Dobra prosi³bym teraz wszystkich o ocenê prac i zg³oszeñ ³±cznie.
Bez brania pod uwagê sta¿u na forum i wieku zg³aszaj±cego, ani na jego pozycjê w Pokescenie. Proszê o wys³anie mi ocen na PW.
Lepiej ¿eby¶cie tu nie pisali, bo kolejne oceny bêd± pod¶wiadomie niestety kierowane wyja¶nieniami pozosta³ych osób.
Ponawiam pro¶bê o oddawanie g³osów. Prawo do tego maj± WSZYSCY GMOsoby z pc teamu czyli modzi, admini i junior admini. Oraz Drago Nie zapomnijcie o szymbarze, którego podanie wraz z opowiadaniem dla u³atwienia zamie¶ci³em w po¶cie z podaniem DominLoLa.
Xillor 9,18
Blue 7,55
berry 6,93
pluton 6,22
-----------------------------
szymbar 5,87
James 5,68
poxer 4,62
Domin 4,3
Sara 3,12
Uzna³em, ¿e zgodnie z pro¶b± Poke przyjmiemy 4 gm-ów. Poza tym osoby które mia³y oceny poni¿ej 6 punktów nie prezentowa³y tak wysokiego poziomu by mog³y prowadziæ gry. Dziêki wszystkim, którzy g³osowali.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.