POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
8 Marzec 13, 10:32
Nabór na moderatora.
Autor Wiadomość
Sousuke 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 23
Wysłany: 25 Grudzień 09, 17:51   

Doświadczenie w moderowaniu, jakieś 4 lata jak nie więcej.
Przesiadywać na forum mogę tyle ile będzie od tego wymagało powierzone mi zadanie.

Sygnatura użytkownika
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 25 Grudzień 09, 20:48   

Mało doświadczenia, ale mogę się wyrobić.
Trochę ludzie mnie tu już zna i jestem ,,pozytywnie'' świrniętą osobą.
Siedzę na forum praktycznie 10h. w dniu.
(Czasami więcej, a czasami mniej.)
No i więcej nie wymyślę.... więc wybaczcie.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 26 Grudzień 09, 10:31   

Dobra... Wahałem się długo, czy kandydować na moderatora czy na MG.
Jednak po dwóch dniach, posłucham się kolegi. Gdyż uważa, że się na Mistrza gry nie nadaję :P


~~Uważam, że powinienem zostać moderatorem, gdyż mam czas, chęci i zapał.
~~Do tego znam prawie każdego na forum, długo tu już jestem, często z userami gadamy przez GG.
~~Ogólnie lubię pomagać, uszczęśliwia mnie to, że mogę podzielić się tym co umiem. Potrafię naprawdę jasno tłumaczyć, piszę bez błędów ortograficznych, staram się uważać na stylistyczne.
~~Doświadczenie? Głównie to z Plemion... zawsze lubiałem dbać o porządek. W wielu dużych plemionach byłem administratorem, często bawiłem się w stawianie for
(najpierw darmowce, potem normalne fora).
~~Ilość wolnego czasu? Mam go tyle, ile potrzebuję. Zawsze chciałem jakoś zaistnieć, Fan Fickami, Komiksami, teraz robię... nieważne, tym razem powiem jak skończę.



~~Jeżeli mnie wybierzecie, obiecuję obniżyć poziom bezrobocia, załatać dziurę budżetową i dokończyć budowę tarczy antyrakietowej. :music:

P.S. Szkoda, że to tak wygląda. Nie pamiętam jak na forum zrobić akapit, a wielokrotne spację są automatycznie usuwane. Znaczy... tu nie działa ani [akapit][/akapit] ani [tab]

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Sousuke 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 23
Wysłany: 27 Grudzień 09, 00:48   

Mogłeś
    użyć
    listy

Chyba taki efekt chciałeś? :P

Sygnatura użytkownika
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 27 Grudzień 09, 22:30   

Posty ze swoimi zgloszeniami prosze wysylac do 30 grudnia do godziny 24. Wyniki naboru podamy 31 grudnia okolo godziny 15.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 09, 16:25   

No cześć.

To ja (no, ja), XaroX, raczej większość forum mnie zna ze "starych czasów". ( i nie, nie chodzi mi tutaj o rok wstecz, raczej trzy lata wstecz. xd) Zgłaszam się na moderatora działu Offtopic (Offtopy, Reklamy, Zabawy, wiecie o co chodzi. :P). Jakie jest moje doświadczenie? Jakby to rzec, przez blisko półtora roku byłem moderatorem PokeCollectu (prawie od początku aż do upadku), moje doświadczenie w moderowaniu for nie jest wcale takie małe, mogę się pochwalić moderatorem na więcej niż jednym forum (niestety większość nie istnieje :P). Co do mojego charakteru, to jestem człowiekiem, który w miarę możliwości stara się zachować bezstronność i być sprawiedliwym. Jeśli chodzi o moje zachowania i "system oceny" innych użytkowników - patrzę na nich tak, jak się powinno patrzeć, oceniam ludzi po zachowaniach, nie po randze. Nie wlepiam niepotrzebnych, głupich, niewłaściwych bądź niesprawiedliwych ostrzeżeń. Jestem człowiekiem sumiennym i rozgarniętym, z luźnym spojrzeniem na świat.

:)

Sygnatura użytkownika
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 28 Grudzień 09, 21:25   

Więc pora na poxia :)
Jestem nieco znany i lubiany na forum :) Siedzę na forum głównie 5/6 godzin dziennie, ale ostatnio nie było mnie bo hasło zapomniałem :) Jestem uczciwy, i jeśli wygram, to będę dobrze opiekował się forum :)
Doświadczenie:
- Byłem moderatorem na kilku forach,
- Znam się na tej robocie,
- Szybko wyłapuję spam :)
Jeśli mnie wybierzecie, obiecuję że będę dobrym modem :)
A jak nie macie 5 minut na ewakuację :kapitanbomba:
Wybierzecie poxera, co ni? :miau:
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 29 Grudzień 09, 23:53   

Dobra czas na mnie.

Jestem z wami już ponad ponad 4 miesiące i mnie znacie. Nie wiem czy jestem lubiany, według mnie chyba tak xD . Na forum siedzę nawet i 5 godzin, w najgorszym przypadku po 2-3 godziny.
Doświadczenie:
-Znam zasady pisowni polskiej.
-Jestem Moderatorem na stronie o Michaelu Jacksonie ( tę posadę mam już od 1 roku.)
-Byłem moderatorem na stronie/ Pbf,
-Byłem moderatorem na stronie o pokemonach która już nie istnieje
Pomagam jak tylko mogę i co tylko wiem. Uwielbiam pokemony jest to moje ulubione anime.
Obiecuję że jak mnie wybierzecie to będę dobrym moderatorem, i świetnie będę wykonywał zadania związane z tą robotą.

Tyle ode mnie.

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 09, 10:34   

To może ja....

Wszyscy mnie znają, jestem BarcaFan. Chyba jestem lubiany wśród "forumowiczów" :D . Na PokeCollect staram się przesiadywać codziennie, ok. 1h. W weekendy wchodze częściej i dłużej. Znam zasady polszczyzny i ortografii. Jestem sprawiedliwy, nie karzę tych, którzy mnie przeszkadzają. Byłem już moderatorem. Niestety tylko w Plemionach. Myślę, ze tytuł moderatora przydałby mi się do PBF-u. Mam nadzieję, że mnie wybierzecie.

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
 
     
Neku 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 27
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Kontakt:
Wysłany: 30 Grudzień 09, 13:13   

Spróbuję ;)
A wiec. Jestem Neku i chciałbym zostać moderatorem na tym forum. Dlaczego? Otóż mam bardzo dużo czasu i nie mam jak go wykorzystywać, wiec byłbym na forum dość często. Mimo młodego wieku myślę iż dałbym sobie radę z wypełnianiem moich funkcji, czego jestem nawet pewien. Grałem we wszystkie gry pokemon i wszystkie przeszedłem ( pracuję nad Heart Goldem ), czyli doświadczenie jakieś już jest. Znajomość wszystkich czterech generacji nie jest mi obca. Staram się pisać przejrzyście i bezbłędnie, lecz wiem, że każdemu błąd może się zdarzyć, gdyż nie jesteśmy maszynami. Uwielbiam czytać książki i powiększać swoją wiedzę o anime i mandze Pokemon. Chętnie pomagam osobom w potrzebie i staram się dzielić z innymi moją wiedzą. Zamiast od razu karać użytkowników warnem, ostrzegłbym ich i wytknął błędy, które popełniają. Proszę więc o rozważenie mojej prośby.
Pozdrawiam.
~Neku
Ostatnio zmieniony przez Neku 30 Grudzień 09, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.