POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:18
FILM 11 Z DUBBINGIEM!!!
Autor Wiadomość
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Lipiec 09, 07:53   

DaminLol pisał że będzie to we wrześniu. I nie chce was martwić ale w francuskiej ramówce tego programu nie widziałem poków. Może u nas będzie inaczej. Pzynajmniej jak go zdabingują.

Sygnatura użytkownika
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 09, 08:26   

chyba będzie tak jak w ameryce, czyli poki na Cartoon Network

Ale wątpię że Disney XD zrezygnowało z poków, skoro w Jetix'ie miały wysoką oglądalność, sądzę jedynie że zmieni się dubbing i tyle.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Lipiec 09, 09:53   

No wiesz to może być taki zabieg jak z Fox Kids które zmieniło nazwe na Jetix. Wiem ze chodzi tu o jakiśtam podatek od nazwy czy firmy Nie pamiętam dokładnie.
Nie sądze aby zmienił się dabbing bo to studio dabingująe tworzy dabbing a potem przesyła/sprzedaje stacji.
Wiem że dotąd Jetix był dla odp=biorców w wieku 4-14 lat. Teraz ma się to trochę zwiększyć. Ale nie liczcie na wiele.

Sygnatura użytkownika
 
     
everciarz 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: rzeszówek <3
Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 09, 11:00   

kowalt napisał/a:
DaminLol pisał że będzie to we wrześniu.

czytac nie umiem ? o.O
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 09, 12:41   

kowalt napisał/a:
DaminLol ( DOminlol, DO) pisał że będzie to we wrześniu. I nie chce was martwić ale w francuskiej ramówce tego programu nie widziałem poków. Może u nas będzie inaczej. Pzynajmniej jak go zdabingują.



Francuska ramowk,a nie polska, polska i francja to nie to samo, tak jak mółem, stacja nie zrezygnuje z pokó, bo tylko zmieniają nazwę, nie stacje, więc większość programów powinna zostać, tak jak teraz np.Ach, ten Andy było nadawane za czasów Fox Kids i dalej jest nadawane, sądzę że poki zostaną.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1 Lipiec 09, 12:46   

Za przekręcenie nicku przepraszam. Wybacz lub zabij twój wybór.

Wiesz kiedyś anime kupowaliśmy od francuzów(np db), dopiero później od amerykaninów.

Podejrzewam że poki zostaną bo u nas pewnie to modne teraz. Tylko chciałbym aby wprowadzili pare rzeczy z tej ramówki która widziałem np digimona(za moich młodych czasów).
Ładny oftop nam się zrobił.
Oby film jednak został wydany i oby jak najszybciej.
I wierze że jak film odniesie sukces to możemy liczyć na starsze serie pokemona.

Sygnatura użytkownika
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 09, 13:11   

Racja, z tematu zboczyliśmy, ale krążą plotki że film wyjdzie w te wakacje, marzenia :D

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
everciarz 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: rzeszówek <3
Kontakt:
Wysłany: 1 Lipiec 09, 15:04   

DominLoL napisał/a:
Racja, z tematu zboczyliśmy, ale krążą plotki że film wyjdzie w te wakacje, marzenia :D

i zeby wtedy, kiedy ludzi bedzie najwiecej przed telewizorami, nie na kempimgach, zeby ogladalnosc wzrosla :DDDD
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 2 Lipiec 09, 10:24   

Cytat:
chyba będzie tak jak w ameryce, czyli poki na Cartoon Network

Tak, tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. CZy słyszałeś o transmisji RÓWNOLEGŁEJ ? Coś takiego stosuje Discovery Channel i kilka innych kanałów w tym Cartoon, a polega to na tym że na kilka krajów ( mY jesteśmy w regionie Polska, Węgry, Słowacja, Rosja ) idzie JEDEN obraz, a tylko dźwięk jest inny tzn polski, węgierski itd. I w związku z tym MUSIMY emitowa,ć to co CN np. w Rosji, a tam POKSY są TYLKO na JEtix/Disney XD. Poza tym to że niby nie emituje tego DISNEY w innych krajach wynika z faktu że emisja na Disney XD NIE BĘDZIE reklamowana/promowana - dosadniej mówiąc nie chcą się przyznawać że to emitują, bo to im nie przystoi, ale emitować MUSZĄ ze względu na długoterminowe umowy . To nie jest Jetix który ma kasę robić PL wersję, ROS wersję każdą z osobna .

DominLoL napisał/a:

Ale wątpię że Disney XD zrezygnowało z poków, skoro w Jetix'ie miały wysoką oglądalność, sądzę jedynie że zmieni się dubbing i tyle.

Dub się nie zmieni, sam Jetix do tego nie dopuśći bowiem prezesem Jetixa na całą Europę jest POLAK który wie o całym zamieszaniu z dubem s10.

kowalt napisał/a:
Nie sądze aby zmienił się dabbing bo to studio dabingująe tworzy dabbing a potem przesyła/sprzedaje stacji.

Niestety nie, to TV sobie dowolnie ustala, oni TYLKO dubingują, o niczym nie decyduja.

DominLoL napisał/a:
np.Ach, ten Andy było nadawane za czasów Fox Kids i dalej jest nadawane, sądzę że poki zostaną.

ANDY RÓWNIEŻ zostaje na Disney XD.

kowalt napisał/a:
Wiesz kiedyś anime kupowaliśmy od francuzów(np db)

Czasy kiedy stacje TV typu TVN Polsat same kupowały seriale - teraz TVP ma umowę z kimś tam - POlsat ma z CN i Jetixem itd.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
AtoMan
Pewnie nie zna PokeMana
+99 do lansu


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 24
Wysłany: 2 Lipiec 09, 11:53   

PokeManie drogi - po pierwsze, francuski XD jak najbardziej EMITUJE Pokemony.

Po drugie - "transmisja równoległa" dotyczy tylko CN, i nie ma nic wspólnego z rosyjskim Jetixem :P (tu żeś namieszał) - po prostu nasz CN nie jest zbytnio zainteresowany ofertą programową i nawet swoje produkcje oddaje. No ale.

Po trzecie - umowa Jetixa z PUSA/TPCI nie dotyczy jednej serii, ale ogólnie pojętej współpracy. Nie podpisuje się takich umów dla jednego sezonu serialu.

Po czwarte wreszcie - nikt pokemonów nie "ukrywa", non stop lecą reklamy na Jetix (że 10 serii, to już inna sprawa).

W ogóle to żeś bzdur naopowiadał i namieszał, oczywiście, że TVP, TVN i inni sami kupują :P Polsat jedynie coś tam odkupuje od CN/Jetixa, i słusznie.

Sygnatura użytkownika
harikenja!
Ostatnio zmieniony przez AtoMan 2 Lipiec 09, 12:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.