POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
1 Luty 17, 09:22
The best pokemon oppening
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 2 Luty 09, 16:12   The best pokemon oppening

Który oppening jest według was najlepszy?
A który najgorszy?
Wypowiadajcie się
Moim jest oppening Battle Dimension w wersji nagielskiej, bo łatwe słowa i rytmiczna muza
Do najgorszych zaiczam oppening Battle Dimension, ale w wersji polskiej, najgorszy oppening w histori chyba. Same se lepzy text pisałem.
"Znowu w podróży
nie musisz się czuć samotnym
Silnym bądź, a razem zmienimy, nasze przeznaczenie!!!

Bohateramii!
By nim być, marzy każdy z nas!
Pójdę tem gdzie ty! Nieważne jak trudno będzie, uda się naaam!
To pokemony, dla nas wymiarem walki są!"


Jak śłucham Jetixowego tłumaczenia, to żygam normalnie.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Traveler 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 13
Kontakt:
Wysłany: 3 Luty 09, 14:37   

Co do mnie to mnie aż skręciło jak usłyszałem ten opening na Jetixie. Już mogli odpuścić i zostawić angielską wersję tak jak było to w przypadku Master Quest, gdzie opening bardzo mi się podobał. Zachwycony byłem openingami z serii Advanced Generation. Jednak opening z Battle Frontier bardziej podoba mi się w wersji japońskiej. Polecam posłuchać jeśli nie mieliście okazji.
Z polskich openingów najlepszy jak dla mnie jest 4 sezon Johto League Champions.

Już raczej nie zmienią openingu, ale byłbym za wstawieniem angielskiego openingu w zamian za to badziewie. Nie dość, że słowa układane na kolanie to nawet nie do rytmu.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 3 Luty 09, 17:25   

Te dobre Openingi z 1-4 serii, były robione nie przez studio, ale przez firmę zewnętrzną, która w tamtych czasach miał WYŁĄCZNOŚĆ na robienie piosenek do pokemonów, dzięki czemu tak miło je wspominamy.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Arceus 
Pewnie nie zna PokeMana
I wanna be a hero...



Wiek: 28
Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 50
Skąd: Z wymiaru walki
Kontakt:
Wysłany: 10 Kwiecień 09, 14:55   

ja najbardziej lubię z indigo league (wspomnienia) johto league champions i advanced
(i wanna be a hero) najgorsze (wg mnie) to: orange islands i diamond and pearl(tak szybkie śpiewanie że zrozumieć nie można :( ) Zapraszam po openingi i piosenki:
Kod:
http://pokeboard.pl/viewtopic.php?t=722

Sygnatura użytkownika


 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 16 Kwiecień 09, 17:12   

Arceus napisał/a:
johto league champions

Potwierdzam, dobre.
Arceus napisał/a:
advanced
(i wanna be a hero)

O nie, najlepsze z zagranicznych, jest I belive, czyli open do 5 serii.

Arceus napisał/a:
diamond and pearl(tak szybkie śpiewanie że zrozumieć nie można :( )

Bo tłumacze, wsadzili za dużo słów, do za krótkiego opena.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
piecka21 
Powoli się wkręca



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 550
Wysłany: 17 Kwiecień 09, 16:02   

Dla mni najleprze openingi były w seria 1,2,3,4,5i 6
Potem to już takie sobie nic ciekawego

Sygnatura użytkownika
Mistrz Gry - Inakuś


Płeć: Dziewczyna
Zdolność: Overgrow
Ataki: Tackle, Growl
Sp. Atak: GrassWhistle
Plecak: Kanapki, Pokedex, Pokegear, 4xPokeball


Płeć: Facet
Zdolność: Gluttony
Ataki: Scratch, Leer, Lick
Sp. Atak: Rain Dance
Towarzyszka:Lucy

Pokemony:
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Czerwiec 09, 20:10   

A ja zaczynam być hartkorowcem - zaczynam lubić Polski opening 11 serii - oczywiście po 30 repleyu w słuchawkach na uszach które przyklejam sobie Kropelką bym ich przypadkiem nie zdjął :arr: :diabel: :kapitanbomba: :zapalisz: :miau:

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*



Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 256
Skąd: Piotrków Trybunalski
Kontakt:
Wysłany: 13 Wrzesień 09, 12:31   

Najlepszy opening jest z Johto Jurney's Champions.
Jest melodyczny i łatwy do zapamiętania.
Najbardziej lubiany przez fanów serii.

Najgorszy opening? Hmm... Nie ma takiego, prawda jest taka, że kocham openingi Pokemon. Słucham je pod prysznicem, w wannie i przed snem.
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 29 Grudzień 09, 16:04   

Najfajniejszy opening to ten z Master Quest i drugi opening Galactic Battles. :music:
Ale te z Advanced też nie są złe xD

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 29 Grudzień 09, 18:20   

mi się najbardziej podobał tez z sezonu pierwszego. jakoś najlepiej go wspominam xD

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.