POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Heroes III
Autor Wiadomo¶æ
Neko 
Pewnie nie zna PokeMana
Aktualnie Migeru



Wiek: 31
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 22
Sk±d: Katowice
Kontakt:
Wys³any: 26 Grudzieñ 08, 12:13   

Nie chodzi o to :-? , ¿e nie chce nic instalowaæ, tylko , ¿e nowy na razie jest przepe³niony i dopóki sobie DVD nie kupie, ¿eby to nagraæ to na nic miejsca nie ma, a stary jest z 1997 roku :D
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 33
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wys³any: 26 Grudzieñ 08, 12:56   

Minimalne wymagania gry to Procek 166 pamiêæ 32 ram i ciupiesz w herosy.
Podejrzewam ze mo¿esz mieæ w³a¶nie takie parametry starego kompa wiec czemu mia³ by¶ nie zagraæ

 
     
Neko 
Pewnie nie zna PokeMana
Aktualnie Migeru



Wiek: 31
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 22
Sk±d: Katowice
Kontakt:
Wys³any: 26 Grudzieñ 08, 14:10   

+ hamaczi :) , przy którym komp siê wiecha, ale ju¿ mam dvd, wiêc jest ok ;-)
 
     
Komar 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 36
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 81
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 30 Grudzieñ 08, 15:55   

Ja chce, ja ! :D
 
     
Bary 
Pewnie nie zna PokeMana
: O



Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 99
Sk±d: Elbl±g
Wys³any: 30 Grudzieñ 08, 16:28   

Komar, bez Ciebie siê turniej nie odbêdzie bo bêdziesz hosterem we wszystkich grach xD D

Cytat:
+ hamaczi :) , przy którym komp siê wiecha, ale ju¿ mam dvd, wiêc jest ok ;-)


pzdr.
 
     
Xantos
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 34
Do³±czy³: 11 Lis 2008
Posty: 140
Wys³any: 30 Grudzieñ 08, 17:23   

Jack Sparrow napisa³/a:
A s³yszeli¶cie kiedy¶ o takim dodatku - Wake Of Gods? Ja móg³bym zagraæ, ale jak bêdziecie graæ w ten dodatek ;P


Nie s±dzê ¿eby w Wake of Gods mo¿na by graæ przez neta bo to nieoficjalny dodatek robiony przez rosyjskich hackerów/jakby kto¶ nie wiedzia³ xd Zreszt± oni tam przesadzili z tymi ulepszeniami a na dodatek du¿o rzeczy jest z H4 wiêc ¿adna nowo¶æ :-P

Sygnatura użytkownika




 
     
Bary 
Pewnie nie zna PokeMana
: O



Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 99
Sk±d: Elbl±g
Wys³any: 30 Grudzieñ 08, 18:52   

Cytat:
bo to nieoficjalny dodatek robiony przez rosyjskich hackerów


Hackerzy nie zajmuj± siê robieniem modów do gier :o

Cytat:
Nie s±dzê ¿eby w Wake of Gods mo¿na by graæ przez neta


Je¶li w zwyk³ej wersji mo¿na graæ przez internet to w modzie na pewno tak¿e mo¿na.
 
     
Xantos
Gapa, gubi PokeBalle



Wiek: 34
Do³±czy³: 11 Lis 2008
Posty: 140
Wys³any: 30 Grudzieñ 08, 19:36   

Bary napisa³/a:
Cytat:
bo to nieoficjalny dodatek robiony przez rosyjskich hackerów


Hackerzy nie zajmuj± siê robieniem modów do gier :o

Cytat:
Nie s±dzê ¿eby w Wake of Gods mo¿na by graæ przez neta


Je¶li w zwyk³ej wersji mo¿na graæ przez internet to w modzie na pewno tak¿e mo¿na.


1.Tak by³o na oficjalnej stronie Wake of Gods xd "stworzona przez rosyjskich hackerów" mo¿e oni hackerów i programistów nie rozró¿niaj± wiêc st±d ten b³±d :lol: zreszt± nie wiadomo xd
2.Jak próbowa³em z kumplem przez Hamachi zagraæ to wyskakiwa³y nam jakie¶ b³êdy :-P

Sygnatura użytkownika




 
     
Bary 
Pewnie nie zna PokeMana
: O



Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 99
Sk±d: Elbl±g
Wys³any: 30 Grudzieñ 08, 21:20   

Cytat:
2.Jak próbowa³em z kumplem przez Hamachi zagraæ to wyskakiwa³y nam jakie¶ b³êdy :-P


To nie zale¿a³o od moda. My te¿ próbowali¶my siê po³±czyæ ze zwyk³± wersj± i na nic siê to nie zda³o chocia¿ tyle kombinacji by³o ¿e masakra.
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 33
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wys³any: 30 Grudzieñ 08, 23:06   

Bary ja chyba ju¿ nie zagram w tym konkursie próbowa³em z kuzynem z komarem i nic ci±gle to samo ;//

 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.