POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
29 Maj 12, 07:38
[Archiwum PBF`a Glossy Gema] zapisy
Autor Wiadomość
Aggy 
Pewnie nie zna PokeMana
Memento mori..

Kontakt:
Wysłany: 1 Październik 09, 12:47   

Imię i Nazwisko / ksywka:Jakub Łęczkowski/Aggy
Wygląd: Opalona cera, czarne oczy, wzrost około 186 cm, natomiast waga 80 kg. Mięśnie są, jednak nie jest to od razu żaden paker, czy coś w tym stylu. Czarne włosy, średniej długości (po prostu bujna czupryna, jednak włosy z tyłu głowy są krótkie). Zazwyczaj ubrany w czarne dresy, czarną rozpinaną bluzę, czerwony podkoszulek no i niebieskie halóweczki :P
Cechy Charakteru: Przyjacielski i pogodny. Lubi pomagać, czerpię z tego satysfakcję. Nie ma zaufania do obcych - jest po części aspołeczny. Zawsze jest przygotowany na najgorsze, choć dla znajomych jest bardzo uprzejmy. Szanuje swoje pokemony i jest zdyscyplinowany. Lubi wyzwania i długie marsze. Mądry, rozsądny, ale także czasem zarozumiały.
Kraina: Johto
Miasto startowe: Nie mam za bardzo pomysłu w tym miejscu. Mógłbyś sam mi wybrać jakieś miejsce stosowne dla hodowcy? Jeśli nie to jakaś polanka obok Goldenrod.
Starter:* Eevee
Farma jest w krainie:** Johto
Cel: Po wieku pełnoletnim wziąć ślub katolicki z koleżankom xD /Wychodować wszystkie przemiany Eevee i zadowolić je na maxa xD /Doczekać się potomstwa, rozsławić farmę i zbić fortunkę, po czym wybudować sobie mały pałacyk, czy Villę/Poznać, ewentualnie wymyślić nowe przepisy jedzenia dla Pokemonów oraz sposoby zadowalania ich/Może jakaś kariera na boku? Np. Piłkarza?;> Znaczy w trakcie gry by się dopiero zaczęła z nią przygoda :P
Pieniądze, jakie chcesz na rozbudowę farmy:***Szczerze mówiąc to pojęcia nie mam xD Gram pierwszy raz hodowcą, nie mam pojęcia, ile trzeba wydać na potrzebne rzeczy i ile jesteś w stanie mi dać. Zrób to według swojego rozsądku, ok?:P
Prośba do Mnie: Chciałbym, aby na farmie mieszkała ze mną moja przyjaciółka, imię mógłbyś wymyślić sam, ok? :P (byle angielskie ^_^) Niby przyjaciółka, ale bardzo do mnie pasująca, a w efekcie znajomość się powiększa... xD
Gadulec: 1575528
Zapoznałem/am się z tematem O MNIE, w którym opisane są zasady gry oraz z regulaminem PokeCollect

Sygnatura użytkownika

Aggy PBF
۞Mistrz Gry: GlossyGem
۞Imię, ksywka, nazwisko: Jakub "Aggy" Łęczkowski
۞Zawód: Hodowca
۞Lokacja: Goldenrod City
۞Plecak:
۞Pokemony:

RaV 
Gapa, gubi PokeBalle

Wysłany: 1 Październik 09, 15:54   

Imię i Nazwisko / ksywka:Green Turner/RaV
Wygląd:Wysoki szatyn o zielonych oczach. Ubrany w krotkie spodnie za kolana, białą koszulkę i zieloną kamizelkę. Zawsze ma przy sobie wędkę i choc 1 LureBalla.
Cechy Charakteru: Często zmieniający zdanie, Wygadany, Troskliwy dla poków.
Kraina: Kanto
Miasto startowe:Celadon City
Starter: Wybierz, aby tylko był roślinny.
Farma jest w krainie:** Kanto
Cel: Byc jakiś czas asystentem Eriki, wyprawa na Wyspy Oranżowe oraz(jakże oryginalnie) zostanie super hodowca poków Grass i Bug.
Pieniądze, jakie chcesz na rozbudowę farmy: 2000
Prośba do Mnie: Odpisuj jak najczęścej możesz.
Gadulec:Nie mam.
Zapoznałem/am się z tematem O MNIE, w którym opisane są zasady gry oraz z regulaminem PokeCollect.

GlossyGem 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 2 Październik 09, 13:49   

Aggy - gratuluję.

RaV - NIE

:]
Co do stworzenia gier i odpisywania, wszystko nadrobię jutro, ponieważ aktualnie wazniejsza jest szkoła ;x

Sygnatura użytkownika
Brak