POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Najlepszy system

Jaki system jest wed³ug ciebie najlepszy?
Windows XP
37%
 37%  [ 17 ]
Windows Vista
13%
 13%  [ 6 ]
Windows 7
40%
 40%  [ 18 ]
Linux
6%
 6%  [ 3 ]
Macintosh
2%
 2%  [ 1 ]
G³osowañ: 34
Wszystkich G³osów: 45

Autor Wiadomo¶æ
Vabigoon 
Powoli siê wkrêca
Howgh!



Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wys³any: 10 Sierpieñ 09, 10:08   

Cytat:
Z vist± sytuacja jest o tyle skomplikowana ¿e jak ma siê du¿o ramu to system dzia³a elegancko (niektóre programy szybciej ni¿ na XP). Sam system bierze ponad 1 gb pamiêci RAM a to liczba bardzo du¿a. Jednak przy 4 GB RAM u¿ywanie Windowsa XP jest marnotrawstwem potencja³u. Po prostu XP nie obs³uguje w pe³ni wiêcej ni¿ 3 GB pamiêci.


Fail :D

Xp home - 4
Xp professional - 8

jak jest potrzebne to uwierz mi :p na pewno uzyje tyle ile masz. (jezeli miescisz sie w tym systemowym limicie.
 
     
Jasio³ek 
Pewnie nie zna PokeMana
Gekonowaty



Wiek: 26
Do³±czy³: 04 Sty 2010
Posty: 2
Sk±d: Z Europy,Polski
Wys³any: 10 Marzec 10, 20:43   

Wed³ug mnie Linux Ubuntu czemu? Darmowy,mo¿na robiæ z nim co siê chce.narazie mam windows xp ale bede próbowa³ przejsc na Linxa
 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Do³±czy³: 29 Sie 2009
Posty: 326
Sk±d: z regionu Kanto
Kontakt:
Wys³any: 10 Marzec 10, 20:48   

Dla mnie Windows 7 dlaczego?? bo :
ZMieniaj±ce siê tapety , szybciej dzia³a

Sygnatura użytkownika

 
     
Lexio 
Bug Catcher



Wiek: 30
Do³±czy³: 22 Gru 2009
Posty: 280
Sk±d: Krakow
Kontakt:
Wys³any: 10 Marzec 10, 20:55   

windows xp poniewaz mi dosc szybko chodzi

Sygnatura użytkownika
Pokemony gora!!!!!!!!!!!!!
 
     
Rennossa
Gapa, gubi PokeBalle
...wolê swoj±...



Do³±czy³: 18 Mar 2009
Posty: 218
Sk±d: z Floaromy
Wys³any: 11 Marzec 10, 17:10   

Inaku¶, tnie ci siê bo masz pewnie 64 bitowy system. NO$GBA jest dla 32 bitowych systemów, a ¿e masz 2-rdzeniowy procesor ta nawet lepiej. A wracaj±c do ³indo³sów:
XP (u¿ywam) oraz 7-moja siostra go ma (kiedy¶ mia³a Viste :lol: ) i teraz na kompie posz³o by GTA IV na full detalach ale ona nie pozwala instalowaæ na tym lapku gier (ma jedynie emulator NES i tanki ^^ ).

Sygnatura użytkownika
 
     
Karlos 
Pewnie nie zna PokeMana
Ale wolê Berry!



Wiek: 28
Do³±czy³: 07 Lut 2010
Posty: 79
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 11 Marzec 10, 17:19   

Ja tu stawiam na siódemkê, bo np. mam kompa z procesorem 2-rdzeniowym, grafa Nviadia GeForce 7700 co¶tam,3 gb ramu, ale na laptopie ze zintegrowan± kart± i ogólnie s³abszym ale z windowsem 7 szybciej mi dzia³a platinum! A mój komp jest miesi±c po ca³kowitym formacie... -_-

Sygnatura użytkownika
 
     
Vegon 
Gapa, gubi PokeBalle
Fan Messiego



Wiek: 27
Do³±czy³: 10 Sty 2010
Posty: 214
Sk±d: Z Kanto
Wys³any: 23 Marzec 10, 14:36   

Windows XP dlaczego?
bo j± mam i mi siê podoba

Sygnatura użytkownika

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 23 Marzec 10, 20:53   

Vista.

lol wystarczy mieæ ¶redniej klasy komputer i nie ma ¿adnej ¶ciny.

poza tym, nuby u¿ywaj±ce systemów 32-bit - wyjd¼cie. ;d

Sygnatura użytkownika
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Do³±czy³: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wys³any: 23 Marzec 10, 20:58   

Xarox ty kutfo ;d

@kup mi lepszy sprzêcior to pogadamy a przechwa³ki sobie w dupsko wsad¼ :p

Sygnatura użytkownika

 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 16 Kwiecieñ 10, 20:29   

£indo³s 95 jest s³ita¶ny. :)
Tak na serio to XP. Siódemka nie jest taka z³a, po czê¶ci jest to " Remake " Xp'eka :d
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.