| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 22 Wrzesieñ 11, 19:51 Temat: PokeGen |
| czlowieku , na no$gba moge sobie dac predkosc na 300+% a tutaj mi leci z predkoscia 70% |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 22 Wrzesieñ 11, 16:36 Temat: PokeGen |
| tyle ze ja mam 0.9.7 i chodzi mi wolno , mam tylko 40fpsow , tylko podczas walki jest normalna predkosc i mam 60 fps |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 22 Wrzesieñ 11, 15:21 Temat: PokeGen |
| plik dsv. z desmume mi dziala na pokegenie i savie , ale na desmume wolno gra mi chodzi niestety |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 21 Wrzesieñ 11, 19:29 Temat: PokeGen |
| problem jest w tym ze pokegen/sav nie moze go odczytac , pisze ze zly plik jest , a to jest .sav |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 21 Wrzesieñ 11, 15:04 Temat: PokeGen |
czlowieku , pisze ci po raz drugi ze nie mam save'a!! naucz sie czytac ze zrozumieniem
a nie mi wysylasz kolejne linki |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 20 Wrzesieñ 11, 19:30 Temat: PokeGen |
| no$gba , jesli masz rozwiazanie lub kto kolwiek inny kto ogarnia pokesava/gena niech napisze na moje gg : 1733517 |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 19 Wrzesieñ 11, 17:26 Temat: PokeGen |
| nie czytacie ze zrozumieniem kolejnych moich postow , chodzi mi o to ze poprzez sava/gena nie moge odczytac pliku z savem mojej gry |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 14 Wrzesieñ 11, 14:40 Temat: PokeGen |
| pokegen jest tez do IV geny , ale nawet poprzez sava nie moge odpalic tego pliku |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 13 Wrzesieñ 11, 19:35 Temat: PokeGen |
| Wersje platinum , ale takze nie moge znalezc save'a zeby odtworzyc go w pokegenie lub savie |
Temat: PokeGen |
kamcix260
Odpowiedzi: 21
Wy¶wietleñ: 13483
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 11 Wrzesieñ 11, 12:46 Temat: PokeGen |
| Witam , czy moglby mi ktos wytlumaczyc jak uzywac pokegena? kombinowalem na wszystkie sposoby , ogladalem jakies poradniki ale i tak nie mam swojego bulbasaura w boxie ;/ z gory dziekuje |
| |