| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: problemy ze starter kitem |
tadziu p
Odpowiedzi: 0
Wy¶wietleñ: 1669
|
Forum: Inne Wys³any: 12 Czerwiec 10, 15:25 Temat: problemy ze starter kitem |
Mam taki problem ze znalezieniem w google pewnej rzeczy na RMXP ENG
Czy kto¶ zna jaki¶ system na hodowanie stworzeñ np jaki¶ skrypt
[ wpad³em na to graj±c w pokemon my litle farm .... szkoda ¿e takie krótkie bo pomy¶³ spoko.]
[ problemy z RMXP mam co chwile ... ]
[ Dodano: 27 Czerwiec 10, 17:17 ]
skoro tak d³ugo nikt nic nie piszê to zamieszczê drugiego posta z moim nowym mega wa¿nym k³opotem, a mianowicie z tym http://img819.imageshack.us/f/kolejnygag.png/ .
POMOCY to jest na najnowszym starter kicie na rmxp |
Temat: Kody do fire red PL i nietylko... |
tadziu p
Odpowiedzi: 6
Wy¶wietleñ: 4051
|
Forum: FR/LG Wys³any: 31 Maj 10, 20:46 Temat: Kody do fire red PL i nietylko... |
A jak przenie¶æ save?
A te kody na pl dzia³aj±? |
Temat: Kody do fire red PL i nietylko... |
tadziu p
Odpowiedzi: 6
Wy¶wietleñ: 4051
|
Forum: FR/LG Wys³any: 31 Maj 10, 18:57 Temat: Kody do fire red PL i nietylko... |
1Czy s± jakie¶ kody na np Mew lub na itemki jak np mystic ticket?
2Jak mam siê wymieniæ z siostr± która gra w saphire?
3 Gdy daje pokemony na wyspê four do treningu np 2 pikachu to nie mogê ich wyj±æ bo gra siê tnie. Co robiæ? |
Temat: virus |
tadziu p
Odpowiedzi: 13
Wy¶wietleñ: 8614
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 26 Maj 10, 17:00 Temat: virus |
| AVAST 5.0 |
Temat: virus |
tadziu p
Odpowiedzi: 13
Wy¶wietleñ: 8614
|
Forum: PokeSerwis Wys³any: 25 Maj 10, 16:58 Temat: virus |
| Gdy dzi¶ w³±czy³em POKESERWIS pokaza³ mi avast virusa czy kto¶ mi wyt³umaczy kiedy on zostanie usuniêty? |
Temat: Ulubione Anime |
tadziu p
Odpowiedzi: 54
Wy¶wietleñ: 27574
|
Forum: Anime (np. Beyblade, Bakugan, Inazuma...) oraz mangi Wys³any: 17 Maj 10, 17:43 Temat: Ulubione Anime |
1 POKEMON/mega tokyo / naruto [ shippuuden i zwyk³y jak ja to mówie ]
2 Host Club/shaman king/Kamisama Kazoku
3 death note
4 Bleach
5 Sailormoon
6 Hamtaro [ ahh jak by³em ma³ym dzieckiem ] |
Temat: Pokemon Elements |
tadziu p
Odpowiedzi: 38
Wy¶wietleñ: 21805
|
Forum: RPG Maker Wys³any: 30 Kwiecieñ 10, 19:55 Temat: Pokemon Elements |
| ¶wietny maping!!! |
Temat: Poradnik Shoddy Battle |
tadziu p
Odpowiedzi: 17
Wy¶wietleñ: 9403
|
Forum: Shoddy Battle Wys³any: 30 Kwiecieñ 10, 14:49 Temat: Poradnik Shoddy Battle |
| he he spoko.... |
Temat: Skrypty do RPG maker XP |
tadziu p
Odpowiedzi: 4
Wy¶wietleñ: 4339
|
Forum: RPG Maker Wys³any: 30 Kwiecieñ 10, 14:48 Temat: Skrypty do RPG maker XP |
ok ju¿ sprawdzam
[ Dodano: 30 Kwiecieñ 10, 14:51 ]
kurcze to jest ze starter kita mog³em siê domy¶leæ!!!
[ Dodano: 30 Kwiecieñ 10, 14:51 ]
¿e do **** |
Temat: Skrypty do RPG maker XP |
tadziu p
Odpowiedzi: 4
Wy¶wietleñ: 4339
|
Forum: RPG Maker Wys³any: 30 Kwiecieñ 10, 14:05 Temat: Skrypty do RPG maker XP |
nie jestem dobrym t³umaczem znam ang na poziomie 5
klasy podstawuwki |
| |