POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj


Znalezionych wyników: 2
Pokemon - Forum PokeCollect Strona G³ówna
Autor Wiadomo¶æ
  Temat: Â¯aden kod nie dzia³a / Platinum
EDI

Odpowiedzi: 3
Wy¶wietleñ: 3397

PostForum: D/P/Pt   Wys³any: 1 Czerwiec 14, 18:12   Temat: ¯aden kod nie dzia³a / Platinum
Na pewno nie :) Wszystko jest tak jak powinno :/

[ Dodano: 2 Czerwiec 14, 18:38 ]
Naprawdê nikt nie wie co z tym fantem zrobiæ? :(
  Temat: Â¯aden kod nie dzia³a / Platinum
EDI

Odpowiedzi: 3
Wy¶wietleñ: 3397

PostForum: D/P/Pt   Wys³any: 1 Czerwiec 14, 17:14   Temat: ¯aden kod nie dzia³a / Platinum
Witam,

zainstalowa³am ostatnio Pokemon Platinum na emulatorze Desmume.
Chcia³abym u¿yæ kodu na wszystkie TM/HM, ale ¿aden który znalaz³am w Internecie, nie dzia³a. Robiê tak samo jak to dzia³a³o w VBA, w którego gra³am swego czasu.
Sprawdza³am czy inne kody chocia¿ dzia³aj± - te¿ nie.
W czym jest problem? Nie chcê zmieniaæ emulatora, bo ten jest wyj±tkowo fajny.
Próbowa³am ró¿nych kodów, europejskich, amerykañskich, klika³am up+l+r i inne zalecane kombinacje, nic nie by³o z tego skuteczne :/
Bêdê ogromnie wdziêczna za pomoc.

EDI
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.