Nie chodzi o to :-? , ¿e nie chce nic instalowaæ, tylko , ¿e nowy na razie jest przepe³niony i dopóki sobie DVD nie kupie, ¿eby to nagraæ to na nic miejsca nie ma, a stary jest z 1997 roku
Minimalne wymagania gry to Procek 166 pamiêæ 32 ram i ciupiesz w herosy.
Podejrzewam ze mo¿esz mieæ w³a¶nie takie parametry starego kompa wiec czemu mia³ by¶ nie zagraæ
A s³yszeli¶cie kiedy¶ o takim dodatku - Wake Of Gods? Ja móg³bym zagraæ, ale jak bêdziecie graæ w ten dodatek ;P
Nie s±dzê ¿eby w Wake of Gods mo¿na by graæ przez neta bo to nieoficjalny dodatek robiony przez rosyjskich hackerów/jakby kto¶ nie wiedzia³ xd Zreszt± oni tam przesadzili z tymi ulepszeniami a na dodatek du¿o rzeczy jest z H4 wiêc ¿adna nowo¶æ :-P
bo to nieoficjalny dodatek robiony przez rosyjskich hackerów
Hackerzy nie zajmuj± siê robieniem modów do gier :o
Cytat:
Nie s±dzê ¿eby w Wake of Gods mo¿na by graæ przez neta
Je¶li w zwyk³ej wersji mo¿na graæ przez internet to w modzie na pewno tak¿e mo¿na.
1.Tak by³o na oficjalnej stronie Wake of Gods xd "stworzona przez rosyjskich hackerów" mo¿e oni hackerów i programistów nie rozró¿niaj± wiêc st±d ten b³±d zreszt± nie wiadomo xd
2.Jak próbowa³em z kumplem przez Hamachi zagraæ to wyskakiwa³y nam jakie¶ b³êdy :-P
2.Jak próbowa³em z kumplem przez Hamachi zagraæ to wyskakiwa³y nam jakie¶ b³êdy :-P
To nie zale¿a³o od moda. My te¿ próbowali¶my siê po³±czyæ ze zwyk³± wersj± i na nic siê to nie zda³o chocia¿ tyle kombinacji by³o ¿e masakra.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.