| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: Pomocy! POKEMON NIE CHCE EWOLUOWAÆ! |
MrQube
Odpowiedzi: 5
Wy¶wietleñ: 4852
|
Forum: FR/LG Wys³any: 3 Wrzesieñ 13, 16:54 Temat: Pomocy! POKEMON NIE CHCE EWOLUOWAÆ! |
| A czy gdy on nie ewoluuje tak sam z siebie nie traci szczê¶cia? |
Temat: Druga wie¿a w Ecruteak, i problem z latarni±. |
MrQube
Odpowiedzi: 9
Wy¶wietleñ: 6955
|
Forum: G/S/C Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 20:41 Temat: Druga wie¿a w Ecruteak, i problem z latarni±. |
Najlepszy sposób aby tam dop³yn±æ to trzymaæ siê lewej krawêdzi oceanu (o ile mozna to tak nazwaæ) i przy pierwszym skrêcie w lewo. Tam kole¶ na samym dole miasta
sprzedaje Herby itp. i od niego mozesz dostaæ mysterious potion, chyba tak to sie nazywa, nie pamiêtam i je¿eli wejdziesz na szczyt latarni i porozmawiasz z Jasmine,
ona wróci do sali. Jeszcze jak jestem przy tej wyspie to pokonaniu lidera przed wejsciem do gym'u krêci siê babka która da ci HM02 (Fly). Mam nadzieje ¿e pomog³em
jakby jeszcze by³ jaki¶ problem to pisz .
P.S. Przeciez wychowa³em siê w Johto
Pozdro |
Temat: Pokemon 3D |
MrQube
Odpowiedzi: 5
Wy¶wietleñ: 3355
|
Forum: G/S/C Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 20:32 Temat: Pokemon 3D |
Wg mnie jest to beznadziejne, ani temu blisko do 3D ani do poków
Ale ja sie w gust nie mieszam |
Temat: Czyta³e¶ ju¿ mangê Pokemon? |
MrQube
Odpowiedzi: 7
Wy¶wietleñ: 5905
|
Forum: Ankiety Mangowe Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 14:01 Temat: Czyta³e¶ ju¿ mangê Pokemon? |
Manga jest najlepsz± ods³on± pokemonów, nawet lepsz± od gier .
Niestety mimo to ¿e zacz±³em swoj± przygodê w Johto musia³em je omin±æ
bo g³ówna postaæ by³a dla mnie nie do prze³kniêcia . |
Temat: Znienawidzona Postaæ |
MrQube
Odpowiedzi: 5
Wy¶wietleñ: 6031
|
Forum: Postacie w mandze Wys³any: 2 Wrzesieñ 13, 13:56 Temat: Znienawidzona Postaæ |
Ja osobi¶cie nie przepadam za Goldem, jest on trochê zbyt pewny siebie i strasznie zadufany w sobie co jest czasami irytuj±ce |
Temat: Pomocy! POKEMON NIE CHCE EWOLUOWAÆ! |
MrQube
Odpowiedzi: 5
Wy¶wietleñ: 4852
|
Forum: FR/LG Wys³any: 1 Wrzesieñ 13, 13:02 Temat: Pomocy! POKEMON NIE CHCE EWOLUOWAÆ! |
Witam,
mam taki problem, gram sobie od pewnego czasu w Pokemon leaf green egglock (hack), i jest to ca³kiem niez³a gra tylko pokemon nie chce mi ewoluowaæ . Dobi³em go do levela ewolucji i w po³owie animacji przestaje ewoluowaæ (nic nie naciska³em ) i tak sie sta³o dwa razy, pomocy od czego to zale¿y ? |
| |