POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 20:56
Trainer - Magazyn Polskiego Pokefana!
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 22 Marzec 15, 13:30   Trainer - Magazyn Polskiego Pokefana!

Trainer - Magazyn Polskiego Pokefana to projekt znanego z Forum Revival (wcześniej Technikum Pokemon, Xipoga itd.), WAW Pokemon i innych drobniejszych projektów - vulpiego. Sam autor tak przedstawia swój projekt:

vulpi napisał/a:
Pokémon Polish Trainer jest drugim takim projektem w Polskiej Scenie Pokémon (pierwszym był PokeZin prowadzony przez listvę—więcej stro-na 8), który ma za zadanie przekazać informacje ze świata Pokémon (i nie tylko) w formie magazynu łatwego do przeczytania i wydrukowania.
Trainer nie jest na pewno obszernym, profesjonalnym magazynem, nie posiada najświeższych informacji, ponieważ sam magazyn nie ukazuje się codziennie (planujemy jedno porządne wydanie na miesiąc).
Trainer jest za to małą broszurą dotyczącą tego co się ciekawego dzie-je w światku Pokémona, pokazującą informacje i projekty, o których mogliście nie mieć pojęcia a które są ciekawe.
Trainer jest nowym projektem nad którym pracuje bardzo wąska grupa osób. Liczymy na to, że kolejne numery będą jeszcze lepsze. Mamy nadzieję, że pomożecie nam w tym, poprzez kontakt z nami, czy nadsy-łanie Waszych materiałów. Mamy również nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Jest on udostępniany w formacie PDF oraz wąskiej grupie w formie drukowanej - zarówno kolorowej, jak i czarno-białej. Pierwszy numer ukazał się 27 lutego, a możecie pobrać go z WAW Pokemon. W numerze między innymi Pokemon Shuffle, Twitch Plays Pokemon, teksty o starym PPSie (Pokemon Polska Blog, PokeZin), o Tazomanii oraz wywiady z takimi tuzami jak Daru czy Hikomikos.



Zachęcamy do czytania numeru pierwszego. Drugie wydanie jest planowane na 27 marca.

 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 28
Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 118
Skąd: Włocławek
Kontakt:
Wysłany: 8 Maj 15, 00:03   

Ten numer 2/2,5 całkiem spoko. Tekstów za wiele nie przeczytałem [nie moja bajka], ale należy się pochwała za skład i DTP, niektóre strony wręcz idealnie spasowane - podpisy pod screenami, rozdzielenie itd.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 15 Sierpień 15, 13:25   

vulpi napisał/a:
Numer 02,5 w całości posiada 24 strony. W numerze znajdziecie:

„Mój pierwszy raz”
Ocena 01 numeru Trainer
Generacja OR/AS – recenzja
Recenzja Anime: D-Frag
Społeczność: Serwis Reelatywnie.pl
Upadek Pokesceny: PokeSerwis i PokeCollect
Wywiad z Reelem
Wasze mejle i wpisy
Upadek Pokesceny: Ocena Pokesceny
Zagrajmy w YouTube
Anty nieNuzlocke




Numer 2/2,5 do przeczytania tutaj.

A Trainer Mini NiuCon 2015 ukazał się na konwencie NiuCon.



W nim mój tekst o PBFach i cała masa reklam!

 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15 Sierpień 15, 20:44   

Przejrzałem na szybko. Przeczytałem tylko o Collecie i w sumie dobre. W takim sensie że szerzej przedstawiłeś że plan na przyszłość jakiś jest.
A jak kto się nie zna to i w PokeMana uwierzy. Nie żebym ja w niego wątpił. Po prostu progres jaki szerzy jest dość powolny.

Nie mniej. Istnieje jakaś szansa by dorwać się do Twojego tekstu o PBFach?

Sygnatura użytkownika
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 18 Sierpień 15, 14:02   

kowalt napisał/a:
Nie mniej. Istnieje jakaś szansa by dorwać się do Twojego tekstu o PBFach?


Specjalnie dla Ciebie przerzuciłem go na forum: http://pokecollect.net.pl...p?p=80927#80927

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.