| Autor |
Wiadomo¶æ |
Temat: ¯aden kod nie dzia³a / Platinum |
EDI
Odpowiedzi: 3
Wy¶wietleñ: 3397
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 1 Czerwiec 14, 18:12 Temat: ¯aden kod nie dzia³a / Platinum |
Na pewno nie Wszystko jest tak jak powinno :/
[ Dodano: 2 Czerwiec 14, 18:38 ]
Naprawdê nikt nie wie co z tym fantem zrobiæ? |
Temat: ¯aden kod nie dzia³a / Platinum |
EDI
Odpowiedzi: 3
Wy¶wietleñ: 3397
|
Forum: D/P/Pt Wys³any: 1 Czerwiec 14, 17:14 Temat: ¯aden kod nie dzia³a / Platinum |
Witam,
zainstalowa³am ostatnio Pokemon Platinum na emulatorze Desmume.
Chcia³abym u¿yæ kodu na wszystkie TM/HM, ale ¿aden który znalaz³am w Internecie, nie dzia³a. Robiê tak samo jak to dzia³a³o w VBA, w którego gra³am swego czasu.
Sprawdza³am czy inne kody chocia¿ dzia³aj± - te¿ nie.
W czym jest problem? Nie chcê zmieniaæ emulatora, bo ten jest wyj±tkowo fajny.
Próbowa³am ró¿nych kodów, europejskich, amerykañskich, klika³am up+l+r i inne zalecane kombinacje, nic nie by³o z tego skuteczne :/
Bêdê ogromnie wdziêczna za pomoc.
EDI |
| |
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki   
 
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.
|