POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
25 Maj 12, 04:37
Gra Wikkaz'a
Autor Wiadomość
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 20 Marzec 10, 09:45   


Bella zdenerwowała się twoją uszczypliwą uwagą, nie lubiła jak ktoś ją krytykuje. Ale teraz walka. Growlithe był bardzo szybkim pokemonem bez problemu poradził sobie z Take Downem. Jednakże Eevee się odgryzł i to jak!. Kiedy miał zaatakować rozpędził się tak mocno że zaatakował quick attackiem, nawet Growlithe, nie miał szans na ucieczkę(50 szczęścia). Seria tackle udała się niestety, później szybko Growlithe odpowiedział FlameThrowerem. Bieganie wokół Growlith'a, też nie przyniosło największych skutków, bo piesek wyczuł twojego pokemona i kiedy ten go okrążał rzucił się na niego. Próba atakowania na zmianę też nie wypaliła w 100%, większość Take Down'ów nie trafiała, gdyż Growlith. był zbyt szybki. Próba wskoczenia na plecy jakoś się udało, gryzienie także, lecz nie bardzo gdyż Growlithe, miał grubą warstwę sierści i ciężko było się przebić. Jednakże atakowanie innymi atakami, udało się jak najbardziej Growlith'e był zdenerwowany, bo nie mógł w żadne sposób zrzucić twojego pokemona,tzn. zrzucił, ale sam ucierpiał gdyż uderzył z tobą w drzewo. Seria Quick attacków się udało, przez chwilę Growlith był zdezorientowany, co twój podopieczny wykorzystał Take downam'i i tackle.
Growlith był bardzo zdenerwowany, więc zaczął atakować w twoją stronę Flamethorowerami i potem zaczął cie mocno gryźć. Twój pokemon mocno dostał, ale jednak dalej walczył. Nawet to mu pomogło, gdyż bardziej się mobilizował. Walczyli tak łeb w łeb, raz przeważał Growlith, raz Eevee. Kiedy już Eevee miał zadać ostatnio cios tej tury, Growlith złapał szybko twojego pokeballa i sam siebie złapał, co chyba oznaczało że jesteś świetnym trenerem. Łatwo poszło, pokeball zamigotał parę razy, po czym usłyszałeś charakterystyczny głos twojego pokeballa. Bella była zaskoczona i trochę zazdrosna że tak szybko poradziłeś sobie z Growlithem.
Jest już 17.30, ściemnia się za godzinę, a do PokeCenter jest 20 minut drogi, może warto już wracać?-powiedział Edward, po czym podrapał się po głowie
-Tym bardziej, że chyba zaraz zacznie padać-oznajmiła Bella i chyba miała racje, gdyż nad waszymi głowami pojawiły się czarny chmury.
 
     
wikkaz 
Gapa, gubi PokeBalle
GGGłodzilllaaaa



Wiek: 29
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 124
Skąd: Łódź
Kontakt:
Wysłany: 20 Marzec 10, 12:02   


- Wspaniale w końcu mamy nowego przyjaciela w zespole. I do tego ta walka była niesamowita. A mój Eevee nauczył się nowego ataku.- Mówię i uśmiecham się do przyjaciół.
Zaraz po tym skanuję mojego nowego pokemona, PokeDexem aby dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Ma imponującą siłę wiec zna pewnie świetne ataki.
Kiedy już go przeskanuje zwracam się ponownie do przyjaciół:
- Wiecie, co ja wolę najpierw iść się zapisać na te pokazy. Mam już dwa, pokemony więc mogę. Do tego na tym jest ograniczona liczba miejsc, więc wolę to zrobić wcześniej niż by miało zabraknąć dla mnie miejsca.
Chwilę po tym kieruję się razem z nimi, jeśli chcą zapisać się na pokazy. Kiedy tam dotrę płacę 150$ na wstęp i jako moje pokemony podaję Eevee i Growlithe.
Kiedy już się zapiszę idziemy do PC, aby wyleczyć nasze pokemony. Tam też bierzemy jakiś pokój żeby przenocować.

 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 20 Marzec 10, 17:49   


Gdy twój pokedex znalazł się przed pokeballem Growlitha, wyskrzeczał on
Cytat:
58 Growlithe

Płeć:Samiec
Ataki:Bite, Ember, Leer, Roar
Sp. Atak:Flamethrower
Umiejętność :Flash Fire-
Jeśli pokemon zostaje uderzony atakiem ognistym, jego atak i specjalny atak podwyższa się

Nawet dobre. Kiedy doszedłeś na miejsce, nikogo oprócz ciebie, Edwarda, Belli i jakiegoś człowieka, nie było. Chyba tu były zapisy, można było to wywnioskować po ogromnej tabliczce zapisy. Doszedłeś tam z Bellą, Edward postanowił udać się do PokeCenter, bo niby po co by tu czekał na was. Dostaliście standardowy formularz zapisu. Wypełniłeś ten formularz przed Bellą, co oznacza że zostałeś zapisany jako gracz #1. Poczekałeś na Belle, która troszkę się męczyła nad formularzem. Kiedy go nareszcie skończyła, udaliście się do pokecenter. Kiedy doszliście i zapytaliście się siostry Joy o pokój ona wytłumaczyła wam że wasz kolega wynajął już pokój, znajduję się pod numerem 16. Gdy zjawiliście się w środku, zobaczyliście Edwarda, który bawił się ze swoim pokemonem. Pokój nie był za wielki, jednakże były w nim 3 łóżka. Za wami zjawiła się Siostra Joy, która poprosiła o pokemony, powiedziała że odda je wam rano. Przywiozła także ze sobą trochę jedzenia. Edward się rzucił na niego jakby nigdy nie widział nic do jedzenia.
 
     
wikkaz 
Gapa, gubi PokeBalle
GGGłodzilllaaaa



Wiek: 29
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 124
Skąd: Łódź
Kontakt:
Wysłany: 20 Marzec 10, 18:03   


Wstaję z łóżka, na którym siedziałem i podchodzę do Joy. Następnie podaje jej Balle z Eeveem i Growlithem, po czym również zabieram się z jedzenie. Tylko, że ja to robię o wiele bardziej normalnie i kulturalnie. Powoli biorę coś do jedzenia i tak samo bez pośpiechu jem to. Przyglądam się dokładnie, co jest na stoliku/ tacy i jem to, na co akurat mam największą ochotę. Potem patrzę na zegarek w, Navie aby sprawdzić, która jest godzina. Kiedy będę już to wiedzieć i będzie już późno to kieruję się do łazienki, aby wziąć prysznic i odświeżyć się po ciężkim dniu. Kiedy już wyjdę z łazienki. Nastawiam sobie w Navie budzik na godzinę 8:30. Chcę wstać trochę wcześniej, aby nie spóźnić się na pokaz i do tego poprawić trochę wygląd moich podopiecznych przynajmniej uczesać ich futerka, aby nie były zbytnio potargane. Zaraz po nastawieniu budzika kładę się spać. Życząc przed tym miłej nocy przyjaciołom.

 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 20 Marzec 10, 18:31   


Zrobiłeś to kulturalnie, a za twoim przykładem poszła Bella, która nie chciała być gorsza od ciebie. Gdy zjedliście kolację, ty z Bellą, nastawiliście swoje pokenavy i udaliście się na spoczynek, oczywiście każdy do oddzielnego łóżka. Edward postanowił jeszcze troszkę posiedzieć i pooglądać Sinnohwskie telenowele. Bardzo ci to przeszkadzało w śnie, gdyż Edward, olewał to że masz jutro pierwszy Contest w swoim życiu, wolał oglądać jakieś seriale, w którym grali ludzie przebrani za pokemony.
Jednakże jakoś poszedłeś spać.
Rano o 8.30 obudził cię zegarek, lecz nikogo nie zastałeś w pokoju, domyśliłeś się że dwójka twoich przyjaciół poszła trenować swoje pokemony, lub przygotować je do pokazu, a Edward się temu przygląda. Na twojej szafce nocnej były dwa pokeballe, z przypiętymi karteczkami. Na jednym znajdowała się karteczka Eevee, a na drugim- Growlithe. Pewnie siostra Joy przyniosła je jak spałeś. Czas jednak się powoli zbierać, gdyż niedługo za 3.30h zaczyna się turniej, a lepiej się nie spóźnić.
Tymbardziej że musisz jeszcze się jakoś doprowadzić do porządnego stanu, gdyż to troszkę dziwnie będzie wyglądało, piękny pokemon i niezbyt zadbany trener.
 
     
wikkaz 
Gapa, gubi PokeBalle
GGGłodzilllaaaa



Wiek: 29
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 124
Skąd: Łódź
Kontakt:
Wysłany: 20 Marzec 10, 18:53   


Wstaję wiec pośpiesznie i jak najprędzej idę do łazienki, aby doprowadzić się do stanu używalności. W łazience, kiedy będę już dobrze wyglądać zakładam czyste rzeczy takie, w których będę wyglądać elegancko na konkursie. Kiedy już doprowadzę się do normalnego stanu jem szybkie śniadanie i jak najszybciej przypinam Balle do paska i biorę wszystkie swoje rzeczy. Zamykam pokój wychodząc z niego i jak najszybciej kieruję się do budynku, w którym będzie odbywał się Contest.
Gdy tam dotrę jak powoli już sprawdzam godzinę i idę do pomieszczenia przeznaczonego dla zawodników. Tam poprawiam futerka moich pokemonów o ile to będzie potrzebne i zawracam je do Balli, aby do rozpoczęcia pokazów w nich posiedziały. Staram się też przed rozpoczęciem Contestu dowiedzieć się jak dokładnie będzie wyglądać pierwsza runda i cały Contest.
Jeśli jeszcze ktoś będzie w pomieszczeniu przyglądam się mu i patrzę czy ma przy sobie jakiegoś pokemona.

 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 21 Marzec 10, 12:24   


Umyłeś się i założyłeś piękny strój. Po chwili już byłeś gotowy do pójścia na konkurs, jeszcze tylko śniadanie. Nie było tak obfite jak kolacja, ale to raczej nie wina siostry Joy, lecz Edwarda, któremu było mało po kolacji, jednak małe co nieco mogłeś skonsumować. Tak, więc po śniadaniu, zamknąłeś pokój i udałeś się prosto do Viridian Arena, które mieściło się tuż obok PokeCenter.
Wszedłeś do środka, które w odróżnieniu do miejsca wczorajszych zapisów było przeludnione, było tu troszkę więcej osób niż sami gracze. Po chwili zauważyłeś Belle z Edwardem, która czyściła swoje pokemona. Postanowiłeś się dosiąść do nich i sam uczesałeś swoje pokemony, które były przez to wniebowzięte, widać bardzo lubiły jak się je czesze (+10 Eevee). Twoje pokemony były już w pełni przygotowane do konkursu. Teraz tylko trzeba czekać na wylosowanie par. Wykorzystując ten czas przed losowanie obejrzałeś wszystkie pokemony w sali, a było ich pełno. Z tych znanych tobie widziałeś, pikachu, eevee'go., pidgeya, nidoqueen i można by tak dosyć długo wymieniać, lecz nie ma czasu gdyż właśnie następuje losowanie uczestników. Zobaczyłeś wszystkie osoby na wielkim telewizorze, ty byłeś pod jedynką. Chwila emocji i na telewizorze pojawiłeś się z jakimś gościem z numerem 10. Zauważyłeś go miał przy sobie chyba Crobata i Snovera, jak to powiedział ci Edward, gdyż drugi pokemona nie znałeś. Twój pojedynek będzie pierwszy, odbędzie się za 20 minut, więc czas na ostatnie przygotowania.
 
     
wikkaz 
Gapa, gubi PokeBalle
GGGłodzilllaaaa



Wiek: 29
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 124
Skąd: Łódź
Kontakt:
Wysłany: 21 Marzec 10, 12:59   


A czy Contest nie powinien zacząć się od pokazu? :P
------------------------------------
No to moja walka będzie pierwsza. Będzie dobrze. Koleś wygląda na silnego przeciwnika, ale i tak powinniśmy sobie z nim poradzić. Jesteśmy silni, więc pokonamy wszystkich w tym turnieju. Musimy tylko przy atakach okazywać dużo gracji i piękna abyśmy nie tracili punktów. Do tego trzeba pozbawiać jak najwięcej punktów zabierać przeciwnikowi. No, ale nie ma, co się denerwować. Damy sobie radę i zwyciężymy.- Mówię do pokemonów i głaszcze je po główkach.
Następnie zawracam je do Balli i żegnam się z przyjaciółmi. Chwilę po tym powoli kieruję się na arenę gdzie będzie odbywała się moja walka.
Kiedy dojdę tam patrzę jeszcze ile zostało mi do niej czasu i wyczekuję momentu, w którym zostanę wywołany na arenę, aby rozpocząć walkę. Ciekawi mnie tylko, dlaczego na Contescie nie zaczynają od pokazu tylko od razu od walk. Ale w końcu to nie jest normalny Contest.

 
     
plutonio 
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 28
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 129
Wysłany: 21 Marzec 10, 18:33   


My Phail. xD Dobra od następnego się poprawię.
------------------
Jak to mówią "Co kraj to obyczaj", ale nie teraz o tym, gdyż zostałeś poproszony o wyjście na arene. Gdy to zrobiłeś, zobaczyłeś na miejscach siedzących około 10-15k ludzi. Krzyczeli oni głośno, przez co prawie zagłuszyli przedstawienie twojej osoby przez komentatora. Teraz publiczność ucichła, zauważyłeś jak dostojnym krokiem na salę wkracza twój przeciwnik.
-Tak oto przed wami zwycięzca ubiegło rocznego konkursu. Nie zostawił konkurencji najmniejszej nadzieji. OTO HARRY OSUO!!-wykrzyczał komentator po czym publiczność oniemiała. Wszyscy widocznie go kochali, nawet nie zwrócili uwagi na przedstawienie sędziów. Główny sędzia tego turnieju, czyli Pan Burmistrz, rzucił monetą, jeśli reszka zaczyna Wikkaz, orzeł-Harry. Moneta przez chwilę wisiała w powietrzu, kiedy wreszcie opadła wskazała reszkę. Zaczyna Wikkaz. Musi się bardzo postarać by wygrać z murowanym faworytem to wygrania tego konkursu.
 
     
wikkaz 
Gapa, gubi PokeBalle
GGGłodzilllaaaa



Wiek: 29
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 124
Skąd: Łódź
Kontakt:
Wysłany: 21 Marzec 10, 20:37   


Nie napisałeś, jakie są walki, więc zakładam, że będą 1 vs 1 tak jak zazwyczaj w Anime. Napisz mi tylko w kolejnym poście jak ma wyglądać walka. Czy 1vs1 czy dwa razy 1vs1?? ^^
-------------------------------------------------
*No po prostu super. Pierwsza walka i od razu faworyt Contestu. Ciężko będzie z tym kolesiem, ale może jakimś cudem uda mi się go pokonać. Z tego, co widziałem to ma dosyć silne pokemony. Skoro nie wiem jak będzie wyglądać walka to muszę wybrać pokemona, który ma szanse pokonać oba jego poki. Eevee może poradzi sobie ze Snoverem, ale może nie poradzić sobie z Crobatem. Dlatego nie ma, co ryzykować. Wolę użyć Growlithe, ponieważ on ma szanse z obydwoma pokemonami tego kolesia. Nie ma, co czekać przekonam się o wszystkim zaraz, kiedy zacznie się walka.*
Chwilę nad wszystkim rozmyślam aż w końcu postanawiam wziąć się w garść i wybrać pokemona.
Łapę za Balla z Growlithe'm i rzucam nim z gracją. Kiedy mój podopieczny tak samo pojawi się na scenie mówię do niego:
- Mały nie znamy jeszcze naszego przeciwnika wiec na początek wydam ci krótkie polecenia, które na początek starczą. Będą to ruchy przystosowane do pokazu a nie zwykłej walki. Kiedy pojawi się twój przeciwnik na arenie od razu rozpocznij atak. Na początek wyślij kilka serii Ember tak, aby leciały centralnie na wprost. Od razu po tym wyślij za Ember potężny Flamethrower, który uderzy w nie i rozpryśnie się w różne strony atakując w przeciwnika, co też powinno go zająć. Wykorzystaj to i biegnij jak najszybciej w stronę przeciwnika. Przeskocz przez ogień i uderz go kilkoma potężnymi Bite. Następnie osłab go kilkoma Leer. Rozpędź siei biegnij wprost na niego, po czym odbij się od ziemi i robiąc fikołki uderz przeciwnika kilkoma Flamethrower. Potem wysyłaj w jego stronę ogniste kręgi wytworzone z Ember. Potem uderzaj w niego przez cały czas Flamethrower tylko postaraj się go trochę podkręcić i po krawędziach miotacza płomieni dodaj też kilka, Ember które wzmocnią ognistą siłę ataku.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.