POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
19 Maj 13, 10:08
Pokelegends
Autor Wiadomość
Soul0746 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: 21 Luty 10, 19:18   Pokelegends

Witam ! Zapraszam na forum utworzone 6 dni temu , nikogo nie ma bo jeszcze nie reklamowałem bardzo proszę nie usuwać tematu i nie wyzywać np Głupie forum bo nie ma stylu.
Stylu nie ma ponieważ gdy Wgrywam do Templates to ich nie ma jak ktoś wie jak zrobić żeby style były to na PW.

Link: www.pokelegends.xaa.pl/
Nie ma żadnych użytkowników oprócz mnie. Proszę się rejestrować !

Szukamy modów i MG
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 21 Luty 10, 19:55   

Odsyłam do regulaminu reklam


http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=208



Jak dla mnie forum kiepskie

Nie potrafiłeś po zadnie tego upakować

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 21 Luty 10, 21:21   

Soul0746 napisał/a:
Zapraszam na forum utworzone 6 dni temu

Wow, przez tyle dni, to ja bym thema fajnego zrobił, zebrał z 4 ludzi do pomocy i z 8 zwykłych users, logo itp... chłopie, dużo czasu zmarnowałeś...

Soul0746 napisał/a:
nikogo nie ma bo jeszcze nie reklamowałem

A znajomi na GG/innym forum/NK/Grono itp ?

Soul0746 napisał/a:
nie wyzywać np Głupie forum bo nie ma stylu.

Dobrze , dostaniesz za co innego...- głupie forum bo...nie ma logo ( dobrego )

Cytat:
Stylu nie ma ponieważ gdy Wgrywam do Templates to ich nie ma jak ktoś wie jak zrobić żeby style były to na PW.


Oczywiście nie przyszło do głowy aby zapytać na forum supportu skryptu, ewentualnie ściągnąć Handbooka do przemo. Zamiast tego, lepiej jawnie przyznać się, że nie umie się elementarnej rzeczy i tym samym się skompromitować. Elementarna, bo widzę że chcesz samemu wszystko, a na twoim etapie, lepiej wybrać fora.pl, czy jakieś (ć)pun.pl

Soul0746 napisał/a:
Nie ma żadnych użytkowników oprócz mnie. Proszę się rejestrować !

Niezła zachęta, już leeecę

Soul0746 napisał/a:
Szukamy modów i MG

My, czyli kto ? Przecież jesteś sam...

Prośba do modów itp. : nie usuwajcie itp. fajnie się pośmiać :D

żeby jeszcze napisał/reklamował ktoś, kto jest aktywny na PPSie, PC, to rozumiem, ale nikomu nieznany człek ? Zapewne zaraz wyskoczysz, co zrobić aby być znanym... Odp: zamiast robić nowe beznadziejne fora, udzielać się na istniejących, wszak zanim Einstein zmieniał prawa fizyki, nauczył się tych jakie były wcześniej.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 21 Luty 10, 21:32   

Kod:
1. - Zakładać tematy w tym dziale możemy dopiero po napisaniu 25 postów włącznie.


Nie czytałeś regulaminu ? -.-

A poza tym :
1.
Forum.... puste >.<
Poszli tam jedynie ludzie którzy idą wszędzie, a potem wracają.
2. Brak grafiki.... -.-
3. Najpierw zacznij zbierać ludzi, a potem bierz MG -.-
Bo teraz będziesz miał jednego Admina/MG (ciebie), jednego Jr. Admina/MG (Sara), a reszta to MG -.-
4. Pewnie pierdykniesz się jak ja :D
Chodzi o to, że zbierzesz kilka osób, a potem ded :D

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 30 Listopad 10, 13:57   

Afil napisał/a:
Chodzi o to, że zbierzesz kilka osób, a potem ded :D

I bez tego, można Ded ^^

No cóż, autor topicu ma bardzo zmienne zainteresowania ( aktualnie możemy mu życzyć powodzenia w Metinie ) więc niewielka szkoda, przepadku forum. Poza tym...jak można poważnie traktować człeka, który regnął się tu, tylko dla reklamacji swojego porywu bezmyślnego ?

@Nexus z dołu: trzeba było być kompletnym ^*%6%(9 żeby po napisaniu TAKIEGO reg. wierzyć, że dział będzie aktywny.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 30 Listopad 10, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 30 Listopad 10, 14:02   

JA PIER****!

POKE! regulamin chłopie!!

strona jak znam życie padła, po co temat zaczynać!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 1 Grudzień 10, 15:39   

PokeMan. :)



Tyle.

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.