POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
14 Lipiec 12, 07:46
Jak to się u was zaczęło?
Autor Wiadomość
AdixDD
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 20 Sierpień 09, 21:53   Jak to się u was zaczęło?

Witam wszytkich! Tak sobie pomyślałem że warto by założyć temat (nie znalazłem takiego) jak zaczęła się wasza przygoda z Anime PoKeMoN, poprostu kiedy obejrzeliście pierwszy odcincek, co wam się spodobało itp.

No więc ja musze zacząć (niestety ;]), tak szczerze powiedziawszy to dokładnie nie pamiętam, ale było to jakoś tak że kiedyś, obejrzałem PoKeMoNy na Polsacie (lub TV4, nie jestem pewny) ale wtedy PoKeMoNy aż tak mi się NIE spodobały ogólnie takie anime jak i każde, miałem wtedy z 7-10lat (w tej granicy coś), potem dość nie dawno teraz mam 14 lat (i tak pewnie więszość powie że dzieciak, ale wkońcu to anime jest 7+ ;d) i zobaczyłem w necie na YouTube jakiś fimlik z podobnych o parodii PoKeMoNów, i tak sobie pomyślałem że moge do tego powrócić i wtedy zacząłem w necie oglądać od pierwszego odcinka, teraz obejrzałem już wszystkie, i z nudzów poszukałem różnych for i tego typu. I takim sposobem się znalazłem na tym wspaniałym forum (nie to co Pokemon Vallaha [czy jak to się pisze]).

No teraz powiedzcie jak zaczeła się wasza przygoda z tym wspaniałym Anime?

(Jak było to sorka, usuncie ten temat)

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 09, 23:04   

U mnie zaczęło się tak :
Rozmawialiśmy z kolegami na temat Anime i tak się złożyło że ktoś powiedział o nowym Anime które ma się ukazać na Polsacie.
(Oczywiście chodziło o pokemony :D )
Pierwszego odcinka nie obejrzałem z przyczyn rodzinnych ale od 2 odcinka nie opuściłem żadnego :D
Potem minęło trochę lat :P
Na Polsacie oglądałem do Serii Master Quest (jak się nie mylę :P)
Potem poszło do TV4 ale tego kanału już nie miałem (usunęli mi xD )
Potem rodzice zrobili mi prezent i załatwili Kablóweczkę xD
I tak się złożyło że akurat puszczali Wersją Diament i Perła xD

Na forum trafiłem przypadkiem szukając dobrego Downloadu xD
I się zaaklimatyzowałem (siedzę tu do dziś) (z małymi przerwami xD )
(I tak nikt nie zrozumie xD )

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Vlasiax 
Gapa, gubi PokeBalle
Unova master!!!

Kontakt:
Wysłany: 21 Sierpień 09, 07:50   

Ja pamiętam,że jak byłem mały byłem zagorzałym fanem Pokemonów [zresztą teraz też jestem xD ]. Po prostu któregoś dnia wróciłem ze szkoły,włączyłem telewizor i tak: Jedynka - nic nie ma, Dwójka - znowu nic, Polsat - O!! Jakaś bajka!! Zobacze co to...
I się okazało,że to był pierwszy odcinek Pokemon. Powiem tyle serial od razu mi się spodobał, oglądałem go codziennie [nawet powtórki mi się nie nudziły],znałem na pamięć wszystkie Pokemony [ale wiadomo wtedy to była tylko 1 i 2 Generacja,raptem 251 Poków...].Ale później Poki były na TV4,a na Polsacie już nie [a ja biedny bez kablówki :( ] i na jakiś czas zapomniałem o Pokemonach. Aż w końcu.....Wracam ze szkoły, włączam telewizor, bach! - Jetix... I co widzę... Pokemony!!! Diament i Perła już wkrótce! W jednej chwili przypomniałem sobie jak lubiłem ten serial i [na całe szczęście do teraz] znowu jestem fanem Pokemonów.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 21 Sierpień 09, 08:07   

byłem zakręconym dziercakiem, który bez telewizji nie potrafiłwytrzymac, miaęłm 3-5 lat, i widziałęm reklamę w polsacie pierwszej seri, 1 odcinek tak mi się spodobał, że następnym razem śpiewałem piosenkę tytułową jz pamięci, a słyszałem ją tylko raz.
ogólnie, fanem pokó jestem od prawie 10-11 lat.
jak usłyszałem o emisji advanced PL cieszyłem sie jak nigdy, bo jest to chyta najlepsza saga poków, ale szkoda że zduubingowali pierwszą serię.
więśc o DP PL pobudziął mnie, i wbrew wszelkim speulacjom na tejat duubingu zasiadłem przed telkewizorem i się czawiodełm.
ale 11 seria przywróciął normalną kolej rzeczy.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

PokeZiom 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 21 Sierpień 09, 10:45   

ja mialem 3 lata i ogladalem 1 serie na fox kids i dalej dla mnie jest najlepsza i tak az do dp bo jest troche zje**na, bie pamietam jak tu trafilem

Nie przeklinaj bo nie urosniesz! o;

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez paqo 21 Sierpień 09, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 21 Sierpień 09, 13:21   

PokeZiom napisał/a:
ja mialem 3 lata i ogladalem 1 serie na fox kids i dalej dla mnie jest najlepsza i tak az do dp bo jest troche zje**na, bie pamietam jak tu trafilem

[size=9]Nie przeklinaj bo nie urosniesz! o;
[/size]

buahahaha, mocne paqo, mocne.

ost. slowne za spam ;o

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez paqo 21 Sierpień 09, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 22 Sierpień 09, 11:47   

Ja już dokładnie nie pamiętam. Niestety nie mogłem oglądać pokemonów, ale jak wracałem z zerówki to mi zawsze siostra opowiadała. Czasami się oglądało...
Potem buu... Na Polonii chyba oglądałem, potem wzięli... ale kuzyni nie pozwolili mi zapomnieć... jak jeździłem na wieś, na tydzień, to zawsze na REW się grało w crystale. Zawsze zacinaliśmy się przed 5 liderem (z 10 razy) po latach przestaliśmy, przywiozłem Fire Red i VBA. Zagraliśmy trochę z kuzynem... ale już więcej razem nie zagraliśmy, gdyż on ma ze 23 lata... Teraz w poki, oglądam czasami anime i w ogóle jest PRUŁO

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 23 Sierpień 09, 20:15   

Ja zacząłem zgodnie z normą = anime. Pokemonki na Polsacie, uwielbienie do piosenek ( nagrywanie na kasety, magnetofonem ), PokeRapów, później Jukeboxów, Karaokemonów ( które są the best. Kilka razy zagrałem w gry, Golda, bo takiego tylko znalazłem, na komórkę :arr: ale dla mnie to jest zbyt nudne, wolę anime, gdzie ciągle coś się dzieje, potem był wielki płacz, gdy nagle ( kiedy jeszcze byłem głupi ) wrzucili Hulka zamiast Pokemonów... Ale wiernie śledziłem i nadal śledzę Bloki kreskówkowe na Polsacie, dzięki czemu nigdy nie ominąłem żadnej emisji na Polsacie, i dzieki czemu jako jeden z nielicznych pamiętam Polsatowe reklamy Pokemonów ( ta reklama serii MQ, wyemitowana tylko 2 razy, szkoda, że nawet Ato jej nie nagrał )... A później kiedy Jetix przejął Dział dziecięcy Polsatu i wepchnął swoje starocie, rozeźlony, wszedłem do neta i już..jestem z wami ^^

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*

Kontakt:
Wysłany: 22 Wrzesień 09, 09:23   

Ja na poki natrafiłem przypadkiem. Moja mama ma sklep i tam dała mi chipsy, trafił mi się mój pierwszy pokemon Poliwag, pamiętam to dobrze. Potem również przez przypadek wstałem rano tak koło 6-7 i włączyłem TV, nie znałem wtedy obsługi pilota tak dobrze jak teraz i włączyłem 4. Tam ukazał mi się świat PoKeMoN. Obejrzałem pierwszy odcinek i podobnie jak Domin znałem słowa piosenki, jeszcze dobrze nie mówiłem, a już śpiewałem xD . Następnie jak na jakiś czas zdjęli poki z Polsatu, dostałem internet.
Tam pierwsze co wpisałem w google było "pokemon", natknąłem się na stronę Pokemon Heroes, następnie na Poke Rulza, tam zostałem do jego upadku. Miałem następnie przerwę 2 lata od internetu, jednak jak miałem chwilę w szkolę czy u cioci zaglądałem na Extreema, stamtąd przybyłem na Collect ^^ .

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 22 Wrzesień 09, 10:08   

Ja gdy miałem 6-7 lat byłem małym fanem anime. Raz mi się rzuciła w oczy promocja w czipsach z pokemonami, to zacząłem zbierać i znałem już wszystkie poki :D potem była przerwa w pokach aż do 2008, kiedy nagle widzę reklamę PDiP na jetixie. powróciły marzenia :) szukałem fajnych stronek o pokach i trafiłem na PS a z niego tu :D (:omg: ale się napisałem)