POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:18
FILM 11 Z DUBBINGIEM!!!
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 2 Lipiec 09, 12:02   

AtoMan napisał/a:
francuski XD jak najbardziej EMITUJE Pokemony.

Nic nie pisałem że NIe emituje, tylko że nie promuje ( vide ich strona ).

AtoMan napisał/a:
Po drugie - "transmisja równoległa" dotyczy tylko CN, i nie ma nic wspólnego z rosyjskim Jetixem :P (tu żeś namieszał) - po prostu nasz CN nie jest zbytnio zainteresowany ofertą programową i nawet swoje produkcje oddaje. No ale.

Chciałem tylko podkreślić jakie to mamy szczęśćie że Jetix, a nie CN.
AtoMan napisał/a:
Nie podpisuje się takich umów dla jednego sezonu serialu.

Racja, były już w końcu dwa ( 10 i 11 ).
AtoMan napisał/a:
nikt pokemonów nie "ukrywa", non stop lecą reklamy na Jetix (że 10 serii, to już inna sprawa).


Miałem na mysli Francuski DXD.

AtoMan napisał/a:
Polsat jedynie coś tam odkupuje od CN/Jetixa, i słusznie.

Nie takie coś tam,4 lata żyli z spadów Jetixowych :D :kapitanbomba:

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 2 Lipiec 09, 12:04   

ludzie, zboczyliśmy z tematu, ale kurde, 2 wielcy userzy są tutaj, i piszą ,aleeee, revival upada, o yeah!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Daru
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 35
Wysłany: 2 Lipiec 09, 12:58   

Cytat:
sądzę jedynie że zmieni się dubbing i tyle.

Nie.

Cytat:
( mY jesteśmy w regionie Polska, Węgry, Słowacja, Rosja )

Nie, tzn. zależy. DC mamy razem z Turcją bodaj, AXN Sci-Fi z Czechami, Węgrami i Słowacją. Jetix nie jest współdzielony. CN dzielimy z Węgrami i Rumunią.

Cytat:
I w związku z tym MUSIMY emitowa,ć to co CN np. w Rosji, a tam POKSY są TYLKO na JEtix/Disney XD.

Rosja ma inny Cartoon Network niż nasz.

Cytat:
Poza tym to że niby nie emituje tego DISNEY w innych krajach

We Francji emituje.

Cytat:
wynika z faktu że emisja na Disney XD NIE BĘDZIE reklamowana/promowana

Będzie.

Cytat:
dosadniej mówiąc nie chcą się przyznawać że to emitują, bo to im nie przystoi

Chcą, przystoi.

Cytat:
ale emitować MUSZĄ ze względu na długoterminowe umowy

Nie muszą.

Cytat:
To nie jest Jetix który ma kasę robić PL wersję, ROS wersję każdą z osobna .

To jest niemal to samo, ma kasę.

Cytat:
Dub się nie zmieni, sam Jetix do tego nie dopuśći bowiem prezesem Jetixa na całą Europę jest POLAK który wie o całym zamieszaniu z dubem s10.

Wie? Nic o tym nie wiem, że wie. Tj. o samym dubbingu s10 na pewno wie, że istniał, ale czy wie o zmianie głosów? Może, nie wnikam.

Cytat:
ANDY RÓWNIEŻ zostaje na Disney XD.

W sumie nie wiadomo.

Cytat:
Czasy kiedy stacje TV typu TVN Polsat same kupowały seriale - teraz TVP ma umowę z kimś tam - POlsat ma z CN i Jetixem itd.

Teraz TVP też często kupuje sama seriale, np. "Garfield i przyjaciele". TVN również sam kupuje i lektoruje, Polsat część odkupuje od Cartoon Network i Jetix.

Cytat:
Nic nie pisałem że NIe emituje, tylko że nie promuje ( vide ich strona ).

Strony WWW Disneyowskie generalnie mało co promują, nawet własne serie często pomijają.

Cytat:
Miałem na mysli Francuski DXD.

Emitowali reklamy w telewizji jak najbardziej. Nawet maraton filmów był.

Cytat:
ludzie, zboczyliśmy z tematu, ale kurde, 2 wielcy userzy są tutaj, i piszą ,aleeee, revival upada, o yeah!

Nie.
 
     
AtoMan
Pewnie nie zna PokeMana
+99 do lansu


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 24
Wysłany: 2 Lipiec 09, 13:00   

PokeMan napisał/a:
Racja, były już w końcu dwa ( 10 i 11 ).


Nie, był jeden, sezon 10 to odpadek po kimś, przy okazji i się na Polskę nie bardzo liczy :P (co innego takie Czechy.)

PokeMan napisał/a:
Miałem na mysli Francuski DXD.


Na którym Pokemony lecą, i nie jesteś w stanie udowodnić, że ich nie reklamują :P

Strona francuskiego XD w ogóle wygląda tak, jakby emitowali 4 seriale na krzyż, co jest nieprawdą.

PokeMan napisał/a:
Nie takie coś tam,4 lata żyli z spadów Jetixowych :D :kapitanbomba:


Niekoniecznie, żyli też z Pokemonów na Polsacie/TV4 i PRLG :P

Sygnatura użytkownika
harikenja!
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Lipiec 09, 13:20   

AtoMan napisał/a:
i się na Polskę nie bardzo liczy :P (co innego takie Czechy.)

I bardzo dobrze, bo to był tylko wstęp, i nie mają prawa wracać do tak pokaleczonej serii.

Cytat:
Niekoniecznie, żyli też z Pokemonów na Polsacie/TV4 i PRLG :P

Szczególik, szczególik...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.