futrzak mylisz sie ;o http://www.youtube.com/watch?v=AyZf_tWXJQY
x e [Wczoraj 18:19] Futrzak: to co to ten SRing.
x e [Wczoraj 18:19] Kojot: Soft Reset / tak ;d
x e [Wczoraj 18:20] Futrzak: ring-reset? lolz? ._. a jak to sie.. tak jak na filmiku? hmm..
x e [Wczoraj 18:20] Kojot: Tak można mieć startery / legendy / poki które dostajesz później.
x e [Wczoraj 18:21] Kojot: Soft Reset. Nie ring ;d
x e [Wczoraj 18:23] Kojot: jemu się akurat szybko udało. ale normalnie to potrzeba jakieś ~~ 4k - 9k soft resetów.
x e [Wczoraj 18:24] Futrzak: SRing a nie SReset... a ja znalazłem inny sposób, tylko nie wiem skąd wziąć HM Dive...
x e [Wczoraj 18:26] Kojot: no jaki. Ja mam dive. ;d
x e [Wczoraj 18:26] Kojot: Soft Reset-ing. __'
x e [Wczoraj 18:28] Futrzak: skąd wziąść Dive?
x e [Wczoraj 18:29] Kojot: powiedz najpierw sposób. POtem Ci powiem gdzie dive . :d
x e [Wczoraj 18:29] PokeMan: http://xipog.pisz.pl/ru_a...des/henati.html
x e [Wczoraj 18:30] Kojot: ocb? PokeMan ? ;d
x e [Wczoraj 18:30] PokeMan: Vulpi powrzucał screeny Reva sprzed kilku lat i nawet ja się tam znalazłem :)
x e [Wczoraj 18:31] Kojot: Aaa xD
x e [Wczoraj 18:31] Kojot: szczerze ten wczesniejszy layout byl lepszy :D
x e [Wczoraj 18:33] PokeMan: no tak, ale minęły 2 lata, i obecnie nie są modne, takie kolorowe style
x e [Wczoraj 18:33] poxer: Dokładnie
x e [Wczoraj 18:34] poxer: Niestety
x e [Wczoraj 18:35] PokeMan: poza tym, obecny styl Reva ma podkreslać przynależność do Vall, bo niestety nadal zdarzają się tłuki, co myślą że PoPL to Vall...
x e [Wczoraj 18:36] Sara: Siemka!
x e [Wczoraj 18:36] Legends: Takich jest coraz więcej niestety ._. Ten styl to Ifr zrobił, nie?
x e [Wczoraj 18:37] poxer: A PoP nie był Vallhali?
x e [Wczoraj 18:37] PokeMan: http://xipog.pisz.pl/ru_a...n_1241133928649 .html
x e [Wczoraj 18:37] PokeMan: x e [Dzisiaj 18:37] poxer: A PoP nie był Vallhali? <<< był, ale 2 lata temu, odłaczono go przez to, że admini PoPL robili jaja z userów i jeden mod puścił tam porno...
x e [Wczoraj 18:38] PokeMan: Legends >> tak
x e [Wczoraj 18:38] poxer: Jak to porno?!?!?!
x e [Wczoraj 18:39] PokeMan: http://xipog.pisz.pl/ru_a...8945461117.html <<< i coś o PoPLu i PP2 :sliniak:
x e [Wczoraj 18:40] PokeMan: poxer > za dużo teraz to tłumaczyć, niestety o tym wszystkim - co się wtedy działo, a zbiegło z moim pojawieniem się na scenie - powstało kilka tematów i newsów na Vall, więc nie oczekuj że w 2 zdaniach ci to opiszę
x e [Wczoraj 18:44] poxer: Rozumiem :D
x e [Wczoraj 18:44] poxer: Wqrza mnie że zawsze jak wchodzę na Reva to mi wyskakuje zasrane "Usunięto nieprzeczytane posty"... -_-
x e [Wczoraj 18:45] Blue: Witam na chwilkę ^^
x e [Wczoraj 18:45] PokeMan: http://xipog.pisz.pl/ru_a...107845_121.html
x e [Wczoraj 18:45] Futrzak: żegnam po chwilce xD
x e [Wczoraj 18:46] PokeMan: a tak kiedyś wyglądało PC
x e [Wczoraj 18:46] poxer: NIE PIER**L! O_O
x e [Wczoraj 18:47] poxer: A czemu akurat viagra...? -_-
x e [Wczoraj 18:47] poxer: To były jeszcze czasy filmu 8, nie?
x e [Wczoraj 18:48] Futrzak: straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaszne!
x e [Wczoraj 18:48] poxer: Co ja chrzanię, siódmego.
x e [Wczoraj 18:50] Blue: Łoo, poke, nieźle.. ::D
x e [Wczoraj 18:51] Futrzak: a teraz, za czasów filmu 13 forum wygląda tak. super. poprawy chyba jakieś są, nie?
x e [Wczoraj 18:51] Kojot: pamietam ten theme. Nadal jest tylko raik to leń i nie chce mu się przerobić ;D
x e [Wczoraj 18:53] Blue: Raik mówił mi na GG że ma byc nowy theme. To było wiele miesięcy temu.
x e [Wczoraj 18:55] DominLoL: oby, bo ten powoli mi się przejada, jak da w tło coś zarypistego to mu chyba przebaczę
x e [Wczoraj 18:57] PokeMan: przede wszystkim jak da coś w tle, albo doda większe logo to serwer nie wyrobi :sliniak:
x e [Wczoraj 19:01] Futrzak: już jest coś w tle.
x e [Wczoraj 19:03] PokeMan: czarna wstążeczka zajmuje tylko 16 kb, da się przeżyć, ta dziewczynka co była poprzednio ważyla kilka razy więcej
x e [Wczoraj 19:04] PokeMan: no nic, i tak zblikża się koniec roku, więc aktywność maleje, ale pewnie w wakacje będę musiał upgradować serwer do lepszego, jeśli ma to uciągnąć...
x e [Wczoraj 19:09] poxer: Hehehe
x e [Wczoraj 19:23] Legends: Lepiej by było jakbyście nie "hehehali", tylko się do gry zapisywali x_X.
x e [Wczoraj 19:26] poxer: Ja mam już 2 MG, sorki.
x e [Wczoraj 19:28] Futrzak: lol, me too.
x e [Wczoraj 19:43] plutonio: A mi sie historii nie chce pisać ^^
x e [Wczoraj 19:47] Legends: Plutek: Kiedyś prowadziłem gry bez historii. Tak zrobiły się advantury Aera, Toxiego i FreeQ. Może tak wolisz?
x e [Wczoraj 19:52] Futrzak: futrzak znalazł fajne anime. :p
x e [Wczoraj 20:07] M4tEUSh!: nazwa dawno dobrego nie wiedziałem :/
x e [Wczoraj 20:11] Futrzak: jak wytłumaczyć komuś co to PBF? ._.
x e [Wczoraj 20:14] PokeMan: http://pl.wikipedia.org/wiki/Play_by_forum
x e [Wczoraj 20:16] M4tEUSh!: dzięki poke
x e [Wczoraj 20:18] poxer: Hehehehe... dobre. Ja tłumaczyłem kolegom sam. Katorga. O_o
x e [Wczoraj 20:34] M4tEUSh!: http://demotywatory.pl/1424541/Manga Dobre :P
x e [Wczoraj 20:48] Futrzak: dooobre xD
x e [Wczoraj 20:54] James18: Ohayo
x e [Wczoraj 21:10] berry: hi, kids XD
x e [Wczoraj 21:10] berry: Jamesie można się zgłosić ? :p
x e [Wczoraj 21:16] James18: Gdzie ?? Do mnie ??? Jeśli tak to będzie mi bardzo miło gościć Wyróżninego w moich skromnych progach
x e [Wczoraj 21:24] berry: dziękuje xP
x e [Wczoraj 21:38] James18: Idę już, naraska.
x e [Wczoraj 21:38] berry: na razie o;
x e [Wczoraj 21:41] PokeMan: http://pokecollect.net.pl...p?p=36818#36818
x e [Wczoraj 21:44] berry: Shernon też odszedł no nie.?
x e [Wczoraj 21:56] PokeMan: dużo odeszło, ale ja nic nie wiem, bo się z tym nie ogłaszali :sliniak:
x e [Wczoraj 22:02] Sara: Ja spadam! Dobranoc!
x e [Wczoraj 23:10] Afil: *ziew* co tam ? ^^

Sygnatura użytkownika